PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładnie fantazja Cię poniosła :)
0
Parejo z Valenci :P
9
Nie wiem czy już było.
Ale po prostu to jest smutne..
http://www.fangol.pl/view/213719/xavi-rozpacza-nad-losem-barcy
1
W moje opinii to Iniesta juz będzie bardziej wchodził lawki niz podstawowa jedenastka
0
Oby tak było oby ! Idealny zawodnik do nas na PO. Chodź Sidibe byłby dużo lepszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Valdi :D krótkie i łatwe :D
0
Jako napastnik, a to przecież wielkiej klasy pomocnik.
0
A gdzie wsplanialy B.Silva?
0
Pójdzie do PSG za bezcen a później będziemy sobie pluć w twarz.
6
Az poplułem ekran jak smiechłem :D
0
Jestem bardziej za nim niż za Hectorem.
Ale w dalszym ciągu liczę na transfer Semedo
0
Przecież nasz zarząd ma taką głowę do robienia interesów, że wyłożą 60 za niego..
Ale jeśli serio miałby przyjść za 20 mln to bym brał.
0
za 25 to bym wziął
0
Ile sobie Nice za tego Seriego zaśpiewała?
0
Pokaż Leo za kratkami?
0
http://www.fangol.pl/view/213691/gdy-dowiadujesz-sie
Śmiechłem :D
1
COU NIE Veratti to jest typowy rozgrywający
1
PO cholerę Ty to ciągle powtarzasz?
0
Teraz tak pomyślałem przecież każdy tutaj spuszczał się nad Silvą (ja w sumie tez) Ale przecież jeszcze rok temu nikt o nim nie mówił. Odpalił w tym sezonie i każdy go chciał tutaj. Wiec to samo jest z Serim. Rok temu zero rozgłosu jak o Silvie a po tym sezonie obaj wystrzelili i jest głośno.
0
W sumie racja, dobrze napisane
1
Seri. To wybawienoe naszej pomocy tak ??
0
A zarząd znów swoje.. ściganie do składu polbodzcow.. maja nauczkę z tego sezonu widać nic to nie dało. Oby Valdi się na to nie zgodził
0
Jakiego moda masz ?
0
Za takiej klasy zawodnika to tak. Thiago który jest szklanką tego noe da sie ukryć jest za 90. A Silva w dodatku młodszy
0
Na Bytom Miechowie cZarne chmury nadeszły
0
Chmurzy ktoś elektronicznie?
1
Jak będzie zakończenie jego kariery to by mogli dls Clues z Polski zorganizować jakiś wyjazd by oddać mu ostatni hołd na CN
0
Silva poszedł za bezcen.. Bartek niech sobie w czoło pluje... za 2 lata trzeba będzie za niego wyłożyć 150
1
wypluj te słowa. Roberto ma być przesunięty do pomocy ale i tak trzeba sprowadzić jakiegoś dobrego grajka.