0

Nie wiem co brałeś ale bierz po poł ;)

0

Co to za grajki co mają przyjść z Ernestem?

3

Ja chciałbym jego powrót do nas..

0

Wydaje mi sie ze to tylko przecieki. I napewno przyjdzie ktos inny. Zapamiętajcie moje słowa :)

0

Athletic za prowadzone przez Ernesto grało przyjemny futbol dla oka

1

Lucho sobie poradził w Barcy bo miał geniuszy futbolu:
Xavi, Iniesta, MSN

0

Kurde Vlaverde to serio zostanie naszym trenerino..
Mam co do niego mieszane uczucia.

0

Ketonal.
......

2

Pewnie Cerek cichaczem powiedział pssst puść piłkę jesteś tuż za Tobą..

27


To juz jest szczyt.
Źródło. Twitter

0

Każdy o tym Valverde tylko mówi, a ja obstawiam, że przyjdzie jakiś wielki trener czuje to jakoś w kościach.

0

Także tego no ^^
http://www.fangol.pl/view/212673/spodenki-isco-podczas

Źródło; www.fangol.pl

0

Pewnie Sandro nie zagra. Specjalnie to nie wystawi

0

Myślałem ze chodzi o film "noc w muzeum" :D

0

Barca
City
Roma :D Ale te nie sa takie złe

0

Gość po lewej u Ronaldo rządzi :D

0

Clues orientujecie się może ile Barca dostanie $ z umowy z Rakutenem?

1

Ja obstawiam, że Valverde nie będzie nowym szkoleniowcem..
Zobaczycie to będzie ktoś kogo nikt się nie spodziewa.

0

Sandro sam meczu nie wygra

0

Nie nie nie Xaviego. Tito wystawial ciągle kogoś pomijając go

0

Isco nie kupiliśmy bo mieliśmy Thiago prawda. A Thiago odszedł kosztem kogo wtedy?

0

Pyknol dwa hat triki w półfinale i ma zaklepaną ZP

0

MESSI był bardziej decydujący jeśli chodzi o gole

0

Nie tylko Ty..nie tylko Ty..

0

I jest główny kandydat do ZP co z 3 metrów strzelić nie potrafi :D

0

I pomyśleć ze myśmy z nimi spartacili mecz.. az 4:3

1

Ja mówię, że to nie będzie Valverde. Nowy trener to będzie wielka niespodzianka.

1

Czekamy czekamy na Pana panie Valverde.
I przy okazji zabierz ze sobą Laporte :)

1

Największy nie wypal to był Gomes reszta pokazuje że daje rade jako tako

5

Co on pier***I o Cilissienie ze nie sprostał wyzwani. Zapomnieli o swietych występach w PK

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?