PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koke wpasowalby sie do nas napewno. W rep sobie radzi a oni grają podobym stylem do nas.
0
A o Koke juz zapomniałeś?
3
Dlaczego Barca zapomniała o Koke? Przecież to młody i zdolny grajek który napewno w środku zrobiłby różnicę, a napewno jest tańsza opcja od Verattiego i Cou czy Thiago
0
Jestem za jak najbardziej
1
Myśmy wygrali z Realem w GD ciekawe czy dziś byśmy wygrali z Atletico jak teraz robi to real
0
Nie mówię o sezonie w Barcy tylko w Valenci
2
No to mamy zwycięzcę tegorocznej LM
1
Równie dobrze mogę zrobić sklejany film z udziałem Gomesa i też będzie sie mówić, że jest nowym Xavim..
1
Portugalski Xavi już nam wystarczy.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Wydaje mi się że czasem po prostu mu nie zależy i ma to gdzieś..
Ja by taki Ter Steegen z tego meczu grał w Turynie to byśmy może i dziś byli w 1/2 finału bo by nam Juve tyle bramek nie ustrzeliło.
5
Po tym meczu chyba nikt nie powie, ze Ter Steegen to słaby bramkarz.
18
"Antonella nie jest zazdrosna, że jej facet je**e Real już od 10 lat?" :D
0
Ja znowu tak ponieważ mamy za jednego dwóch zawodników z topu na lata.
A Ney ma predyspozycje żeby być najlepszy ale niestety marnuje to,.
0
a gdzie ja napisałem żeby wymienić się zawodnikami.
Pisałem Sprzedać Neya za 200.. czytaj wpisy..
0
Ale spójrz na to z tej strony, że real nie wygra drugi raz z rzędu LM
12
Zlata był okej ale nie za tą cene i w pakiecie Eto..
Gdyby Pep ustawiał Ibre na klasycznej 9 było by z niego wiele pożytku
0
Gra ktoś na giełdzie?
0
Wydaje mi się, że zakończył już karierę.
0
I każdy zadowolony :D
0
dzięki ziomek
0
Wiadomo w jakim terminie są 1/2 LM?
0
tak więzadła.. szkoda chłopa
0
Dybala :) Mowie za Neymara Dybala + Veratti
0
Denis 90 minut...
I jak on się ma pokazać z dobrej strony skoro nie dostaje szans..
1
Do końca sezonu a albo nawet i dłużej wypada z gry
0
A jak by Neya sprzedać za 200 baniek i sprowadzić Dybale i Verattiego :)
0
Widać ze jesteś z fioletowej strony..
0
I akurat Cie poprę. Bo taka jest prawda, Ci zawodnicy grają pierwsze skrzypce w swoich klubach.. Nie potrafię tego przeboleć, taki Thiago to by się przydał w tym meczu z Juve. Ale nie czekajcie przecież my mamy Gomesa który kosztował 4 razy więcej niż kwota za którą Thiago nas opuścił.
0
Z góry wiadomo ze dostaną Monaco które zasługuje bardziej na finał niż białe przychlasty.