PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Około 80 mln....
2
Szkoda ze zamiast za te 100baniek nie udało sie ściągnąć Pogby zamiast Cou
2
Zobaczycie ze to okienko skończy sie dla nas z dwoma transferami: Deulo i Semedo.
0
Dzięki. A gdzie Ibra?
2
Wyłączyli im mikrofony żeby nie było słychać że był spalony haha
0
Pytanko mam
Kogo Man UTD ściągnął oprócz Lukaku?
0
Widać, że realowiec.
Nie ciesz się tak :P
0
Miałem z rana nadzieję na jakieś fichado a tu lipa :(
1
Wszyscy się podniecają fantastyczną gra z ogórkami.. ludzie poczekajmy na nadchodzący prawdziwy test jakim będzie dwumecz z ekipą z Madrytu
6
To był mecz z ogórkiem nie zapomnij.. poczekaj az zmierzamy sie z Białymi co zrobi Delo
2
Nie cieszcie sie za bardzo z gry Delo. Bo zarząd stwierdzi ze nie trzeba zamiennika za Neya i tyle będzie z transferów..
0
Co wy na to
http://m.fangol.pl/view/220822/polski-dziennikarz-zdradzil
1
Bolesna prawda
2
Nie mogę oderwać od niej wzroku :d
0
Dobra no to Kiedy sprowadzamy nową gwiazdę na LP Cristiano Ronaldo ^^
1
https://x.com/Kowal__30/status/893433396566929408 a wiec zaczyna się..
0
Nie mówię o obronie. Najważniejsze teraz ti wzmocnić atak
1
CZemu żeśmy tego Dembele nie ścigali jak był wart 15mln. Eh ten nasz zarząd
0
Miały być gwizdy a ściągają sredniakow
0
Bo trzeba człowieku załatać dziurę po Neymarze. Messi sam mówił że chciałby z Cou grać. Ronie też się wypowiadał ze Cou godnie by to zastąpił
4
Czyli transfer Cou kwestia godzin
2
Miał być Verratti a nie ma ani Verrattiego ani Neymara..masakra
6
Najbardziej mi szkoda tych co zrobili sobie tatuaż na z Neymarem w barwach blaugrany :D
0
Smutno sie robi jak sie to czyta.. Mam nadzieję ze tutaj nie ma jakiś ukrytych macek pereza w tej transakcji. Ze za rok będzie nosił białą koszulkę..
0
Przecież Mieli dac za Neya 222 plus któryś z zawodników inaczej mieli nie puszczać Neya do PSG..
0
A jak by tak zrobić pstryka w nos PSG przedłużyć potajemnie kontrakt z Neymarem i podnieść klauzulę do 500mln :D
1
Przereklamowany to jest Mbappe a nie Dybala
0
Chyba tak bo 12 to przecież nr Rafy
3
Denisowi szanse zaufać mu i chłopak wystrzeli. Widać że chce i ma potencjał
1
Ale sie wyciągnol