2

Nie ma to jak w poniedziałek na kacu do roboty przyjść... japiernicze zdycham

0

9,pkt jak juz kolego

21

Krisztisno dzis po powrocie do, domu otrzowy browara odpali Fife ustawi sobie na amator i nastrzela bramek Atleti :D

2

Oby sie to utrzymało

0

Znowu Denis nie dostaje minut :/

0

Lepiej graja od nas i to o wiele lepiej

0

Pisałem to przed meczem oby się Piqet nie wykartkowal

0

Ale padake grają

0

Czemu Piqet powinien odpocząć nie może sie teraz wykartkowac

3

Czytaliście o rzekomej klauzuli Neymara?
http://transfery.info/107749,klauzula-w-kontrakcie-neymara
Ja myślę, ze to jest wszystko ukartowane pomiędzy Realem a PSG

1

Eriksen gra jak z nut a Barca się nawet trochę za nim nie obejrzy.. Za chwile wyciągnie go Pere$ i tyle będzie.

1

Neymar rozwodzi się z Emerym to jest wszystko ustawione od początku aby przeszedł przez PSG i trafił w końcu do Realu.

0

Perez to by chyba musiał miliona na Neymara wydać żeby go Szejk puścił

0

Isco jak juz nie Asensio

1

Nie chcielibyście Kane za Suareza u nas? Ja chętnie bym zobaczył go w naszym trykocie

0

Po co takie cos???

0

Gęsiną syny gęsiną; D

0

Co oni to maja za czerwone kropki na koszulkach ??

0

Wyjdź z tej strony

0

Luisto na sprzedaż a za niego Kane i jedziemy na kolejnej lata

0

Nie dziwi mnie te ze Suarez jest pod formą strzelecką skoro gra na lewej stronie.. To nie jego miejsce. Tak nigdy nie wyskoczy na swój poziom

0

Trzeba modlić się o Griezmana

1

Liczę na zarezerwowanie sobie Griezmana na kolejny sezon. Atak. Y wyglądał Dembele Griezman Messi

1

Nasza gra nie wygląda dobrze.. Meczymy się z Taką Grecką drużyną..

0

Za Albe powinien grać Digne

0

Jedynie za Luisto dałbym Paco

0

On chciał dalej nas prowadzić ale jego wizje na drużynę niw pokrywały sie z wizjami Rosela i odszedł

0

On poprostu gra asekuracyjnie

7

On wgl nie powinien grać w piłkę bo kaleczy ten sport

2

Obojętnie z kim Gomes gra zawsze gra taka same kaszankę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?