1

Na szczęście udało się zdarzyć na druga połowę :D

4

Pytanie dlaczego nie wszedł Marlon

0

Widzę ze intensywny mecz. A ja nie mogę oglądać bo czekam pod clubem na moja kobietę po panieńskim.

0

Valverde nie ma jak zeby tak zrobić..

0

W takich właśnie sytuacjach brakuje trenera z jajami i mocną gębą, który by sprowadził Neya na ziemie.

0

Tym właśnie potwierdził ze chce przejsc do P$G

1

No to co trzeba sie niestety szykować na odejście Neya. Już samo to ze on nie rozwial wątpliwości wypowiedzią ze zostaje to oznacza tylko jedno..

0

A Verattin też doszliśmy do porozumienia.. ^^

0

Skromny jak Umtiti

0

Teraz sie będzie ciągła taka saga z Neynarem jak z Verrattim

0

Skończy sie na tym że zostaniemy bez Neya oi bez dobrych transferów

3

Jak ja nie trawie tego ryja jego ojca. Pazerniak jeden na kasę nic więcej

0

Od czego to sie nagle tak wzięło ze Neymar ma odejść ehh masakra..

4

i zostanie nam Genialny Gomes w pomocy a od stycznia wielki Paulinho :D
No i o LE możemy walczyć

1

Wszystko to propaganda aby Bartek wyciągnął nowy kontrakt i podbił jego pensje.

0

Mam ważniejsze rzeczy do roboty :D

5

Po zdaniu za niego mógłby grać na skrzydle Munir przestałem czytać

0

Walker w City. Cena 51mln

1

Do czasu istnienia MSN Neymar sie nifdoe nie ruszy. I do czasu dopóki MESSI gra u nas

3

Przecież nikt Ci nie każe komentować skoro brac ci słów :)

35

Ponad 30mln za noname z Chin.. Nie chcianego w ŁKS grzejacego ławkę w Tottenhamie..
This is Barca ^^

0

Za 40 baniek to możemy... hmm tutaj mnie zatkało bo nie wiem kogo za 40mln możemy ściągnąć.. Ale napewno nie mozemy sobie pozwolić na noname z Chinsiekj ligi. Sprzedać kilku naszych zeny uzbierać te 60mln i wladowac ta kasę na Włocha Verattiego

0

Wart będzie tej kasy jak odpali i będzie dobrze grał na PO

0

Oby odpalił jak podobny kolorem skóry do niego Umtiti.

11

Seri + Eriksen i mamy pomoc na lata.
Tyle w temacie

0

Palencia nie nadaje sie na wyjściowy filar drużyny na pozycji PO. Może być póki co zmiennikiem.

0

90 mln podobno

0

Weekend Szfagier mówił ze uśmial sie do łez

1

Inesta jak już.
Xavi to Verratti

0

Byle nie zrobi jak Andre z Realem ze tutaj prawie będzie wszystko dogadane i pójdzie tylnimi drzwiami do białych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?