0

Juve jest faworytem. Przez tą obronę nie przebije się nikt.

2

Jak by to powiedział Generał:
Byliśmy lepsi

1

MESSI miał dwie setki i je zaje***. Sami jesteśmy sobie winni

8

Liczę ze juve spuścić baty madrytowi

1

Masche wszedl a w ataku grasuje piqet

0

Brak nam dynamiki

0

Co to kur**A jest??

1

Nie ma co nie nadrobimy

0

Jeeest Pacooooo

0

Na rozgrzewkę Lucho wysłał Super Gomesa

0

Przydał by się Paco Ale wtedy będzie ciężko z obroną jak rakieta zejdzie

0

Z taka gra nic nie strzelimy

0

dołączam się do pytania

0

Wiadomo co dalej z Krychą?
Odejdzie latem z PSG?
Szkoda chłopaka zmarnował się tam.

5

Allegri zmotywuje i nastawi dużo lepiej swój zespół niżeli zrobił to Emery na rewanż.
Będzie ciężko! Ale damy rade

VeB

1

Jej nie spinaj się tak..
Nie każdy jest takim ekspertem w tych zasadach jak ty.

0

Jak by tak objechal Andre to widzę to fale hejtu

2

Macie tego wielkiego Thiago Marcelo to przeszedł jak pachołek

2

Dzięki ronaldo dzięki tobie przestało mi piwo smakować

0

Spalony do ch**a

0

Nie było tam spalonego?

1

Stresuje sie tym meczem jak by nasi grali z Realem

1

I to jest błąd ściągać go..

1

Chciałbym żeby jutro nasi zagrali z takim zaangażowaniem i siła jak Bayern

1

Gdyby Denis dostawał więcej szans to byśmy mieli

5

Ale ten Thiago wcale nie jest tak cudowny jak tutaj większosc pisze

1

Miechowice pozdrawiają :D

0

Byłem w błędzie chciałem się upewnić: )

0

Panowie pytanko.
Jak by sie taki wynik utrzymał to jest dogrywka?

0

Może odpalić :D ale ryzyko jest :D
Ja dziś na giełdzie w*****em trochę tysi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?