1

Takie sobie.. Szkoda... Bo chciałbym jakaś koszulkę z tej okazji.. Ale ta nie jest warta tej kasy

0

Przy naszym MSN będzie grał ciągle ławę i po co mu to?
Żaden napadzior klasy światowej nie przyjdzie do nas póki mamy MSN

0

Po co nam Dybala, żeby grzać ławę?

2

Arda za Ozila i dla nas Bomba :D

0

Chłopak zaczął się rozwijać odkąd gra w I składzie.
Gdyby dalej Bronił tylko w LM nie byłby na takim poziomie jak jest teraz

0

No i ma racje ;)

0

Isco chętnie bym widział w naszych szeregach :)

0

Griezmann dogadany z nami już jest :P

0

Moje zdanie tez takie jest ze Unzune zostanie i będzie ta sama padaka jaka jest teraz no ale cóz..

0

Może LM nie wygrał bo trafiał na lepsze ekipy od swoich zawodników, za to w Lidze Włoskiej radzi sobie doskonale, wszystko chodzi jak w zegarku czego u nas brakuje.

Zatem kogo Ty widzisz Unzune, który ile wygrał LM? Bo nie pamiętam?

0

W końcu pojawił się trener z konkretnym nazwiskiem i właśnie tego typu potrzebujemy.



Czuje ze Allegri dodał by naszym skrzydeł u ducha walki.

Szkoda, że trener już jest znany i jest to Unzune.

1

Ex zawodnik nigdy nie zawodzi.
Gol Munira
Gol Gomesa

0

Hahahaa dokładnie :D

0

Ja gram :D......

0

Z taką kasą mógłbyś ją mieć na całe życie :D

0

Faks miał lagi i nie pyklo :D

0

NO to czeka nasz dobry ale trudny mecz

0

Pisałem o tym ostatnio pod jakimś artykułem to mnie każdy wyzwał i wyśmiał. A jednak nie myliłem się.

0

Trenerem będzie Unzune więc pewnie widział by Thiago w naszej drużynie

0

Co powiecie na zainteresowanie Barcy Kimmichem??

2

Przychodzi Gomes na obszar gdzie zaczynają murować mury.
Inżynier do Gomesa;
Gomes weź Ty się rusz bo nam cegieł zabrakło do murowania a ty się nadasz idealnie.

5

A miałem co do niego takie wielkie nadzieje i cierpliwość, niestety koleś po prostu się do ans nie nadaje.,

2

Messi odkąd ma brodę to gra padake..

0

Szkoda strzepic ryja

0

Szkoda że szanse na mistrza oddalają się z każdą sekundą tego meczu

1

Mając świadomość, że muszą wygrać żeby mieć szansę na mistrzostwo bo Real ma małą przewagę punktową to oni grają jak by mieli mistrzostwo w kieszeni..

0

Paco załaduje dwie bramy

1

Czułem to w kościach

5

Denis przez 5min wiecej zamieszal na lewej stronie niż Arda przez pierwszą połowę

0

Denis powinien mieć pierwszeństwo przed Gomesem, ale nie ma co Gomes był droższy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?