0

Koke wpasowalby sie do nas napewno. W rep sobie radzi a oni grają podobym stylem do nas.

0

A o Koke juz zapomniałeś?

3

Dlaczego Barca zapomniała o Koke? Przecież to młody i zdolny grajek który napewno w środku zrobiłby różnicę, a napewno jest tańsza opcja od Verattiego i Cou czy Thiago

0

Jestem za jak najbardziej

1

Myśmy wygrali z Realem w GD ciekawe czy dziś byśmy wygrali z Atletico jak teraz robi to real

0

Nie mówię o sezonie w Barcy tylko w Valenci

2

No to mamy zwycięzcę tegorocznej LM

1

Równie dobrze mogę zrobić sklejany film z udziałem Gomesa i też będzie sie mówić, że jest nowym Xavim..

1

Portugalski Xavi już nam wystarczy.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Wydaje mi się że czasem po prostu mu nie zależy i ma to gdzieś..
Ja by taki Ter Steegen z tego meczu grał w Turynie to byśmy może i dziś byli w 1/2 finału bo by nam Juve tyle bramek nie ustrzeliło.

5

Po tym meczu chyba nikt nie powie, ze Ter Steegen to słaby bramkarz.

18

"Antonella nie jest zazdrosna, że jej facet je**e Real już od 10 lat?" :D

0

Ja znowu tak ponieważ mamy za jednego dwóch zawodników z topu na lata.
A Ney ma predyspozycje żeby być najlepszy ale niestety marnuje to,.

0

a gdzie ja napisałem żeby wymienić się zawodnikami.
Pisałem Sprzedać Neya za 200.. czytaj wpisy..

0

Ale spójrz na to z tej strony, że real nie wygra drugi raz z rzędu LM

12

Zlata był okej ale nie za tą cene i w pakiecie Eto..
Gdyby Pep ustawiał Ibre na klasycznej 9 było by z niego wiele pożytku

0

Gra ktoś na giełdzie?

0

Wydaje mi się, że zakończył już karierę.

0

I każdy zadowolony :D

0

dzięki ziomek

0

Wiadomo w jakim terminie są 1/2 LM?

0

tak więzadła.. szkoda chłopa

0

Dybala :) Mowie za Neymara Dybala + Veratti

0

Denis 90 minut...
I jak on się ma pokazać z dobrej strony skoro nie dostaje szans..

1

Do końca sezonu a albo nawet i dłużej wypada z gry

0

A jak by Neya sprzedać za 200 baniek i sprowadzić Dybale i Verattiego :)

0

Widać ze jesteś z fioletowej strony..

0

I akurat Cie poprę. Bo taka jest prawda, Ci zawodnicy grają pierwsze skrzypce w swoich klubach.. Nie potrafię tego przeboleć, taki Thiago to by się przydał w tym meczu z Juve. Ale nie czekajcie przecież my mamy Gomesa który kosztował 4 razy więcej niż kwota za którą Thiago nas opuścił.

0

Z góry wiadomo ze dostaną Monaco które zasługuje bardziej na finał niż białe przychlasty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?