4

Jeszcze 40 min napięcia A potem będę przeżywał zawał z każdą kontrą Chelsea i podniecenie przyh każdym zagrożeniu pod bramką Chelsea

0

Nie ma innego lepszego składu w tym momencie, szkoda ze nie może grac Cou

0

http://www.fangol.pl/view/242293/real-walczy



Mój mem co powiecie?

Pierwszy mem w życiu :D

0

mi się nawet raz śniło, że byłem z kolegami na meczu a później nas piłkarze zaprosili na kolacje i żeśmy siedzieli z nimi przy wspólnym stole i dyskutowali.

0

jak to ile, co weekend coś sie wypije.

4

Obyśmy się dziś cieszyli awansem do 1/4 finału i mogli w spokoju 23:00 iść spać :D Lub świętować :D

1

Ślepy to chyba jesteś ty ;)

3

Należą mu sie wyrazy szacunku i oddanie pokłonu.
Wybitny człowiek, mało jest takich ludzi niestety i już takich świat nie doświadczy patrząc na dzisiejsza młodzież.

1

Jeśli uda nam się awansować w co wierzę z całego bordowo-granatowego serca to marzyło by mi się aby wylosować taką Seville.

0

balonik w końcu pękł

0

Długo nad ty myślałeś?
Bo to jest dobry tekst :D

3

Ale niestety Valverde nie rotuje umiejętnie składem.

0

Kurlaaaaa jak się wczoraj Górnik skompromitował to ja dziękuję..

0

A co z Kapustką?

2

Coś ty ćpał? Dwaj piłkarze o całkowicie różniących się profilach, stylach gry i pozycji.

jak bys zapytał Dembele za M'bappe to co można by jeszcze polemizować

0

Śmiać mi się chce z niego serio..

0

Ale on ma owłosione stopy wow :D

0

Byłby transfer Cou, przecież ktos musi rozgrywać piłki prawda? Iniesta młodszy nie będzie, i ściągnęli by Cou żeby zadowolić tez Neya Brazylijczykiem.

1

to co napiasł Socjopata, nagle mu sie zachciało wraca do Barcy a tutaj wytycza nam procesy o kase.

0

Zawsze potrafisz pozamiatać Brawo :D

0

Myślicie, że real wyłoży na Neya 400 baniek ?

0

Teraz dostaniemy Juve i znowu nas pogrzebią jak w zeszłej edycji. Dojdą do finały z Realem i tam znów dadzą się zgwałcić. ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ludzie PSG nie miał od początku szans z Realem.

0

Chłopie czuje sie przez Ciebie już tak staro :(

7

Było już kilka krotnie a możne i kilkadziesiąt razy..

6

Ludzie jak wy macie ból dupy, że Real awansował.. To jest LaRambla nie LaReal.. Od początku było wiadome, że PSG nie ma szans z doświadczonym Realem, który uwaga obronił LM nie ważne jak ale zrobili to jako pierwsi w historii. A co osiągnął PSG w tych rozrywach? Maksymalnie 1/4 finału i tyle.

0

Trzeba być nieźle naiwnym myśleć że Real polegnie z P$G. Oni potrafią tylko z ogórkami wygrywać nie z doświadczonym Realem

0

Real jest zbyt doświadczony w LM aby dać sobie wyrwać taką przewagę z rąk. Nie ma szans PSG

0

A kiedy do nas dołączy? Styczeń 2019?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?