PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real jurto gra zaległy mecz nie
0
Wygrałeś :D
0
Ani Gomes ani Paula to nie są grajki na poziomgry z takim klubem jak Chelsea..
0
Clues jak przewidujecie wygrana Naszych czy remis?
0
Żaden z wymienionych powyżej nie nadaje się na grę z drużyną takiego formatu..
0
Tylko nie Andre proszę..
0
Jaki dziś odpalacie kupon na Barcę?
0
Macie na jutro i srode jakies kupony obstawione?
0
jak nie szkoda ci hajsu to czekaj
0
A ile masz do wyciągnięcia jak bys wypłacił teraz?
0
Co jutro obstawiacie? Remis z Chelsea 0:0 czy raczej wygrana jedną bramką Naszych.
Myślę ze jutro padnie 0:0 i awans rozstrzygnie sie na CN
0
Obawiam się, że będzie bezbramkowy remis 0:0 i wszystko rozstrzygnie się na CN
0
Na tym zdjęciu Leo trafił w poprzeczkę?
0
Na Chelsea powinien buc wypoczęty ewentualnie dziś zagrać30min max
0
Ernest ma chyba chody u działaczy UEFA I załatwi papiery Cou na grę w LM
2
Czemu nie Cou? W wtorek mecz z Chelsea eiec Iniesta powinien odpoczywać..
2
Powiem tylko ze przyjechali po PEWNY awans :D
0
Nie jedz tam bo tam są sami uchodźcy..
8
To był Pan Piłkarz przez wielkie P baa więcej Pan Kapitan przed olbrzymie K. Aż się łezka w oku kręci
https://x.com/messi10stats/status/963816422441979904
0
Czysto było ewidentnie to widać a Neymar to nurek :D
3
Srake miał bo sie przestraszył tej trudnej gry w LaLiga
0
Panowie tutaj na LaRambli jest taki lament ze, Real wygrał jak by to nas wyeliminował z LM..
0
Najgorsze jest to, że Neymar przyjdzie po rozum do głowy, że w PSG złotej piłki ani LM nie zdobędzie i tym bardziej będzie chciał przejść do prześcieradeł.
6
PSG zawsze frajerzy na takich ważnych meczach... oni by finał nawet z Porto przerznęli jak by tak się dostały obie drużyny.
4
Ney odszedł bo chciał wyjść z cienie Messiego a on nawet nie potrafił wczoraj wyjść z cienia Ronaldo... ;d
0
Neymar odszedł z Barcy aby wyjść z cienie Messiego? Sorry stary ale w Europie dopóki gra Messi zawsze będziesz w jego cieniu, chyba ze byś przeszedł do ligi Chińskiej tam ba zagwarantowane miejsce jako największa gwiazda ligi.
1
Jaki wynik dziś obstawiacie Real- PSG?
Ja myślę ze padnie bezbramkowy remis.
0
Obstawiam remis Real - PSG
0
https://x.com/f_h_m_e_d_i_a/status/962625152138620928
Widział ktoś?? Reakcja Ernesta bezcenna
2
To co ludziska kiedy chcecie sprzedać Cou?? Myske ze jak najszybciej póki co jest jeszcze wart.
A tak serio wymaganie od kolesia który gra 2 mecz w podstawowej 11 cudow to jest nienormalne.. Potrzebuje jak każdy czasu żeby sie zgrać. Co było z Neymarem jak przyszedł?? Latał jak szmata w każdym meczu odbijając sie od zawodników.. A potem wyczuł sie w klimat i rządził na lewej stronie