0

Dzięki za raport :)

0

Panowie jak zagrał Paco? Nie miałem okazji oglądać meczu.

1

Widząc ten skład widzę to samo co było w SS

2

Ja myślę że W Barcy CR byłby całkowicie innym człowiekiem, inaczej by go wychowali :)

0

I co z tego ze dobry występ. Lucho i tak go ma w d***e. Ej te jego filozofie..

0

Kibice Barcy w tym Momencie:

Puk Puk.
Kto tam? MUNIR???

Niee Paco

:(

0

I to chodzi trzeba próbować z dystansu

0

I po co podanie mógł strzelać..

0

Lucho myśli a może jakaś zmiana... Hmm nie po co ufam tym co grają

2

Brawo oby tak dalej

12

Niezła padaka ten mecz.. ciekaw jestem co widział lepszego Lucho w Paco od Munira

3

Bo my tylko klepiemy zasrana tikitake która wszyscy na świecie już wiedzą jak kryć i jak se radzić.. Myśmy ani jednego strzału nie oddali celnego na bramę..

0

Na PO będzie grał

0

Liczę na udany występ Paco i Vidala

2

Busi nie powiem grać

1

Ja uważam ze to jest wina Trenera, nie reagować nie krzyczeć po zawodnikach zostawić ich samych na pastwę losu, nie wprowadzając do gry żadnego z świeżą krwią i zapałem a on marszczył tylko czoło. Trener rywali ciągle ich instruował doradzał pomagał krzyczał ROBIŁ ZMIANY !
Jak dla mnie LE jest do zwolnienia, my potrzebujemy Trenera z jajami i mocnego.
Mam paru kandydatów ale wątpię żeby dołączyli do nas.
miedzy innymi: Diego Simmeone czy Klopp ale naszego zarządu nie stać na to aby się po takie nazwiska wstawić.. (nie chodzi o kase)
No i transfery totalna patologia.. Poszli w ilość nie jakość, ani jednego kreatywnego pomocnika na środek pola. Mogli sobie darować tego Gomesa i Arde a zainwestować w Verattiego czy Cotiinho...

2

Ja uważam ze to jest wina Trenera, nie reagować nie krzyczeć po zawodnikach zostawić ich samych na pastwę losu, nie wprowadzając do gry żadnego z świeżą krwią i zapałem a on nadzwyczajniej schował głowę w piasek i marszczył tylko czoło. Trener rywali ciągle ich instruował doradzał pomagał krzyczał ROBIŁ ZMIANY !
Jak dla mnie LE jest do zwolnienia, my potrzebujemy Trenera z jajami i mocnego.
Mam paru kandydatów ale wątpię żeby dołączyli do nas.
miedzy innymi: Diego Simmeone czy Klopp ale naszego zarządu nie stać na to aby się po takie nazwiska wstawić.. (nie chodzi o kase)
No i transfery totalna patologia.. Poszli w ilość nie jakość, ani jednego kreatywnego pomocnika na środek pola. Mogli sobie darować tego Gomesa i Arde a zainwestować w Verattiego czy Cotiinho..

1

Suarez to typowa 9 ptrzebuje dobrych podań a dziś kto mu miał podawac?? Andre który gra jak drewno - z całym szacunkiem mam do gościa sentyment ale ku**a jak można tak grać. Gra jak Rasialdo któremu pilka obijala się od sęków.

0

Suarez to typowa 9 ptrzebuje dobrych podań a dziś kto mu miał podawac?? Andre który gra jak drewno - z całym szacunkiem mam do gościa sentyment ale ku**a jak można tak grać. Jakby Rasialdo któremu pilka obijala się od sęków..

0

Lucho się gubi.. Gdzie zmiany mógł wzmocnić atak ściągnąć Andre lub Roberto wpuścić Paco Rafinhe odpczeci by coś pociągnęli a nie siedzieć na ławce i brodę w kurtkę chować jak bezradne dziecko. Nie poddawajmy się VeB

0

Bo nie kosztował mało :)

0

Zamiast Sergio niech wejdzie Andre

0

Moim zdaniem dziś MSN powinno siedzieć na ławce, awans i tak mamy plany a myślę że nasi zmiennicy dadzą sobie radę

0

Moim zdaniem to Pazdan do Barcy

0

Każe wypożyczenie kończy się oddaniem zawodnika za grosze lub za darmo ;)

5

Kupiliśmy VIdala za 16-17?? a pozbędziemy się go za darmola :D
Biali by za niego wyszarpali co najmniej z 15 baniek a my oczywiście po stratach :)

0

Kiedyś i tak go zabraknie, on wiecznie grać na takim poziomie nie będzie.

0

Mamy najlepszą Pakę od kilku dobrych lat a gramy piach. Ale nie ma co krytykować naszych po słabym meczu. Trzeba w nich wierzyć i trzymać kciuki, że się poprawi. Bo co jak co ale coś trzeba w tym sezonie ugrać.

1

Wow 155mln za rok to spora sumka

2

Gdzie można ową koszulkę zamówić i w jakiej cenie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?