0

Real jurto gra zaległy mecz nie

0

Wygrałeś :D

0

Ani Gomes ani Paula to nie są grajki na poziomgry z takim klubem jak Chelsea..

0

Clues jak przewidujecie wygrana Naszych czy remis?

0

Żaden z wymienionych powyżej nie nadaje się na grę z drużyną takiego formatu..

0

Tylko nie Andre proszę..

0

Jaki dziś odpalacie kupon na Barcę?

0

Macie na jutro i srode jakies kupony obstawione?

0

jak nie szkoda ci hajsu to czekaj

0

A ile masz do wyciągnięcia jak bys wypłacił teraz?

0

Co jutro obstawiacie? Remis z Chelsea 0:0 czy raczej wygrana jedną bramką Naszych.
Myślę ze jutro padnie 0:0 i awans rozstrzygnie sie na CN

0

Obawiam się, że będzie bezbramkowy remis 0:0 i wszystko rozstrzygnie się na CN

0

Na tym zdjęciu Leo trafił w poprzeczkę?

0

Na Chelsea powinien buc wypoczęty ewentualnie dziś zagrać30min max

0

Ernest ma chyba chody u działaczy UEFA I załatwi papiery Cou na grę w LM

2

Czemu nie Cou? W wtorek mecz z Chelsea eiec Iniesta powinien odpoczywać..

2

Powiem tylko ze przyjechali po PEWNY awans :D

0

Nie jedz tam bo tam są sami uchodźcy..

8

To był Pan Piłkarz przez wielkie P baa więcej Pan Kapitan przed olbrzymie K. Aż się łezka w oku kręci



https://x.com/messi10stats/status/963816422441979904

0

Czysto było ewidentnie to widać a Neymar to nurek :D

3

Srake miał bo sie przestraszył tej trudnej gry w LaLiga

0

Panowie tutaj na LaRambli jest taki lament ze, Real wygrał jak by to nas wyeliminował z LM..

0

Najgorsze jest to, że Neymar przyjdzie po rozum do głowy, że w PSG złotej piłki ani LM nie zdobędzie i tym bardziej będzie chciał przejść do prześcieradeł.

6

PSG zawsze frajerzy na takich ważnych meczach... oni by finał nawet z Porto przerznęli jak by tak się dostały obie drużyny.

4

Ney odszedł bo chciał wyjść z cienie Messiego a on nawet nie potrafił wczoraj wyjść z cienia Ronaldo... ;d

0

Neymar odszedł z Barcy aby wyjść z cienie Messiego? Sorry stary ale w Europie dopóki gra Messi zawsze będziesz w jego cieniu, chyba ze byś przeszedł do ligi Chińskiej tam ba zagwarantowane miejsce jako największa gwiazda ligi.

1

Jaki wynik dziś obstawiacie Real- PSG?
Ja myślę ze padnie bezbramkowy remis.

0

Obstawiam remis Real - PSG

0

https://x.com/f_h_m_e_d_i_a/status/962625152138620928
Widział ktoś?? Reakcja Ernesta bezcenna

2

To co ludziska kiedy chcecie sprzedać Cou?? Myske ze jak najszybciej póki co jest jeszcze wart.

A tak serio wymaganie od kolesia który gra 2 mecz w podstawowej 11 cudow to jest nienormalne.. Potrzebuje jak każdy czasu żeby sie zgrać. Co było z Neymarem jak przyszedł?? Latał jak szmata w każdym meczu odbijając sie od zawodników.. A potem wyczuł sie w klimat i rządził na lewej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?