0

Messiemu tez tak piłka czasem padała pod nogi po, odbiciu sie jej od o obrońcy

1

Marlon jest na wypożyczeniu w Nicei.

2

To by nawet Milik strzelił..

0

Bo tam nie ma kebsonów :D

3

Gdzie Denis dlaczego mu nie da pobiegać.. I wejdzie Andre... Wydaję mi sie ze ti drewno gra więcej bo był droższy ^^

0

Ale co my też chcemy od Suareza skoro on gra na skrzydle ^^

15

Tylko podciął skrzydła Deolu.. A dobrze mu szło.. VALDI nie ma jaj żeby ściągnąć Luisa

3

I ściąga jedynego wyróżniającego sie zawodnika ehh..

0

Suarez wgl nie widoczny nie wiadomo co on gra.. Słabo ten mecz wygląda niby dużo akcji ostro ciśniemy ale brak bramek.. Tak to my LM nie wygramy

0

Pique i jeszcze sie bezczelnie cieszysz i kłócisz z sędzią

0

Suarez zapomniał jak sie strzela..

3

Paulino bije na głowę Gomesa to widac na kilometr. A gra u nas zaledwie przeszło 2 miesiące

0

Narzekamy na formę Luisto. Ale przecież on nie gra na swojej pozycji. Z tego co widzę to, on, po, lewej stronie lata

0

Co to znaczny gracz box to box?

0

Wkurza mnie to ze Jasper nie dostaje szans w takich meczach.. Tak samo Denis powinien grać za Inieste

1

Digne akurat pokazywał dobry poziom ale Valdi na niego nie stawia a szkoda

0

Ja mailem na myśli Inieste a nie Gomesa ludzie co wy bierzecie ^^

0

Chciałbym Zielu u nas w środku pola. Przy Andre i Messim mógłby osiągnąć niesamowity poziom. A ma do tego predyspozycje

4

Niech zrezygnuje wtedy im się oczy otworzą jakiego obrońcę stracili, i będą żałowali swoich słów.

1

Ja kupiłem i remontowalem mieszkanie rok temu. Nie wiem skad jestes i jakie ceny mieszkań Ciebie są , ale ja kupiłem mieszkanie za 101 tys a generalny remont wyszedł mnie 35 tyś. W tym ze ja robiłem wszystko sam z szfagrem i tata firma tylko zrobiła wylewki i położyła kamień w przedpokoju to mnie wyszło za niech 3500 reszta wszystko zrobiliśmy sami. Więc jak masz inwestować 70 tys w remont to lepiej sprzedać i kupić lepsze większe mieszkanie w nowym budownictwie ewentualnie zaciągnąć 50tyś kredytu i masz mieszkanie jak ta lala :)

0

Pewnie największy wkurw miałby Neymar bo znowu by było w cieniu Leo :D

31

Real ma Isco a my mamy swojego Isco nosi 6 na plecach z napisem Denis Suarez. Ma potencjał trzeba dac mu szansę.

1

Denis zasługuje na pierwszą jedenastkę

0

Kolejny trener który nie potrafi zrobić chociażby 2 zmian..

1

Ile Rakitic musi spier. ..ć podań zeby to Valdi zmienił..

0

Nudny mecz jak flaki z olejem

1

Ciekawi mnie brak Deulo na rezerwowych

15

Semedo powodujesz ze zapomnimy o braku Alvesa na prawe obronie.

0

Ty chyba zły mecz oglądasz

0

Wkoncu Messi odczarowaal bramkę Buffona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?