PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Paulinho nadaje sie tylko do wejścia w 60-70 min. Jak on gra w podstawowej jedenastce to jest zupełnie niewidoczny
3
Valdi weź zmień tego Rakitica bo oczy bolą jak on gra
0
Serio.. Sorki musiało mi umknąć
0
Skoro taki eksperymentalny sklad mamy to dlaczego nie gra Roberto :/ Valdi nie chętnie stawia na niego
0
PSG już 4:1 wygrywa :o
0
Semedo dziś wyglada bardzo solidnie oby tak dalej
2
Skład mega eksperymentalny
0
szkoda, że nie Hajto
0
Messi ma kontuzje raz na parę sezonów, a Thiago po kilka kontuzji w jednym sezonie.
1
Thiago to szklanka jak Verma
1
Na fioletowej euforia jak by wygrali 1/8 finału z totkami..
32
I co ja mówiłem jak Kryszriano strzeli bramki... Będzie wielkie podniecanie sie nim i tak jest.. Wywiad z rana na Polsat news i komentarze kolesia ze jak widać Cristiano nie ma żadnego spadku formy, ze jest fantastyczny ze ile on to KIE ma bramek w lm. I zakończył ta wypowiedź słowami : Cristiono najlepszy jest i basta
3
Ronaldo nastrzela bramek z takim ogórkiem a jutro hiszpańskie pismaki beda sie podniecać i na okładce dawać powrót króla :D
1
Tym fasfoodem był Neymar przy którym Alba musiał zjadać niesmak i niechęć do gry.
0
Thiago to szklanka jak ich mało.. Więcej się leczy niż gra.
3
a potem narzekać, że Denis nie gra i nie dostaje szans.. Denis może być lepszym zawodnikiem od Ozila ale potrzebuje zaufania i minut.
0
Było już wczoraj
0
Griezman to były lepszy na skrzydło bo ma szybkośc tak samo jak Bale.
Bierz Suareza bez dwóch zdań
5
za 20 kawałków to bym brak z pocałowaniem ręki.
1
Trzymaj sie. Kondolencje.
1
https://x.com/J_Krecidlo/status/932648175453818882
Czekam aż hiszpańskie pismaki zaczną usprawiedliwiać ze to smog jest powodem słabej formy Realu.
3
Luisto tutaj jest chudszy niż teraz..
0
Czuje ze zagramy 3 obrońcami, Semedo, Umtiti, Alba
0
Neymar też miał wszystko czego chciał ;)
0
Gdzie obstawiacie?
0
jaka on ma klauzule? Żeby nam przypadkiem go ktoś nie wyciągnął za grosze..
2
Z rotacjami się akurat zgodzę, mało tego jest, praktycznie ciągle ta sama 11.
Mówiono ze Valdi daje często szanse młodym, ale jakoś tego nie widać.
0
Oglądał ktoś wczoraj Valencie? Jak grała, wygrana na picu czy grali dobry futbol?
1
Mojemu kumplowi się urodził mały Clues, w dodatku będzie moim chrześniakiem to jak się miałem nie napić?
Mam tyle dobrze, że mam z kim jeździć do pracy, a że jestem koordynatorem to kac nie przeszkadza bo siedzę w biurze :P
0
Szkoda mi Jaspera bo się marnuje tylko u nas teraz