0

Jak by zarząd nie był ślepy to już dawno Veratti by był u nas. Wystarczyło go wyciągnąc kilka lat temu z Romy

0

Ile byśmy musieli za niego dac na stół?

0

0

A co przemawia za Baleronem tylko ze to jest Hiszpanem i ze gral i nas kiedyś tylko dlatego go chcą. A do repy nawet na towrzyski się na ławę nie załapał na dzisiejszy mecz

1

Komentarz usunięty

0

Nasz Bartuś jest do wszystkiego zdolny

0

Walker
Aurier
Azpilicueta
Sidibe

0

Co do Vidala i jego ewentualnego odejścia.
Przypomnijmy sobie jak masz wspaniały zarząd potraktował Abidala. Więc sprzedać Alexa to dla nich żaden problem. Nawet im brew nie drgnie

0

A 50 melonow to byśmy mogli mieć PO o 6 klas lepszego niż ten cały Baleron..
Ale za niego dadzą każdą kase bo Hiszpan i wychowanek..
Żenada cały ten zarząd

0

No to będzie na PO jeden wielki Baleron.. Już widzę jak znów S.Roberto będzie tam przesunięty bo Baleronek nie będzie dawał sobie rady.

0

Bo jak Barca się zgłasza bo jakiegoś grajka to każdy klub rządza hajsu nie z tej ziemi

5

https://x.com/Kowal__30/status/872170319569711104

To by było na tyle. Koniec tematu

0

To jest chore..
Jak by tylko się tym kierowca do Dani Alves nigdy by u nas nie zagrał.
Bartek się wgl nie nadaje do rządzenia tym klubem.

0

Kogo to piersi na Avatarze? :D

2

Byłby zbawieniem na naszą kulawą pomóc. Tańszy będzie Verattiego i co najważniejsze chce u nas grać

18

Dlaczego wszyscy uparli się na tego Balerona?? :/
Dlaczego nie Semedo.. Bardziej by się nadawał niż Hector który gra ciągle pod formą.. Już wole S. Roberto na PO niż Balerona..

0

Dziś miało sie odbyć spotkanie Valdiego z Robertem. Nic na ten temat nie wiadomo czynnie odbyło?

1

Ale rozwalili tak zwana "żelazna" obronę ^^

1

Ale Juve się zfrajwrzyl.. z nami potrafili wygrać alw z tymi ci****i już niee...

0

Gratuluję Juve6za sprzedany mecz

0

http://transfery.info/101548,kluby-ktore-wydaja-najwiecej-na-pensje-barcelona-na-szczycie
Czytam ktoś?
Nie mamy wiele tak wielkich gwiazd a doją z nas najwięcej

0

Chińczycy dawali 40 było sprzedawać.. Szkoda go miałem nadzieję se będzie rządził w naszej pomocy jak w Atleti. A Arsenalu sie pewnie odnajdzie

0

Kurde mało. Ale wiadomo Rada jest wiekowy.. ale tak Z 30 mogło by postawić.
Mogli go sprzedać jak Chińczycy dawali 40..

0

Co to za zawodnik bo mi nie odtwarza w robocie tego linku

0

Specjalnie takie plotki aby podbić cenę.

0

Costa ma ponoć iść do Chin

0

Chciałeś być śmieszny?
Nie wyszło.

1

Czyli wiadomo po co.
Piqet będzie przyszłym prezydentem. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?