0

Gra ktoś w Fifa moblie?

1

Szkoda ze do nas nie dołączył.

4

Z raka nie ma co żartować..
Miałem raka w nodze, jestem po operacji żadnego sportu już nie mogę uprawiać, głupie te slangi w tym intrenecie wymyślanie gimby..
Jak byście sami cos takiego przeżyli nie wiem czy byście to używali.
Grałem w piłkę na bramce chciałem być dobrym bramkarzem i w pewnej jednej krótkiej chwili wszystko prysnęło.

0

Jaki rak? Co masz na myśli?

1

Pragnę zauważyć to iż w Madrycie zawodnicy leczą kontuzję miesiąc dwa wracają do gry parę meczy pach znów kontuzja odnowiona ^^
U nas jak zawodnik się wykuruje to jest zdolny do gry nawet i przez resztę sezonu.

1

Rakieta wczoraj zagrał na CDM fenomenalnie

1

Czytałem ostatnio książkę Komandosa, który służył w latach 1999-2012 w Armii USA, dowodził oddziałem, który zlikwidował Usama ibn Ladin i on opowiadał ze atak na WTC był zaplanowany z góry i nie było nic z przypadku, do wierzy uderzyły dwa samoloty jeden po drugim

0

Ale na fioletowej mają ból du** z powodu ich kontuzji i z powodu tego z Busi ma kontuzje ale za dwa tyg się wykuruje a u nich piłkarze siedzą po miesiąc dwa z kontuzjami i nie potrafią się wyleczyć :D
Moim zdaniem mamy lepszy sztab medyczny niż Madryt :) U nas piłkarze szybko się kurują i nie łapią tak często kontuzji.

2

Jeszcze w takim jak Barca :)

1

Rakieta wczoraj fanie zagrał za Busiego :) Wiec jakoś nie ubolewam nad jego kontuzją.

1

Rakieta fajnie dziś czyści za Busiego

5

Proszę Cię wyjdź

0

Gra na pozycji Xaviego

0

Denis Xavi Suarez :D

0

Eibar wysoki presing i Barca nie wie już co robić..

1

Ciągle grają do Stegena wkurza mnie to

0

Wysoki presing Eibar i kolejny brak pomysłu gry Barcy z tak grającym przeciwnikiem

0

I do dziś się zastanawiam po co był Paco. Przecież Arda na lewą a Neymar zawsze mógł na środku zagrać lub Messi.
Żałuję że nie dolaczyl so nas Mario Gomes. To by był typowy joker

0

Wszystko okej ale w pomocy Denis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

35

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Z której części Bytomia jesteś?

0

Wczoraj o tym gadałem z Prezesem w firmie tez Barcelonista, że trafimy na Sociedad a Real pewnie na jakiegoś Ogórka

0

A ja mam takie pytanko, mam FM 14 ale niestety mam jakiś graczy fikcyjnych, czy ktoś może mi pomóc z tym problemem?

0

Hm wiesz ja również śmiałem wątpić w to co real wygrywa ale niestety teraz musze pochylić głowę i zgodzić się z Toba w 100%.

To czym Real nas bije na głowę to długa oraz mocna ławka rezerwowych.
Ba my tez mamy długą ławkę rezerwowych ale kto tam siedzi jakieś laiki które póki co nie są w stanie odmienić losów meczów. Co innego jest na rezerwie w Realu.
Tak kogo by się nie wpuściło może użądlić rywala wchodząc z ławki.
My może i mamy teraz najdłuższą ławkę rezerwowych od paru dobrych lat ale niestety tam nie ma nikogo konkretnego.

1

Wypalił się trenerinio.

0

Byliśmy lepsi

0

Lazalete sorki nie wiem jak się pisze

0

Iniesta lekarstwem na naszą grę??? Oj klocilbym się ^^

1

I bardzo dobrze, życzę naszym aby przegrali i Lucho poleciał z hukiem. I oby zarząd się opamietal i zatrudnił wkońcu trenera z jajami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?