PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na szczęście udało się zdarzyć na druga połowę :D
4
Pytanie dlaczego nie wszedł Marlon
0
Widzę ze intensywny mecz. A ja nie mogę oglądać bo czekam pod clubem na moja kobietę po panieńskim.
0
Valverde nie ma jak zeby tak zrobić..
0
W takich właśnie sytuacjach brakuje trenera z jajami i mocną gębą, który by sprowadził Neya na ziemie.
0
Tym właśnie potwierdził ze chce przejsc do P$G
1
No to co trzeba sie niestety szykować na odejście Neya. Już samo to ze on nie rozwial wątpliwości wypowiedzią ze zostaje to oznacza tylko jedno..
0
A Verattin też doszliśmy do porozumienia.. ^^
0
Skromny jak Umtiti
0
Teraz sie będzie ciągła taka saga z Neynarem jak z Verrattim
0
Skończy sie na tym że zostaniemy bez Neya oi bez dobrych transferów
3
Jak ja nie trawie tego ryja jego ojca. Pazerniak jeden na kasę nic więcej
0
Od czego to sie nagle tak wzięło ze Neymar ma odejść ehh masakra..
4
i zostanie nam Genialny Gomes w pomocy a od stycznia wielki Paulinho :D
No i o LE możemy walczyć
1
Wszystko to propaganda aby Bartek wyciągnął nowy kontrakt i podbił jego pensje.
0
Mam ważniejsze rzeczy do roboty :D
5
Po zdaniu za niego mógłby grać na skrzydle Munir przestałem czytać
0
Walker w City. Cena 51mln
1
Do czasu istnienia MSN Neymar sie nifdoe nie ruszy. I do czasu dopóki MESSI gra u nas
3
Przecież nikt Ci nie każe komentować skoro brac ci słów :)
35
Ponad 30mln za noname z Chin.. Nie chcianego w ŁKS grzejacego ławkę w Tottenhamie..
This is Barca ^^
0
Za 40 baniek to możemy... hmm tutaj mnie zatkało bo nie wiem kogo za 40mln możemy ściągnąć.. Ale napewno nie mozemy sobie pozwolić na noname z Chinsiekj ligi. Sprzedać kilku naszych zeny uzbierać te 60mln i wladowac ta kasę na Włocha Verattiego
0
Wart będzie tej kasy jak odpali i będzie dobrze grał na PO
0
Oby odpalił jak podobny kolorem skóry do niego Umtiti.
11
Seri + Eriksen i mamy pomoc na lata.
Tyle w temacie
0
Palencia nie nadaje sie na wyjściowy filar drużyny na pozycji PO. Może być póki co zmiennikiem.
0
90 mln podobno
0
Weekend Szfagier mówił ze uśmial sie do łez
1
Inesta jak już.
Xavi to Verratti
0
Byle nie zrobi jak Andre z Realem ze tutaj prawie będzie wszystko dogadane i pójdzie tylnimi drzwiami do białych