PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To może biała srajtaśma z foxy też biała i do kompletu
1
Aaa tak tak pamiętam tera też Dzięki :D
3
Prześcieradła - Real
Materace - Atletico
A Barca to co przęsła?
0
Na śląsku słoneczko :)
0
Gdzie sypie haha?
0
Sorki chodziło mi o Balanzagie z Athletic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Późno jakoś w tym roku
0
Kiedy jest finał?
0
Ciekaw jestem czy Barca sprowadzi Conte. Z nim moglisbymy ugrać coś wielkiego
0
Na Camp Nou również przychodzi wielu turystów którzy tylko oglądają mecz nie dopingują
0
Ja mówię o finale LM a nie Gran Derbi.
A Barcy niestety już nie ma w tej edycji
0
Jak juz kiedyś pisałem jak bym potrzebował ochroniaza to chciałbym żeby nim był Chiellini
0
Chciał sie zrekompensować :D
0
Tylko Juve może pokonać real w finale lm
1
Chyba mnie rozdu** jak on dostanie ZP..
3
Ten Cou serio zrobi nam taką różnicę w pomocy... Już chyba lepszy jest Veratti
0
Jak można było pozbyć sie za takie marne grosze Pedro i Cesca. Nie rozumie tego. Perez wyciągnął by za nich krocie.
1
To jest właśnie problem Lucho.. nie ufa mlodmu pokoleniu które wygralo dla nas wiele trofeów gdy dawalo sie im szansę i wprowadzał do pierwszej drużyny. Van Gaal ma te słabość do młodzieży i bardzo na nich stawia. Może właśnie takiego trenera potrzeba której zrobi z naszych młodzików gwiaZdy
2
Z tej trójki to tylko Valverde jest realne aby zatrudnić.
1
OJ ale bardzo bym go chciał.. Ale można tylko pomarzyć.
1
Totalne dno te komentarze tutaj na temat Pogby
Gdyby trafił do Barcy wszyscy wy hejtrzey byście to chwalili pod niebiosa.
3
Szczerze wam powiem nie dziwi mnie , że Higuain biega z nadwagą, skoro Alves i Dybala ciągle mu serwują takie delicje na treningach jak wczoraj w tym pięknym meczu.
0
Nie rozumie dlaczgo Masz zarząd nie bierze tego gościa pod uwagę
0
Sibide to LO czy PO?
5
Mbappe radzi sobie z obroną Juve niż Ney..
0
Monaco by nas skompromitowało. Oni maja szanse wygrać LM
0
Koke wpasowalby sie do nas napewno. W rep sobie radzi a oni grają podobym stylem do nas.
0
A o Koke juz zapomniałeś?