PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaje***** koleś ma klauzule 15mln na co Bartek czeka to ja nie wiem
0
To był sarkazm wiesz..
Bo przed tym okienkiem Barca interesuje się całym światem ^^
0
Teraz czekam na newsa;
Saul bliski porozumienia z Barceloną.
0
W dodatku sprzedają ich nam :D
6
Nigdy nie odejdzie, nie po to siedział poł roku na trybunach żeby teraz odchodzić po roku grze.
0
Znowu zaczyna się inwestowanie w zawodników typu Gomes.. Nie wiadomo kogo ściągają i po co nam taki ktoś za taką kasę.
Dlaczego odpuścili Seriego... przecież on był tez za 40 a młodszy i pewnie lepszy..
1
Serio kolejny drewniak i jakiś nie wiadomo jaki wynalazek? A co z Serim już im przeszło tak głośno było o nim
0
Jakie macie zdanie na temat PO Hecotra z Rep. Niemcy?
Kiedyś Barca się nim interesowała.
Mozee warto sie mu przyjrzeć
0
Arda + Gomes = 90 mln co nam daje młodego idealnego dla nas gracza jakim jest Verratti
20
Już mi się zygac chce ta cała operą mydlaną z Verrattim w roli głównej..
Było go ściągać zanim kontrakt przedłużył a nie się bawić w jakiś Gomesow..
0
Czytał ktoś?
Jak oglądać piłkę nożną?” Ruud Gullit
0
Ja je*** Brak słow...
0
Ale załadowal
0
Ludzie Iniesta młodszy już nie będzie, on może co najwyżej grać ogony meczów a nie pełne 90 min..
3
Tyle się mowi ze zawdzięcza Barcelonie wszystko to kim jest i gdzie teraz jest ze jest najlepszym piłkarzem świata a doi z Barcy kasę ze aż miło
3
https://x.com/Kowal__30/status/876200650547318785
Tak więc winszuje
0
Niestety na to nie ma lekarstwa
0
Brawa dla Pana Bartka oraz rosela
14
Nadzieja futbolu taka jak Gomes ^^
2
Cóż za kunszt Crisztiano.. prawdziwa bramka e jego stylu.
Ps. Grał nasz geniusz PS Gomes?
2
Japie***** skąd te ceny biorą.. za jednego człowieka.. To by można było wyzywic wszystkie biedne rodziny w Polsce
0
O ile pozwoli mu na to zarząd..
0
City jest tak naszpikowane Gwiazdami, że to się w głowie nie mieści. Potem nie ma się co dziwić, że nie potrafią się zgrać. Każdy chce błyszczeć i grają potem indywidualnie.
0
Jak nie sprowadzimy jakiegoś dobrego skrzydłowego to powinien zostać u nas. Chodź w sumie nie wpasowal sie w nasz styl
0
SAF ? Możesz wytłumaczyć?
0
Nie gramy tak magicznego futbolu jak to było ja jego ery
3
https://x.com/damecarax/status/872746971102154752
City szaleje
2
Jeśli miałby zasilić naszą kadrę to tylko pod warunkiem przejścia na taktykę 4-2-3-1
2
Ciekaw jestem co czuję Pep widzą tak słabo grającą Barca w tym sezonie
1
Przecież jest strefa Schengen i mie trzeba mieć dowodów tożsamości