1

To może biała srajtaśma z foxy też biała i do kompletu

1

Aaa tak tak pamiętam tera też Dzięki :D

3

Prześcieradła - Real
Materace - Atletico
A Barca to co przęsła?

0

Na śląsku słoneczko :)

0

Gdzie sypie haha?

0

Sorki chodziło mi o Balanzagie z Athletic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Późno jakoś w tym roku

0

Kiedy jest finał?

0

Ciekaw jestem czy Barca sprowadzi Conte. Z nim moglisbymy ugrać coś wielkiego

0

Na Camp Nou również przychodzi wielu turystów którzy tylko oglądają mecz nie dopingują

0

Ja mówię o finale LM a nie Gran Derbi.
A Barcy niestety już nie ma w tej edycji

0

Jak juz kiedyś pisałem jak bym potrzebował ochroniaza to chciałbym żeby nim był Chiellini

0

Chciał sie zrekompensować :D

0

Tylko Juve może pokonać real w finale lm

1

Chyba mnie rozdu** jak on dostanie ZP..

3

Ten Cou serio zrobi nam taką różnicę w pomocy... Już chyba lepszy jest Veratti

0

Jak można było pozbyć sie za takie marne grosze Pedro i Cesca. Nie rozumie tego. Perez wyciągnął by za nich krocie.

1

To jest właśnie problem Lucho.. nie ufa mlodmu pokoleniu które wygralo dla nas wiele trofeów gdy dawalo sie im szansę i wprowadzał do pierwszej drużyny. Van Gaal ma te słabość do młodzieży i bardzo na nich stawia. Może właśnie takiego trenera potrzeba której zrobi z naszych młodzików gwiaZdy

2

Z tej trójki to tylko Valverde jest realne aby zatrudnić.

1

OJ ale bardzo bym go chciał.. Ale można tylko pomarzyć.

1

Totalne dno te komentarze tutaj na temat Pogby
Gdyby trafił do Barcy wszyscy wy hejtrzey byście to chwalili pod niebiosa.

3

Szczerze wam powiem nie dziwi mnie , że Higuain biega z nadwagą, skoro Alves i Dybala ciągle mu serwują takie delicje na treningach jak wczoraj w tym pięknym meczu.

0

Nie rozumie dlaczgo Masz zarząd nie bierze tego gościa pod uwagę

0

Sibide to LO czy PO?

5

Mbappe radzi sobie z obroną Juve niż Ney..

0

Monaco by nas skompromitowało. Oni maja szanse wygrać LM

0

Koke wpasowalby sie do nas napewno. W rep sobie radzi a oni grają podobym stylem do nas.

0

A o Koke juz zapomniałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?