PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juve jest faworytem. Przez tą obronę nie przebije się nikt.
2
Jak by to powiedział Generał:
Byliśmy lepsi
1
MESSI miał dwie setki i je zaje***. Sami jesteśmy sobie winni
8
Liczę ze juve spuścić baty madrytowi
1
Masche wszedl a w ataku grasuje piqet
0
Brak nam dynamiki
0
Co to kur**A jest??
1
Nie ma co nie nadrobimy
0
Jeeest Pacooooo
0
Na rozgrzewkę Lucho wysłał Super Gomesa
0
Przydał by się Paco Ale wtedy będzie ciężko z obroną jak rakieta zejdzie
0
Z taka gra nic nie strzelimy
0
dołączam się do pytania
0
Wiadomo co dalej z Krychą?
Odejdzie latem z PSG?
Szkoda chłopaka zmarnował się tam.
5
Allegri zmotywuje i nastawi dużo lepiej swój zespół niżeli zrobił to Emery na rewanż.
Będzie ciężko! Ale damy rade
VeB
1
Jej nie spinaj się tak..
Nie każdy jest takim ekspertem w tych zasadach jak ty.
0
Jak by tak objechal Andre to widzę to fale hejtu
2
Macie tego wielkiego Thiago Marcelo to przeszedł jak pachołek
2
Dzięki ronaldo dzięki tobie przestało mi piwo smakować
0
Spalony do ch**a
0
Nie było tam spalonego?
1
Stresuje sie tym meczem jak by nasi grali z Realem
1
I to jest błąd ściągać go..
1
Chciałbym żeby jutro nasi zagrali z takim zaangażowaniem i siła jak Bayern
1
Gdyby Denis dostawał więcej szans to byśmy mieli
5
Ale ten Thiago wcale nie jest tak cudowny jak tutaj większosc pisze
1
Miechowice pozdrawiają :D
0
Byłem w błędzie chciałem się upewnić: )
0
Panowie pytanko.
Jak by sie taki wynik utrzymał to jest dogrywka?
0
Może odpalić :D ale ryzyko jest :D
Ja dziś na giełdzie w*****em trochę tysi.