10

Rudy zagrał dziś bardzo dobre zawody, chyba oglądałeś inny mecz z udziałem Francuza

0

Czyli to przesądzone Vidal out..

19

Mogłeś sobie podarować tą wypowiedz

9

Z Rakietą przedłużyć kontrakt jak najszybciej i podnieść wysoko klauzule, po Juve się nam chce dobrać do Ivana.

0

Brawa dla tego Pana, że dzięki niemu uciekły nam punkty i ciągle tracimy do lidera 2 oczka :)

1

Uczcijmy minutą ciszy dzisiejszy popis Pana Stegena..

1

Gdzie są Ci co tak dziś na białych jechali?? Pewnie jadą teraz po naszych

1

Oddaliśmy Munira za grosze a sprowadziliśmy zawodnika o takim umj. jak jak Munir za prawie 30 baniek.. Paranoja.

1

Gameiro byłby świetnym transferem.
Paco to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie.

0

Gratulacje ! :)

0

Czytałem jego wypowiedz na FCGOL, że jest tam nieszczęśliwy.

0

Czuje coś w kościach, ze Biali zrobią bombę transferową i ściągną Verarttiego.

0

Ja mówię ze zrobią Bombę transferową i ściągną Verattiego

0

Zrobi to samo co z Bartrą.

2

Jest za słaby, na siłe chcą zrobić z niego jego braciszka. Ale to dwa inne typy.

0

No i szczałeczka :D Jest Barca jest Ekipa :D
Po tryplet
VAMOS !

0

Drugi Valdes się trafił :D

0

Jak zwykle ciepłe kulki :)

1

Otóż to, Diego Alves powinien przyjść.
Dla mnie ten Bramkarz to no name.

0

BTW Mamy prawo pierwokupu Marca?

5

Browar dla tego Pana :D

0

Munir po prostu nie nadaje się na podstawowy skład.

Jedynie to wejść czasami na końcówki meczów i cos ustrzelić

2

Jak Nam ter Stegen będzie puszczał szmatławce to potem będzie lament za Bravo ;)

23

Jeszcze zatęsknimy za Barvo zobaczycie.

0

Gdzie będzie transmisja?

0

szkoda ze tak tanio

0

Wydali na Andre tyle kasy i teraz zabrakło na napastnika który jest bardziej potrzebny.

0

Tylko ze teraz jest wart ile 40-45 mln?
A za parę sezonów Juve będzie sobie śpiewać za niego ponad 100 jak za Pogbe.

0

Ja myślę, że Barca dopina jakąś bombę transferową po cichu.
Myślę o Dybali.

0

A może by tak Mario Mandzukic, doświadczony i zawsze wie gdzie dostawić nogę żeby skierować piłkę do bramki. Drugi atut jest wysoki gdzie u nas brakuje zawodników wysokich, którzy by potrafili zagrozić przy stałych fragmentach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?