0

I co w całe City miało zatrzymać Real huahuahua dobre sobie

22

Valdi Ty to mnie ciagle zaskakujesz.
Zaskocz mnie tak bardzo jak tym składem i sięgnijcie po 3 tryplet

0

Bayern meczy się z Sevilla a z takim Realem miałby sobie poradzić pomysl trochę

3

Chyba tylko my możemy zatrzymać Real w LM

0

To jest ta klasa zawodnika no

0

Ronaldo w LM to miażdży każdego

0

A jak strzelił bramke z Chelsea na 2:0 to każdy wychwalał go pod niebiosa..
Jeden mecz mu nie pyknął i od razu hejty i sprzedajemy go..
Ludzie ogarnijcie się.

0

Po co Valdi się na niego zgadzała skoro wgl na niego nie stawia..

0

Tego nie wiem bo nie używam PC ;)

0

Podobno mają to wprowadzić ale jeszcze nie wiadomo kiedy

0

Stary Kluivert nie wyparł by sie synów za nic w świecie :D

0

No tak bo UTD to teraz taki topowy klub ze śmiało będzie tam walczył co sezon o tryplet

1

Może dla niego 5tys to niewygórowana cena.. za taką cene to ja moge se kupić jakies auto kórym bym do pracy smigał..

0

Moj kumpel ma w dobrej cenie do sprzedania oba te telefony i nie wiem który wybrać.

na X mnie nie stac :P

0

hej,
Ludziska
iPhone 6s czy 7?

0

O której jest to losowanie dziś?

Na tym etapie rozgrywek mogła by być możliwość odwołania się od zakazu Cou w grze i spróbować, załatwić żeby mógł grac.

2

Wczorajszy mecz ogladało się jak finał Ligi Mistrzów nie jak 1/8

1

No ma braki w ustawianiu się podawania podejmowaniu decyzji i przyjęciu piłki, myślę ze po sezonie OUT.

0

Wczoraj jak wszedł Paulinho to pieknie wyglądała nasza gra w def. Fajnie Paula czyścił, on sie nie nadaje do pierwszej 11 tylko jako joker przy dobrym wyniku aby biegać i nękać rywali.

0

Ależ piękny poranek i wstawać z świadomością, że rozgromiliśmy az 3:0 Chelsea.

Jak wczoraj oglądałem akcje Messiego z kontry na 2:0 to miałem łzy w oczach były one oznaka szczęścia i zarazem smutku, że kiedyś tego małego kosmitę zabraknie u nas :(

0

Paula za Inieste i grać z kontry

0

Oby z tego nic nie było

0

Patrzę na te akcje i mam łzy w oczach że tego Pana z 10 na plecach kiedyś zabraknie

0

Mi już sąsiedzi na kaloryfery pukali hahahah

0

Braaaaaamaaaaaa Meeessssiii

0

Ja mam na przemian 360 i 220 xd

0

Oby dziś nasi ulubieńcy dali nam wiele szczęścia i dumy!
Nie ważne co by było dumni po zwycięstwie wierni po porażce !

0

Uuuuu ale gwizdy przy hymnie LM

0

Chyba najcięższy mecz dotychczas przed nami

0

Valdi stawia na szybkość Dembele jak tam się trochę na prawej zwolni podczas nieuwagi zawodników Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?