PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zarząd nawet jak by ogniem srał to i tak nie anulują nam tej kartki. Dla Barcy takich rzeczy się nie robi przecież.
0
Siemanko Clues :)
Słuchajcie mam dla was sprawę a rok mam weselę, i mam okazje wygrać poł darmo fotobudkę na naszą zabawę, ale jeden warunek jest musze wygrać konkurs zdjęciowy na facebook. Proszę was o kliknięcie, jeden lajk a może nas uszczęśliwić. :)
https://www.facebook.com/shotboxcompl/photos/a.710726499100908.1073741842.339843529522542/710739729099585/?type=3&theater
0
Paco da radę na Celte :)
0
Kurcze chociaż jeden mecz mogli by tak zagrać
Ronie pewnie by nas zaskoczył swoją magią
0
Panowie poleciłby ktoś dobrego obrońcę w fifa mobile do 210 tyś :)
0
Ja bym taki chciał:
Cillessen
Vidal-Umtiti-Mascherano-Alba
Denis Suarez -Sergio- Iniesta
Messi-Suarez-Arda
0
Luisto by go wyszkolił na dobrego zawodnika :D
1
haha to żeś do****ł :D
3
Jak może wyjść nasze once de gala skoro Ney pauzuje..
Za niego mam nadzieje ze wejdzie Arda
3
Tak czy siak Lucho jest do wymiany
0
Średnio, mogliśmy przegrywać mecz do przerwy 2:3
2
Gomes dziś ładnie asekuruje
0
Gdzie są Ci hejterzy od Paco??
0
Boże Neyyy! ;/
3
Dobra Panowie nie komentujmy meczu przed pierwszym oraz ostatnim gwizdkiem. Wszystko rozegra się na murawie w 90 minut. Zobaczymy co nasi ulubieńcy pokażą
0
Liczę, że Paco cos ustrzeli.
Skoro gramy 3-4-3 to mógł zagrać Sergi w pomocy
0
Czuje, że dostaniemy bęcki..
0
Messi ma mniej rozegranych spotkań w Barcy od Ramos a wygrał więcej tytułów :D
2
oj Widze, że mało co wiedzie na temat polityki. Chyba nie słuchaliście wypowiedzi naszego "Genialnego" Tuska na temat Trupma..
Mały malutki kurdupel jak Tusk podskakuje Trumpowi.. oj będzie się działo..
0
Co Ludziska mysliscie o Trumpie innego wspaniałych relacjach z Putinem?
Ja obawiam się najgorszego, że Ameryka bezpardonowo pozwoli wejść do Europy Ruskim i jest po nas. Europy nie będzie a NATO się rozpadnie
0
Ronie lepiej wkręcaj w ziemię obrońców niż robi to Neymar!
Ronie jeden z największych
0
Moim zdsniem zatrudniać kolejnego trenera z DNA Barcy to cofnie się w to samo nie wprowadzanie nic nowego do zaskoczy rywala
Musimy mieć trenera z jajem który poukłada zespół wedle siebie nie jak chce zarząd
0
Kto waszym zdaniem zastąpi Lucho ??
2
Jeszcze odpali zobaczycie
0
Dobrze, że Ney nie może zagrać w rewanżu, skoro nie potrafi wykorzystać 100 procentowej sytuacji nie powinien grać w podstawowej 11.
0
Mamy więcej szczęścia niż dobrej gry
0
To będzie bramka kolejki
26
Mógł zagrać Vidal na PO a Sergi w pomocy to by już dużo lepiej wyglądało
2
Brak Iniesta, brak Xaviego widać gołym okiem że to co kiedyś było naszym największym atutem dziś jest poniżej krytyki, nie ma kto kreować i uspokoić gry w środy pomocy. A nasze MNS nie bedzie nam wygrywało każdego meczu i wygrywać puchary jak jak to było w pierwszym sezonie za Lucho.
0
Wgl czy Messi był na boisku wgl nie widoczny. Gdyby nie Stegen to mamy 3 ale bramki wbite