0

Przecież przy remisie Chorwacji z Islandia i tak Argentyna by awansowała bo oslandia miała na przeciw 2pkt

0

Wooow rzutem na taśmę

7

Argentyna jedna z najgorszych reprezentacji obok nas

0

Czemu Dybala nie zgrał ani minuty na tym mundialu... Jorge co ty odpoerdalas

1

Może chociaż przybierze na wadze i będzie miał lepsze pierdo....... w nogach

2

12-letni syn Eidura Gudjohnsena - Daniel przechodzi z Barcelony do Realu Madryt! Był jednym z największych talentów La Massii.
via: Sport, Espana.
wyśmienicie ...

3

Jak ty coś napiszesz to jest konkret :)

0

Rosja ustawiła mundial pod siebie żeby go wygrać

0

Czemu Dybla i Igła siedzą to ja nie wiem dziwne dezycje Jorgiego

0

Panowie z innej beczki już Mundial
Poleci ktoś jakiś dobry w dobrej cenie alkomat ??

15

Jak wiedzę grę Luisa to bardzo mi żal ze Antek nie przyjdzie

1

Egipt ma predyspozycje na czarnego konia tego mundialu

1

Ciekawe czy Suarez wyszedł głodny na murawę :D

1

A co on takiego robi ten Piqet ?

0

Nie wchodzi się des razu do tej samej rzeki.
Ja obecnie juz z moja żona ślub mieliśmy w sobotę rozchodziliśmy się jakieś 3 razy a teraz doszło do ślubu jeśli czujesz ta chemię z nią i czujesz ze to jest ta to walcz o nią nie będziesz sobie potem pluł w twarz ze nic nie zrobiłeś

0

Co masz na myśli ??

0

Po co mam trzymać gry które przejdę i drugi raz w nie nie zAgram

0

Panowie jaka pojemność brać PS4 ?
1tb czy 500 starczy ??

0

O Pavonie i Rodrygo się widzę uspokoiło już..

1

Ronaldo robi teatrzyk i zamęt A Perez szaleje na rynku. Może mają układ że CR robi zamęt i nagle będzie oficjalka Ney w Realu

0

Zarząd jak zwykle się pochwalił swoją skutecznością

0

A są tez jakies promocje a gry w Sony store? np na fife 18 czy pesa?

0

A to co miesiąc sa dwie gry do pobrania zupełnie za free?

0

A jak działa PS PLUS?

0

Panowie mam pytanko,
Rozglądam sie za kupnem PS4. Powiedzcie mi czym rożni sie PS4 od slim?
I doradźcie jaka pojemność 500gb czy 1tb?

0

Ale podono real już sie też bardzo interesuje tym Rodygo

1

Zielu jest za Realem to nie bardzo przyjdzie do nas

0

Co sądzicie o transferze Pavona do nas?
Przyda nam się ten piłkarz? Nie będzie to kolejny wynalazek?

Nie lepiej postarać się o Rodygo z Santosu- młodszy i bardziej przyszłościowy

1

U rodziny mojej przyszłej żony w Opatowie (obok sandomierza) taka większa wieś- to jej wujek gadał ze w ostatnie 10 lat n 20 wesel było już 15 rozwodów to jest niemożliwe- albo alkohol albo zdrada albo jeszcze inne pierdoły. Ja tego nie kumam jak ktoś się podejmuje takiej decyzji to wie co robi i wie ze to już na zawsze a nie na chwile a potem zmienię se osobę jak zdjęcie profilowe.

1

Nie mam się nad czym zastanawiać, z moją wybrana mieszkam juz 4 lata znamy sie jak łyse konie.
Nie ma porblemu z tym, ze gram z kumplami przez PS jeszcze mi piwko przyniesie, a jak jest mecz to idzie do innego pokoju i mi nie przeszkadza więc ma kobietę idelną :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?