PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie są Ci co wstawiali komentarze że będzie manita? Nie ma ich
2
Tak to jest jak się lekceważy rywala
0
Jak nie wygramy to możemy sobie o lidze zapomnieć
1
Tak samo krytykowano Arde :)
Gomes potrzebuje czasu
0
BEN ARFA MÓGŁ DO NAS DOŁĄCZYC BY BYŁ LEPIEJ TRAKTOWANY :) I PEWNIE LEPSZY OD PACO
0
Ale grał u nas jeden sezon w Barcy B i ma już tą smykałkę z DNA Barcy
0
No i Pięknie :D
0
Real ma tytuł LM
tss bum :P
0
Można by napisać taką książkę;
"Real w pogoni za trypletem"
1
Można by napisać taką książkę;
"Real w pogoni za trypletem"
Można by zarobić fortunę :D
0
Ostatnimi czasy w Milanie każdy dobry gracz się marnuje, Przykład Luiz Adriano.
1
Coś mi się wydaje że Zidane wyleci
0
Jeeeeeeeeeeeeesttt
0
Czy tylko mi się wydaje czy sędzia tylko tak dzieli żółtymi Celte a realu wgl?
2
Czekam bo zapewne będzie DziweiedziesiataRamosowa
0
Może tego Aspasa real przegadal żeby do nich podawał żeby im łatwiej było
1
Tak :D Napewno
0
Gol bardzo pięknej urody
0
Kurde nie Wywołuj wilka z lasu
0
Coś mi się wydaje se real się podniesie i przejdzie
0
Szkoda, że już go nie ma teraz przydałby się idealnie :(
0
Panowie i Panie jak sądzicie czy nasza była "perełka" Deulofeu poradzi sobie w Milanie?
0
W Porto był z niego całkiem dobry Grajek, zachciało mu się hajsu i stoczył się, że hoho
1
Mogli by zrobić zamiast krzyża, kolesia obładowanego bombami to by było idealne rozwiązanie.
43
Suarez wygląda jak argentyński Alvaro :D
1
Jackson Martinez nie został uwzględniony w składzie Guangzhou Evergrande na Azjatycką Ligę Mistrzów, najprawdopodobniej wyleci z Klubu. Zainteresowani piłkarzem są właściciele Besiktasu.
Źródło; http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,transfery-jackson-martinez-wyrzucony-ze-skladu-guangzhou-evergrande-na-lm,artykul,752968,1,970.html
0
a jak któreś z nich jest za realem?? :P
U mnie w ekipie tak jest
0
Miałem zawsze cichą nadzieję, że do nas kiedyś dołączy.
0
Depay w Lyon co na to powiecie?
0
Jak w tej grze dobrze zbudować drużynę z dobrych zawodników?
Mam 22 lev koleś co ma 21 ma już w składzie same gwiazdy miedzy innymi CR, Messi, Iniesta