PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba ci polać
1
A oficjalki nadal brak.. Typowe okienko Barcy
1
Tak jak lewy w Bayernie :p
4
A my będziemy nadal męczyć się przez kolejny sezon z drewnianym już Suarezem i szczylem Dembele który traci piłki
0
Wygrywają po co ma wpuszczać na boisko ofensywnego gracza
0
Szkoda mi tego chłopczyka co tak.. tak bardzo płakał biedy :(
1
Bo naciskałem na transfer Eriksena i mnie wyrzucili przez okno.
0
Ja nie byłem i nie jestem zwolennikiem Dembele.. Za takiego szczyla dali kroie a zobaczycie ze się okaże wielkim niewypałem i sprzedamy go za worek pietruszki
1
Bo każdy ma ból dupy ze nie mam Mbappe i się na sile zachwycają Dembele ;)
9
Czemu myśmy nie wzięli tego Mbappe on jest dwie klasy wyżej od Dembele. Ma to coś czego nie ma Dembele i nie ma się co oszukiwać. Tyle w temacie. Sam fak tego ze Dembele siedzi a taki Tolisso gra..
3
Francją na mistrza ??
0
Ja licze na jakąś perełke w stylu Dybala czy Eriksen :D
Ale znająć zasz zarząd nawet Rabiot byłby perełka w sunie :D
2
Ale Atleti już zrobiło kilka dobrych transferów nie to co Bartuś.
My jeszcze Pavona weżniemy i na tym sie skończy.
1
Transfer Gelsona do Atletico na ostatniej prostej.
Atletico nieźle się zbroi przed następnym sezonem nie to co My..
źródło; transfery.info
3
Przecież powrót Paulinho do Chin pachnie największym przekrętem finansowym w historii :D
0
Jak co roku ;)
1
Przyjdzie do Realu Ney i będziesz miał nową rywalizację przyjaciół
Ney Vs Messi i Suarez
0
Kiedy ta oficjalka Lengleta...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Abidal nie jest niczemu winien.. rosell zrobił to za jego plecami
4
Miał byc Griezmann będzie Willian :D
1
Milan potwierdza kolejny transfer a mianowicie nowym zawodnikiem Mielnu zostanie Alen Halilović.
0
Ale jeszcze nie ma oficjalki o Lemarze do Atleti
0
Pojechałeś z tym najlepszym
2
Po jakiego nam 30 letni skrzydłowy za 50mln. On nie może grać na środku ataku czy w pomocy to po coon nam... Z De Jonga rezygnują a dziadka sprowadzają.
Nasz zarząd przechodzi sam siebie
1
Zamęt robią jak by to było Gran Derbi :D
0
Napewno jie gralibyśmy tak dobrze jak Japonia
0
Będą wydawać grube miliony na 30sto letniego piłkarza. Śmiech na sali
1
Jak Messi walczy masakra :D nie to co ten zelus Ronaldo
0
Poczytaj pierw do co ja napisałem