0

Ładnie fantazja Cię poniosła :)

0

Parejo z Valenci :P

9

Nie wiem czy już było.
Ale po prostu to jest smutne..
http://www.fangol.pl/view/213719/xavi-rozpacza-nad-losem-barcy

1

W moje opinii to Iniesta juz będzie bardziej wchodził lawki niz podstawowa jedenastka

0

Oby tak było oby ! Idealny zawodnik do nas na PO. Chodź Sidibe byłby dużo lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Valdi :D krótkie i łatwe :D

0

Jako napastnik, a to przecież wielkiej klasy pomocnik.

0

A gdzie wsplanialy B.Silva?

0

Pójdzie do PSG za bezcen a później będziemy sobie pluć w twarz.

6

Az poplułem ekran jak smiechłem :D

0

Jestem bardziej za nim niż za Hectorem.
Ale w dalszym ciągu liczę na transfer Semedo

0

Przecież nasz zarząd ma taką głowę do robienia interesów, że wyłożą 60 za niego..
Ale jeśli serio miałby przyjść za 20 mln to bym brał.

0

za 25 to bym wziął

0

Ile sobie Nice za tego Seriego zaśpiewała?

0

Pokaż Leo za kratkami?

0

1

COU NIE Veratti to jest typowy rozgrywający

1

PO cholerę Ty to ciągle powtarzasz?

0

Teraz tak pomyślałem przecież każdy tutaj spuszczał się nad Silvą (ja w sumie tez) Ale przecież jeszcze rok temu nikt o nim nie mówił. Odpalił w tym sezonie i każdy go chciał tutaj. Wiec to samo jest z Serim. Rok temu zero rozgłosu jak o Silvie a po tym sezonie obaj wystrzelili i jest głośno.

0

W sumie racja, dobrze napisane

1

Seri. To wybawienoe naszej pomocy tak ??

0

A zarząd znów swoje.. ściganie do składu polbodzcow.. maja nauczkę z tego sezonu widać nic to nie dało. Oby Valdi się na to nie zgodził

0

Jakiego moda masz ?

0

Za takiej klasy zawodnika to tak. Thiago który jest szklanką tego noe da sie ukryć jest za 90. A Silva w dodatku młodszy

0

Na Bytom Miechowie cZarne chmury nadeszły

0

Chmurzy ktoś elektronicznie?

1

Jak będzie zakończenie jego kariery to by mogli dls Clues z Polski zorganizować jakiś wyjazd by oddać mu ostatni hołd na CN

0

Silva poszedł za bezcen.. Bartek niech sobie w czoło pluje... za 2 lata trzeba będzie za niego wyłożyć 150

1

wypluj te słowa. Roberto ma być przesunięty do pomocy ale i tak trzeba sprowadzić jakiegoś dobrego grajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?