0

Zaje***** koleś ma klauzule 15mln na co Bartek czeka to ja nie wiem

0

To był sarkazm wiesz..

Bo przed tym okienkiem Barca interesuje się całym światem ^^

0

Teraz czekam na newsa;

Saul bliski porozumienia z Barceloną.

0

W dodatku sprzedają ich nam :D

6

Nigdy nie odejdzie, nie po to siedział poł roku na trybunach żeby teraz odchodzić po roku grze.

0

Znowu zaczyna się inwestowanie w zawodników typu Gomes.. Nie wiadomo kogo ściągają i po co nam taki ktoś za taką kasę.

Dlaczego odpuścili Seriego... przecież on był tez za 40 a młodszy i pewnie lepszy..

1

Serio kolejny drewniak i jakiś nie wiadomo jaki wynalazek? A co z Serim już im przeszło tak głośno było o nim

0

Jakie macie zdanie na temat PO Hecotra z Rep. Niemcy?
Kiedyś Barca się nim interesowała.
Mozee warto sie mu przyjrzeć

0

Arda + Gomes = 90 mln co nam daje młodego idealnego dla nas gracza jakim jest Verratti

20

Już mi się zygac chce ta cała operą mydlaną z Verrattim w roli głównej..
Było go ściągać zanim kontrakt przedłużył a nie się bawić w jakiś Gomesow..

0

Czytał ktoś?

Jak oglądać piłkę nożną?” Ruud Gullit

0

Ja je*** Brak słow...

0

Ale załadowal

0

Ludzie Iniesta młodszy już nie będzie, on może co najwyżej grać ogony meczów a nie pełne 90 min..

3

Tyle się mowi ze zawdzięcza Barcelonie wszystko to kim jest i gdzie teraz jest ze jest najlepszym piłkarzem świata a doi z Barcy kasę ze aż miło

3

0

Niestety na to nie ma lekarstwa

0

Brawa dla Pana Bartka oraz rosela

14

Nadzieja futbolu taka jak Gomes ^^

2

Cóż za kunszt Crisztiano.. prawdziwa bramka e jego stylu.

Ps. Grał nasz geniusz PS Gomes?

2

Japie***** skąd te ceny biorą.. za jednego człowieka.. To by można było wyzywic wszystkie biedne rodziny w Polsce

0

O ile pozwoli mu na to zarząd..

0

City jest tak naszpikowane Gwiazdami, że to się w głowie nie mieści. Potem nie ma się co dziwić, że nie potrafią się zgrać. Każdy chce błyszczeć i grają potem indywidualnie.

0

Jak nie sprowadzimy jakiegoś dobrego skrzydłowego to powinien zostać u nas. Chodź w sumie nie wpasowal sie w nasz styl

0

SAF ? Możesz wytłumaczyć?

0

Nie gramy tak magicznego futbolu jak to było ja jego ery

3

2

Jeśli miałby zasilić naszą kadrę to tylko pod warunkiem przejścia na taktykę 4-2-3-1

2

Ciekaw jestem co czuję Pep widzą tak słabo grającą Barca w tym sezonie

1

Przecież jest strefa Schengen i mie trzeba mieć dowodów tożsamości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?