0

Miał być napastnik a jest pomocnik.. Hmm ciekawe skąd weźmiemy kasę na 9tke..

0

wydaję mi się ze po prostu sobie czymś nagrabili i Lusia.

0

Vietto do nas i pozamiatane.
Zobaczycie ze pod wodzą Enrigue, Messiego i Suareza odpali :D

0

ymmm Fergusona?

0

Masz może do tego jeszcze linka?

0

ja widziałem na Allegro za jakies 150 zł ;)

0

Zrobisz wszystko co w naszej mocy aby Gabriela ściągnąć do nas zanim zrobi to Pere$

0

Szacun dla niego ze świeżo po podpisaniu kontraktu nie całuje od razu herby tylko pod kamery i zdjęcia

0

Ibra jest już w Man Utd :P

0

Miała być kasa na transfery oraz nowy stadion a w efekcie nie będzie nic.

1

Chyba się pojechało i to konkretnie :D Griezmann ma klauzule 60mln gdzie my mamy 45 ;)

0

Ja bym wziął Edera :D

0

Tak szkoda tylko, że już real się nim interesuje.
Dobry rezerwowy za niewielką kasę.
A myślę ze sprawdziłby się u nas.
Przypomina mi trochę Yaya Toure.

0

Świetna postaw Moussy Sissoko w finale euro każdy widział co koleś wyprawiał.
Mogła by się nim tak Barca zainteresować.

0

Już w 2012 roku Messi dostał niezasłużenie ZP. Wtedy należała się Xaviemu wtedy rozgrywał ostatni sezon w rep. Hiszpanii, który dopełnił znakomitym zwycięstwem w Mistrzostwach Europy. Od tamtego czasu leje na cała to gale ZP

5

Złota Piłka to już nie jest obiektywne ocenianie piłkarskiego sezonu, tam wygrywają nazwiska nic więcej.

0

Przypomnijcie sobie co było w 2012 roku kiedy to Xavi miał świetny sezon w Barcy, Hiszpania wygrała euro a złota piłkę zdobył Messi nie wiadomo za co. To samo teraz jest z Ronaldo. Nie miał dobrego sezonu a drużyny nie wygrały pucharów dzięki niemu.

0

Jeśli CR dostanie za ten rok ZP to to będzie jakaś paranoja.
Na Euro nic nie pokazał drużynie nie pomógł zdobyć pucharu.

W 2012 roku jak wygrała Hiszpania Xavi zrobił dla Hiszpanii wiele i miał świetny sezon w Barcelonie jemu się wtedy należała złota piłka i nie dostał.
Wiec za co miał by dostać ja w tym roku CR za LM i drugie miejscu w liczbie strzelonych bramek.
Jak Crysiek dostanie ZP to to jest BANDA ŚWIŃSTWA nic więcej.

0

Roberto jest przygotowywany do gry na prawej stronie obrony.

1

Matko İlkay Gündoğan przeszedł do Man City za 30mln. Gdzie była Barca taka okazje przepuścić..

0

Oby tylko z nim nie postąpili jak z Bartrą ;)

0

30 to trochę dużo..

0

O myślicie na jego temat?

0

Coś ostatnio ucichnął temat Umtitiego.

0

Ja bym brał Pazdana zamiast jego.

2

Urugwaj na Euro :D Tego jeszcze nie widziałem :P

1

Koles, który będzie strzelał gole bez kopnięcia piłki :)

0

Neymar był jest i zawsze będzie imprezowym facetem.

0

Widzę co robi i wrzuca na spana ;)
Codziennie imprezki i alkohole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?