PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Rudy zagrał dziś bardzo dobre zawody, chyba oglądałeś inny mecz z udziałem Francuza
0
Czyli to przesądzone Vidal out..
19
Mogłeś sobie podarować tą wypowiedz
9
Z Rakietą przedłużyć kontrakt jak najszybciej i podnieść wysoko klauzule, po Juve się nam chce dobrać do Ivana.
0
Brawa dla tego Pana, że dzięki niemu uciekły nam punkty i ciągle tracimy do lidera 2 oczka :)
1
Uczcijmy minutą ciszy dzisiejszy popis Pana Stegena..
1
Gdzie są Ci co tak dziś na białych jechali?? Pewnie jadą teraz po naszych
1
Oddaliśmy Munira za grosze a sprowadziliśmy zawodnika o takim umj. jak jak Munir za prawie 30 baniek.. Paranoja.
1
Gameiro byłby świetnym transferem.
Paco to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie.
0
Gratulacje ! :)
0
Czytałem jego wypowiedz na FCGOL, że jest tam nieszczęśliwy.
0
Czuje coś w kościach, ze Biali zrobią bombę transferową i ściągną Verarttiego.
0
Ja mówię ze zrobią Bombę transferową i ściągną Verattiego
0
Zrobi to samo co z Bartrą.
2
Jest za słaby, na siłe chcą zrobić z niego jego braciszka. Ale to dwa inne typy.
0
No i szczałeczka :D Jest Barca jest Ekipa :D
Po tryplet
VAMOS !
0
Drugi Valdes się trafił :D
0
Jak zwykle ciepłe kulki :)
1
Otóż to, Diego Alves powinien przyjść.
Dla mnie ten Bramkarz to no name.
0
BTW Mamy prawo pierwokupu Marca?
5
Browar dla tego Pana :D
0
Munir po prostu nie nadaje się na podstawowy skład.
Jedynie to wejść czasami na końcówki meczów i cos ustrzelić
2
Jak Nam ter Stegen będzie puszczał szmatławce to potem będzie lament za Bravo ;)
23
Jeszcze zatęsknimy za Barvo zobaczycie.
0
Gdzie będzie transmisja?
0
szkoda ze tak tanio
0
Wydali na Andre tyle kasy i teraz zabrakło na napastnika który jest bardziej potrzebny.
0
Tylko ze teraz jest wart ile 40-45 mln?
A za parę sezonów Juve będzie sobie śpiewać za niego ponad 100 jak za Pogbe.
0
Ja myślę, że Barca dopina jakąś bombę transferową po cichu.
Myślę o Dybali.
0
A może by tak Mario Mandzukic, doświadczony i zawsze wie gdzie dostawić nogę żeby skierować piłkę do bramki. Drugi atut jest wysoki gdzie u nas brakuje zawodników wysokich, którzy by potrafili zagrozić przy stałych fragmentach.