PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak by zarząd nie był ślepy to już dawno Veratti by był u nas. Wystarczyło go wyciągnąc kilka lat temu z Romy
0
Ile byśmy musieli za niego dac na stół?
0
http://m.magiafutbolu.pl/obj,69831,main,0,
Pięknie słowa Messiego
0
A co przemawia za Baleronem tylko ze to jest Hiszpanem i ze gral i nas kiedyś tylko dlatego go chcą. A do repy nawet na towrzyski się na ławę nie załapał na dzisiejszy mecz
1
Komentarz usunięty
0
Nasz Bartuś jest do wszystkiego zdolny
0
Walker
Aurier
Azpilicueta
Sidibe
0
Co do Vidala i jego ewentualnego odejścia.
Przypomnijmy sobie jak masz wspaniały zarząd potraktował Abidala. Więc sprzedać Alexa to dla nich żaden problem. Nawet im brew nie drgnie
0
A 50 melonow to byśmy mogli mieć PO o 6 klas lepszego niż ten cały Baleron..
Ale za niego dadzą każdą kase bo Hiszpan i wychowanek..
Żenada cały ten zarząd
0
Jak myślicie ta lista to fake? Szczególnie pozycja nr 9
http://www.sport.pl/pilka/56,64946,21893882,ich-nie-chce-ernesto-valverde-lista-stracencow-w-barcelonie,,1.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=ReklamaFB_sportpl
0
No to będzie na PO jeden wielki Baleron.. Już widzę jak znów S.Roberto będzie tam przesunięty bo Baleronek nie będzie dawał sobie rady.
0
Bo jak Barca się zgłasza bo jakiegoś grajka to każdy klub rządza hajsu nie z tej ziemi
5
https://x.com/Kowal__30/status/872170319569711104
To by było na tyle. Koniec tematu
0
To jest chore..
Jak by tylko się tym kierowca do Dani Alves nigdy by u nas nie zagrał.
Bartek się wgl nie nadaje do rządzenia tym klubem.
0
Kogo to piersi na Avatarze? :D
2
Byłby zbawieniem na naszą kulawą pomóc. Tańszy będzie Verattiego i co najważniejsze chce u nas grać
18
Dlaczego wszyscy uparli się na tego Balerona?? :/
Dlaczego nie Semedo.. Bardziej by się nadawał niż Hector który gra ciągle pod formą.. Już wole S. Roberto na PO niż Balerona..
0
Dziś miało sie odbyć spotkanie Valdiego z Robertem. Nic na ten temat nie wiadomo czynnie odbyło?
11
Nonono Sandro w Atleti
http://transfery.info/101582,co-tam-zakaz-atltico-finalizuje-pierwszy-transfer
1
Ale rozwalili tak zwana "żelazna" obronę ^^
1
Ale Juve się zfrajwrzyl.. z nami potrafili wygrać alw z tymi ci****i już niee...
0
Gratuluję Juve6za sprzedany mecz
0
http://transfery.info/101548,kluby-ktore-wydaja-najwiecej-na-pensje-barcelona-na-szczycie
Czytam ktoś?
Nie mamy wiele tak wielkich gwiazd a doją z nas najwięcej
0
Chińczycy dawali 40 było sprzedawać.. Szkoda go miałem nadzieję se będzie rządził w naszej pomocy jak w Atleti. A Arsenalu sie pewnie odnajdzie
0
Kurde mało. Ale wiadomo Rada jest wiekowy.. ale tak Z 30 mogło by postawić.
Mogli go sprzedać jak Chińczycy dawali 40..
0
Co to za zawodnik bo mi nie odtwarza w robocie tego linku
0
Specjalnie takie plotki aby podbić cenę.
0
Costa ma ponoć iść do Chin
0
Chciałeś być śmieszny?
Nie wyszło.
1
Czyli wiadomo po co.
Piqet będzie przyszłym prezydentem. :D