PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jeszcze 40 min napięcia A potem będę przeżywał zawał z każdą kontrą Chelsea i podniecenie przyh każdym zagrożeniu pod bramką Chelsea
0
Nie ma innego lepszego składu w tym momencie, szkoda ze nie może grac Cou
0
http://www.fangol.pl/view/242293/real-walczy
Mój mem co powiecie?
Pierwszy mem w życiu :D
0
mi się nawet raz śniło, że byłem z kolegami na meczu a później nas piłkarze zaprosili na kolacje i żeśmy siedzieli z nimi przy wspólnym stole i dyskutowali.
0
jak to ile, co weekend coś sie wypije.
4
Obyśmy się dziś cieszyli awansem do 1/4 finału i mogli w spokoju 23:00 iść spać :D Lub świętować :D
1
Ślepy to chyba jesteś ty ;)
3
Należą mu sie wyrazy szacunku i oddanie pokłonu.
Wybitny człowiek, mało jest takich ludzi niestety i już takich świat nie doświadczy patrząc na dzisiejsza młodzież.
1
Jeśli uda nam się awansować w co wierzę z całego bordowo-granatowego serca to marzyło by mi się aby wylosować taką Seville.
0
balonik w końcu pękł
0
Długo nad ty myślałeś?
Bo to jest dobry tekst :D
3
Ale niestety Valverde nie rotuje umiejętnie składem.
0
Kurlaaaaa jak się wczoraj Górnik skompromitował to ja dziękuję..
0
A co z Kapustką?
2
Coś ty ćpał? Dwaj piłkarze o całkowicie różniących się profilach, stylach gry i pozycji.
jak bys zapytał Dembele za M'bappe to co można by jeszcze polemizować
0
Śmiać mi się chce z niego serio..
0
Ale on ma owłosione stopy wow :D
0
Byłby transfer Cou, przecież ktos musi rozgrywać piłki prawda? Iniesta młodszy nie będzie, i ściągnęli by Cou żeby zadowolić tez Neya Brazylijczykiem.
1
to co napiasł Socjopata, nagle mu sie zachciało wraca do Barcy a tutaj wytycza nam procesy o kase.
0
Zawsze potrafisz pozamiatać Brawo :D
0
Myślicie, że real wyłoży na Neya 400 baniek ?
0
Teraz dostaniemy Juve i znowu nas pogrzebią jak w zeszłej edycji. Dojdą do finały z Realem i tam znów dadzą się zgwałcić. ehh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ludzie PSG nie miał od początku szans z Realem.
0
Chłopie czuje sie przez Ciebie już tak staro :(
7
Było już kilka krotnie a możne i kilkadziesiąt razy..
6
Ludzie jak wy macie ból dupy, że Real awansował.. To jest LaRambla nie LaReal.. Od początku było wiadome, że PSG nie ma szans z doświadczonym Realem, który uwaga obronił LM nie ważne jak ale zrobili to jako pierwsi w historii. A co osiągnął PSG w tych rozrywach? Maksymalnie 1/4 finału i tyle.
0
Trzeba być nieźle naiwnym myśleć że Real polegnie z P$G. Oni potrafią tylko z ogórkami wygrywać nie z doświadczonym Realem
0
Real jest zbyt doświadczony w LM aby dać sobie wyrwać taką przewagę z rąk. Nie ma szans PSG
0
A kiedy do nas dołączy? Styczeń 2019?