PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Takie sobie.. Szkoda... Bo chciałbym jakaś koszulkę z tej okazji.. Ale ta nie jest warta tej kasy
0
Przy naszym MSN będzie grał ciągle ławę i po co mu to?
Żaden napadzior klasy światowej nie przyjdzie do nas póki mamy MSN
0
Po co nam Dybala, żeby grzać ławę?
2
Arda za Ozila i dla nas Bomba :D
0
Chłopak zaczął się rozwijać odkąd gra w I składzie.
Gdyby dalej Bronił tylko w LM nie byłby na takim poziomie jak jest teraz
0
No i ma racje ;)
0
Isco chętnie bym widział w naszych szeregach :)
0
Griezmann dogadany z nami już jest :P
0
Moje zdanie tez takie jest ze Unzune zostanie i będzie ta sama padaka jaka jest teraz no ale cóz..
0
Może LM nie wygrał bo trafiał na lepsze ekipy od swoich zawodników, za to w Lidze Włoskiej radzi sobie doskonale, wszystko chodzi jak w zegarku czego u nas brakuje.
Zatem kogo Ty widzisz Unzune, który ile wygrał LM? Bo nie pamiętam?
0
W końcu pojawił się trener z konkretnym nazwiskiem i właśnie tego typu potrzebujemy.
Czuje ze Allegri dodał by naszym skrzydeł u ducha walki.
Szkoda, że trener już jest znany i jest to Unzune.
1
Ex zawodnik nigdy nie zawodzi.
Gol Munira
Gol Gomesa
0
Hahahaa dokładnie :D
0
Ja gram :D......
0
Z taką kasą mógłbyś ją mieć na całe życie :D
0
Faks miał lagi i nie pyklo :D
0
NO to czeka nasz dobry ale trudny mecz
0
Pisałem o tym ostatnio pod jakimś artykułem to mnie każdy wyzwał i wyśmiał. A jednak nie myliłem się.
0
Trenerem będzie Unzune więc pewnie widział by Thiago w naszej drużynie
0
Co powiecie na zainteresowanie Barcy Kimmichem??
2
Przychodzi Gomes na obszar gdzie zaczynają murować mury.
Inżynier do Gomesa;
Gomes weź Ty się rusz bo nam cegieł zabrakło do murowania a ty się nadasz idealnie.
5
A miałem co do niego takie wielkie nadzieje i cierpliwość, niestety koleś po prostu się do ans nie nadaje.,
2
Messi odkąd ma brodę to gra padake..
0
Szkoda strzepic ryja
0
Szkoda że szanse na mistrza oddalają się z każdą sekundą tego meczu
1
Mając świadomość, że muszą wygrać żeby mieć szansę na mistrzostwo bo Real ma małą przewagę punktową to oni grają jak by mieli mistrzostwo w kieszeni..
0
Paco załaduje dwie bramy
1
Czułem to w kościach
5
Denis przez 5min wiecej zamieszal na lewej stronie niż Arda przez pierwszą połowę
0
Denis powinien mieć pierwszeństwo przed Gomesem, ale nie ma co Gomes był droższy.