PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miał być napastnik a jest pomocnik.. Hmm ciekawe skąd weźmiemy kasę na 9tke..
0
wydaję mi się ze po prostu sobie czymś nagrabili i Lusia.
0
Vietto do nas i pozamiatane.
Zobaczycie ze pod wodzą Enrigue, Messiego i Suareza odpali :D
0
ymmm Fergusona?
0
Masz może do tego jeszcze linka?
0
ja widziałem na Allegro za jakies 150 zł ;)
0
Co powiedzie na to?
http://m.barca.pl/aktualnosci/46790/luciano-vietto-jest-juz-graczem-barcelony_.html
0
Zrobisz wszystko co w naszej mocy aby Gabriela ściągnąć do nas zanim zrobi to Pere$
0
Szacun dla niego ze świeżo po podpisaniu kontraktu nie całuje od razu herby tylko pod kamery i zdjęcia
0
Ibra jest już w Man Utd :P
0
Miała być kasa na transfery oraz nowy stadion a w efekcie nie będzie nic.
1
Chyba się pojechało i to konkretnie :D Griezmann ma klauzule 60mln gdzie my mamy 45 ;)
0
Ja bym wziął Edera :D
0
Tak szkoda tylko, że już real się nim interesuje.
Dobry rezerwowy za niewielką kasę.
A myślę ze sprawdziłby się u nas.
Przypomina mi trochę Yaya Toure.
0
Świetna postaw Moussy Sissoko w finale euro każdy widział co koleś wyprawiał.
Mogła by się nim tak Barca zainteresować.
0
Już w 2012 roku Messi dostał niezasłużenie ZP. Wtedy należała się Xaviemu wtedy rozgrywał ostatni sezon w rep. Hiszpanii, który dopełnił znakomitym zwycięstwem w Mistrzostwach Europy. Od tamtego czasu leje na cała to gale ZP
5
Złota Piłka to już nie jest obiektywne ocenianie piłkarskiego sezonu, tam wygrywają nazwiska nic więcej.
0
Przypomnijcie sobie co było w 2012 roku kiedy to Xavi miał świetny sezon w Barcy, Hiszpania wygrała euro a złota piłkę zdobył Messi nie wiadomo za co. To samo teraz jest z Ronaldo. Nie miał dobrego sezonu a drużyny nie wygrały pucharów dzięki niemu.
0
Jeśli CR dostanie za ten rok ZP to to będzie jakaś paranoja.
Na Euro nic nie pokazał drużynie nie pomógł zdobyć pucharu.
W 2012 roku jak wygrała Hiszpania Xavi zrobił dla Hiszpanii wiele i miał świetny sezon w Barcelonie jemu się wtedy należała złota piłka i nie dostał.
Wiec za co miał by dostać ja w tym roku CR za LM i drugie miejscu w liczbie strzelonych bramek.
Jak Crysiek dostanie ZP to to jest BANDA ŚWIŃSTWA nic więcej.
0
Roberto jest przygotowywany do gry na prawej stronie obrony.
1
Matko İlkay Gündoğan przeszedł do Man City za 30mln. Gdzie była Barca taka okazje przepuścić..
0
Oby tylko z nim nie postąpili jak z Bartrą ;)
0
30 to trochę dużo..
0
O myślicie na jego temat?
0
Coś ostatnio ucichnął temat Umtitiego.
0
Ja bym brał Pazdana zamiast jego.
2
Urugwaj na Euro :D Tego jeszcze nie widziałem :P
1
Koles, który będzie strzelał gole bez kopnięcia piłki :)
0
Neymar był jest i zawsze będzie imprezowym facetem.
0
Widzę co robi i wrzuca na spana ;)
Codziennie imprezki i alkohole.