6

Paulinho nadaje sie tylko do wejścia w 60-70 min. Jak on gra w podstawowej jedenastce to jest zupełnie niewidoczny

3

Valdi weź zmień tego Rakitica bo oczy bolą jak on gra

0

Serio.. Sorki musiało mi umknąć

0

Skoro taki eksperymentalny sklad mamy to dlaczego nie gra Roberto :/ Valdi nie chętnie stawia na niego

0

PSG już 4:1 wygrywa :o

0

Semedo dziś wyglada bardzo solidnie oby tak dalej

2

Skład mega eksperymentalny

0

szkoda, że nie Hajto

0

Messi ma kontuzje raz na parę sezonów, a Thiago po kilka kontuzji w jednym sezonie.

1

Thiago to szklanka jak Verma

1

Na fioletowej euforia jak by wygrali 1/8 finału z totkami..

32

I co ja mówiłem jak Kryszriano strzeli bramki... Będzie wielkie podniecanie sie nim i tak jest.. Wywiad z rana na Polsat news i komentarze kolesia ze jak widać Cristiano nie ma żadnego spadku formy, ze jest fantastyczny ze ile on to KIE ma bramek w lm. I zakończył ta wypowiedź słowami : Cristiono najlepszy jest i basta

3

Ronaldo nastrzela bramek z takim ogórkiem a jutro hiszpańskie pismaki beda sie podniecać i na okładce dawać powrót króla :D

1

Tym fasfoodem był Neymar przy którym Alba musiał zjadać niesmak i niechęć do gry.

0

Thiago to szklanka jak ich mało.. Więcej się leczy niż gra.

3

a potem narzekać, że Denis nie gra i nie dostaje szans.. Denis może być lepszym zawodnikiem od Ozila ale potrzebuje zaufania i minut.

0

Było już wczoraj

0

Griezman to były lepszy na skrzydło bo ma szybkośc tak samo jak Bale.
Bierz Suareza bez dwóch zdań

5

za 20 kawałków to bym brak z pocałowaniem ręki.

1

Trzymaj sie. Kondolencje.

1

https://x.com/J_Krecidlo/status/932648175453818882

Czekam aż hiszpańskie pismaki zaczną usprawiedliwiać ze to smog jest powodem słabej formy Realu.

3

Luisto tutaj jest chudszy niż teraz..

0

Czuje ze zagramy 3 obrońcami, Semedo, Umtiti, Alba

0

Neymar też miał wszystko czego chciał ;)

0

Gdzie obstawiacie?

0

jaka on ma klauzule? Żeby nam przypadkiem go ktoś nie wyciągnął za grosze..

2

Z rotacjami się akurat zgodzę, mało tego jest, praktycznie ciągle ta sama 11.

Mówiono ze Valdi daje często szanse młodym, ale jakoś tego nie widać.

0

Oglądał ktoś wczoraj Valencie? Jak grała, wygrana na picu czy grali dobry futbol?

1

Mojemu kumplowi się urodził mały Clues, w dodatku będzie moim chrześniakiem to jak się miałem nie napić?

Mam tyle dobrze, że mam z kim jeździć do pracy, a że jestem koordynatorem to kac nie przeszkadza bo siedzę w biurze :P

0

Szkoda mi Jaspera bo się marnuje tylko u nas teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?