PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messiemu tez tak piłka czasem padała pod nogi po, odbiciu sie jej od o obrońcy
1
Marlon jest na wypożyczeniu w Nicei.
2
To by nawet Milik strzelił..
0
Bo tam nie ma kebsonów :D
3
Gdzie Denis dlaczego mu nie da pobiegać.. I wejdzie Andre... Wydaję mi sie ze ti drewno gra więcej bo był droższy ^^
0
Ale co my też chcemy od Suareza skoro on gra na skrzydle ^^
15
Tylko podciął skrzydła Deolu.. A dobrze mu szło.. VALDI nie ma jaj żeby ściągnąć Luisa
3
I ściąga jedynego wyróżniającego sie zawodnika ehh..
0
Suarez wgl nie widoczny nie wiadomo co on gra.. Słabo ten mecz wygląda niby dużo akcji ostro ciśniemy ale brak bramek.. Tak to my LM nie wygramy
0
Pique i jeszcze sie bezczelnie cieszysz i kłócisz z sędzią
0
Suarez zapomniał jak sie strzela..
3
Paulino bije na głowę Gomesa to widac na kilometr. A gra u nas zaledwie przeszło 2 miesiące
0
Narzekamy na formę Luisto. Ale przecież on nie gra na swojej pozycji. Z tego co widzę to, on, po, lewej stronie lata
0
Co to znaczny gracz box to box?
0
Wkurza mnie to ze Jasper nie dostaje szans w takich meczach.. Tak samo Denis powinien grać za Inieste
1
Digne akurat pokazywał dobry poziom ale Valdi na niego nie stawia a szkoda
0
Ja mailem na myśli Inieste a nie Gomesa ludzie co wy bierzecie ^^
0
Chciałbym Zielu u nas w środku pola. Przy Andre i Messim mógłby osiągnąć niesamowity poziom. A ma do tego predyspozycje
4
Niech zrezygnuje wtedy im się oczy otworzą jakiego obrońcę stracili, i będą żałowali swoich słów.
1
Ja kupiłem i remontowalem mieszkanie rok temu. Nie wiem skad jestes i jakie ceny mieszkań Ciebie są , ale ja kupiłem mieszkanie za 101 tys a generalny remont wyszedł mnie 35 tyś. W tym ze ja robiłem wszystko sam z szfagrem i tata firma tylko zrobiła wylewki i położyła kamień w przedpokoju to mnie wyszło za niech 3500 reszta wszystko zrobiliśmy sami. Więc jak masz inwestować 70 tys w remont to lepiej sprzedać i kupić lepsze większe mieszkanie w nowym budownictwie ewentualnie zaciągnąć 50tyś kredytu i masz mieszkanie jak ta lala :)
0
Pewnie największy wkurw miałby Neymar bo znowu by było w cieniu Leo :D
31
Real ma Isco a my mamy swojego Isco nosi 6 na plecach z napisem Denis Suarez. Ma potencjał trzeba dac mu szansę.
1
Denis zasługuje na pierwszą jedenastkę
0
Kolejny trener który nie potrafi zrobić chociażby 2 zmian..
1
Ile Rakitic musi spier. ..ć podań zeby to Valdi zmienił..
0
Nudny mecz jak flaki z olejem
1
Ciekawi mnie brak Deulo na rezerwowych
15
Semedo powodujesz ze zapomnimy o braku Alvesa na prawe obronie.
0
Ty chyba zły mecz oglądasz
0
Wkoncu Messi odczarowaal bramkę Buffona