PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma to jak w poniedziałek na kacu do roboty przyjść... japiernicze zdycham
0
9,pkt jak juz kolego
21
Krisztisno dzis po powrocie do, domu otrzowy browara odpali Fife ustawi sobie na amator i nastrzela bramek Atleti :D
2
Oby sie to utrzymało
0
Znowu Denis nie dostaje minut :/
0
Lepiej graja od nas i to o wiele lepiej
0
Pisałem to przed meczem oby się Piqet nie wykartkowal
0
Ale padake grają
0
Czemu Piqet powinien odpocząć nie może sie teraz wykartkowac
3
Czytaliście o rzekomej klauzuli Neymara?
http://transfery.info/107749,klauzula-w-kontrakcie-neymara
Ja myślę, ze to jest wszystko ukartowane pomiędzy Realem a PSG
1
Eriksen gra jak z nut a Barca się nawet trochę za nim nie obejrzy.. Za chwile wyciągnie go Pere$ i tyle będzie.
1
Neymar rozwodzi się z Emerym to jest wszystko ustawione od początku aby przeszedł przez PSG i trafił w końcu do Realu.
0
Perez to by chyba musiał miliona na Neymara wydać żeby go Szejk puścił
0
Isco jak juz nie Asensio
1
Nie chcielibyście Kane za Suareza u nas? Ja chętnie bym zobaczył go w naszym trykocie
0
Po co takie cos???
0
Gęsiną syny gęsiną; D
0
Co oni to maja za czerwone kropki na koszulkach ??
0
Wyjdź z tej strony
0
Luisto na sprzedaż a za niego Kane i jedziemy na kolejnej lata
0
Nie dziwi mnie te ze Suarez jest pod formą strzelecką skoro gra na lewej stronie.. To nie jego miejsce. Tak nigdy nie wyskoczy na swój poziom
0
Trzeba modlić się o Griezmana
1
Liczę na zarezerwowanie sobie Griezmana na kolejny sezon. Atak. Y wyglądał Dembele Griezman Messi
1
Nasza gra nie wygląda dobrze.. Meczymy się z Taką Grecką drużyną..
0
Za Albe powinien grać Digne
0
Jedynie za Luisto dałbym Paco
0
On chciał dalej nas prowadzić ale jego wizje na drużynę niw pokrywały sie z wizjami Rosela i odszedł
0
On poprostu gra asekuracyjnie
7
On wgl nie powinien grać w piłkę bo kaleczy ten sport
2
Obojętnie z kim Gomes gra zawsze gra taka same kaszankę..