0

Trzeba ci polać

1

A oficjalki nadal brak.. Typowe okienko Barcy

1

Tak jak lewy w Bayernie :p

4

A my będziemy nadal męczyć się przez kolejny sezon z drewnianym już Suarezem i szczylem Dembele który traci piłki

0

Wygrywają po co ma wpuszczać na boisko ofensywnego gracza

0

Szkoda mi tego chłopczyka co tak.. tak bardzo płakał biedy :(

1

Bo naciskałem na transfer Eriksena i mnie wyrzucili przez okno.

0

Ja nie byłem i nie jestem zwolennikiem Dembele.. Za takiego szczyla dali kroie a zobaczycie ze się okaże wielkim niewypałem i sprzedamy go za worek pietruszki

1

Bo każdy ma ból dupy ze nie mam Mbappe i się na sile zachwycają Dembele ;)

9

Czemu myśmy nie wzięli tego Mbappe on jest dwie klasy wyżej od Dembele. Ma to coś czego nie ma Dembele i nie ma się co oszukiwać. Tyle w temacie. Sam fak tego ze Dembele siedzi a taki Tolisso gra..

3

Francją na mistrza ??

0

Ja licze na jakąś perełke w stylu Dybala czy Eriksen :D
Ale znająć zasz zarząd nawet Rabiot byłby perełka w sunie :D

2

Ale Atleti już zrobiło kilka dobrych transferów nie to co Bartuś.
My jeszcze Pavona weżniemy i na tym sie skończy.

1

Transfer Gelsona do Atletico na ostatniej prostej.

Atletico nieźle się zbroi przed następnym sezonem nie to co My..

źródło; transfery.info

3

Przecież powrót Paulinho do Chin pachnie największym przekrętem finansowym w historii :D

0

Jak co roku ;)

1

Przyjdzie do Realu Ney i będziesz miał nową rywalizację przyjaciół
Ney Vs Messi i Suarez

0

Kiedy ta oficjalka Lengleta...

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Abidal nie jest niczemu winien.. rosell zrobił to za jego plecami

4

Miał byc Griezmann będzie Willian :D

1

Milan potwierdza kolejny transfer a mianowicie nowym zawodnikiem Mielnu zostanie Alen Halilović.

0

Ale jeszcze nie ma oficjalki o Lemarze do Atleti

0

Pojechałeś z tym najlepszym

2

Po jakiego nam 30 letni skrzydłowy za 50mln. On nie może grać na środku ataku czy w pomocy to po coon nam... Z De Jonga rezygnują a dziadka sprowadzają.
Nasz zarząd przechodzi sam siebie

1

Zamęt robią jak by to było Gran Derbi :D

0

Napewno jie gralibyśmy tak dobrze jak Japonia

0

Będą wydawać grube miliony na 30sto letniego piłkarza. Śmiech na sali

1

Jak Messi walczy masakra :D nie to co ten zelus Ronaldo

0

Poczytaj pierw do co ja napisałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?