0

Gdzie są Ci co wstawiali komentarze że będzie manita? Nie ma ich

2

Tak to jest jak się lekceważy rywala

0

Jak nie wygramy to możemy sobie o lidze zapomnieć

1

Tak samo krytykowano Arde :)
Gomes potrzebuje czasu

0

BEN ARFA MÓGŁ DO NAS DOŁĄCZYC BY BYŁ LEPIEJ TRAKTOWANY :) I PEWNIE LEPSZY OD PACO

0

Ale grał u nas jeden sezon w Barcy B i ma już tą smykałkę z DNA Barcy

0

No i Pięknie :D

0

Real ma tytuł LM

tss bum :P

0

Można by napisać taką książkę;
"Real w pogoni za trypletem"

1

Można by napisać taką książkę;
"Real w pogoni za trypletem"

Można by zarobić fortunę :D

0

Ostatnimi czasy w Milanie każdy dobry gracz się marnuje, Przykład Luiz Adriano.

1

Coś mi się wydaje że Zidane wyleci

0

Jeeeeeeeeeeeeesttt

0

Czy tylko mi się wydaje czy sędzia tylko tak dzieli żółtymi Celte a realu wgl?

2

Czekam bo zapewne będzie DziweiedziesiataRamosowa

0

Może tego Aspasa real przegadal żeby do nich podawał żeby im łatwiej było

1

Tak :D Napewno

0

Gol bardzo pięknej urody

0

Kurde nie Wywołuj wilka z lasu

0

Coś mi się wydaje se real się podniesie i przejdzie

0

Szkoda, że już go nie ma teraz przydałby się idealnie :(

0

Panowie i Panie jak sądzicie czy nasza była "perełka" Deulofeu poradzi sobie w Milanie?

0

W Porto był z niego całkiem dobry Grajek, zachciało mu się hajsu i stoczył się, że hoho

1

Mogli by zrobić zamiast krzyża, kolesia obładowanego bombami to by było idealne rozwiązanie.

43

Suarez wygląda jak argentyński Alvaro :D

1

Jackson Martinez nie został uwzględniony w składzie Guangzhou Evergrande na Azjatycką Ligę Mistrzów, najprawdopodobniej wyleci z Klubu. Zainteresowani piłkarzem są właściciele Besiktasu.

Źródło; http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/transfery,transfery-jackson-martinez-wyrzucony-ze-skladu-guangzhou-evergrande-na-lm,artykul,752968,1,970.html

0

a jak któreś z nich jest za realem?? :P
U mnie w ekipie tak jest

0

Miałem zawsze cichą nadzieję, że do nas kiedyś dołączy.

0

Depay w Lyon co na to powiecie?

0

Jak w tej grze dobrze zbudować drużynę z dobrych zawodników?
Mam 22 lev koleś co ma 21 ma już w składzie same gwiazdy miedzy innymi CR, Messi, Iniesta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?