PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha ja dokładnie tak samo :D
0
Oby tylko Thomasa nie nękaly kontuzje.
0
Kapitanów juz mamy;)
0
Suarez Nie moze grac na skrzydle on tam nie pasuje i nie będzie z niego pożytku. On powinien grać na środku. Ja bym widział Suareza i Neymara razem na środku a za nimi Messi.
0
No fajnie ze płacimy 20mln za rezerwowego.. Masakra. Gdzie zarzad ma oczy..
0
Teraz to se mogą... Mogli myśląc prędzej jak Marquinhos grał jeszcze w Romie i był do wyciagnięcia.. a nie nasz zarząd budzie się wtedy jak już jest po ptakach i nie da się wyciągnąć zawodnika z klubu a jeśli już to za gruba kasę..
1
No nie wierze... 55 baksów za niego ;o Bożę co oni robią w tym zarządzie gdzie oni maja mózgi.. Skoro chcąc wyłożyć 55 za takiego napastnika to lepiej było by dołożyć 15 baniek i kupić Aguero...
0
Jak mnie to wku****. Robią wielka rewolucje tak? Ściągają Rakitica ale sprzedają dobrego pomocnika, i po co to tak jak bysmy nie mogli miec silnej lawki rezerwowej a potem nie ma kogo wrzucic i kim grac. Boze co za walniety zarząd jest w tej Barcelonie :/
0
Puyol powinien usiąść na ławce żeby nie ryzykować zdrowia na mecz z realem. Niech odpocznie a na mecz z realem od pierwszej minuty niech gra..
0
Bale ma kontuzje i dlatego nie gra..
0
Czemu jestescie az tak przeciwni na Laporte ? Nie rozumiem was. Przeciez Rosell nie jest idealny i tez zrobil zament w naszej druzynie ze musialo odejsc kilka bardzo wplywowych ludzi...
0
Jakie sa sklady bo widze ze gra bartra a tutaj pisze ze mache.
0
Neeeyymar ;
0
Trzeba było go wyciągnąć z Ajaxu rok temu za grosze..A nie teraz jak Levy będzie chciał za niego kosmiczne pieniądze..
0
Ja tak samo :D
0
Za taka kase to mozna taczke kupic zeby wywiesc Rosella daleko z Camp Nou masakra jakas..
Sorki za znaki ale pisze z kom.
0
Bez sensu zeby zostawal, za rok odejdzie za darmo i dupa bd ani centa nie dostaniemy za niego.. Darmozjad jeden niezle mu odwalilo do glowki..
0
Japier**** nasz zarząd jest naprawdę inteligenty, Abi po takiej chorobie po tym co przeszedł powinien u nas zostać a nie błąkać się po innych klubach i narażać swoje zdrowie powinien zostać bo wnosił dużo dobrego do atmosfery klubu a oni tak po prostu oo chcą się go pozbyć noo gratulacje ^^
0
0
Pique dał wiarę na remontade ;)
0
nie ma się co załamywać przynajmniej jakiś zawodnik z Barcy gola strzelił :D
0
to wszystko przez to ze koszulki sa podobne :D
0
Wszyscy do wypierdolenia od zaraz.. bo to jest maskara..
0
Kuba98q
podpisuje sie pod twoim pytaniem :)
jak masz cyfre+ to to juz jest NC+
0
Nie nie Abi nie może grac nie po tak ciężkiej chorobie za wcześnie na całe 90 minut.. Jeśli Alba nie wróci to Montoya niech zagra :)
0
Profil Krecik1999
Alba ma kontuzje jak byś nie wiedział wiec nie może grać i nie wiadomo na jak długo..
0
Mou tym składem się z nas naśmiewa
0
mecz nie poleci na żadnym kanale z cyfry?
0
skład bardzo przewidywalny taki sam jak we wtorek i na milan był...
0
Panowie nie oszukujmy się jak ktoś taki jak Roura który nie ma wgl pojęcia o prowadzeniu zespołu, o ustalaniu taktyki, wprowadzaniu zmian w odpowiednim momencie, o dobrym motywowaniu może prowadzić taki zespól jak Barca? On nie ma pojęcia jak ma ich ustawić zmotywować przygotować do meczu. Moim zdaniem Roura nie obraźcie się za to ale po prostu podniszczył naszych zawodników, nasi zawodnicy nie potrafią się odnaleźć nie maja dobrej formy. moim zdaniem to wszystko jest spowodowane brakiem Titio i dlatego ze Roura sobie po prostu najzwyczajniej nie radzi.. Brak Titio jest widoczny gołym okiem i to już od kilku dobrych meczy.
Tito wracaj jak najszybciej do zdrowia, wracaj ustawić na nową nasza kochana ekipę!!
Visca el Tito Visca el Barca