8

Pogba u nas... łoooo jakość od pierwszego meczu by była widoczna od razu. To jest taki piłkarz, który potrafiłby zrobić wiele w środku.

3

Jesteś sławny, poproszę o autograf.

0

Przecież napisałem to samo ....

0

Bo tych których nie chcieliśmy sprzedać prezentowali dobry poziom a Ci których chcemy się pozbyć to poniżej dna.

0

Wygląda jak knur który kopie w ziemi :D

0

Tak do końca roku będzie za darmo a po nowym trzeba będzie wykupić to.

0

Na ile Barca wycenia Jaspera?
Mam nadzieje ze poniżej 50mln nie zejdą

1

Chłopie nikt tutaj Alby nie gani weź ogarnij.

22

Brawo, sprzedajemy za konkrety hajs zawodników a nie oddajemy za worek marchewek.

1

Ja siedze całe 8h od 8 do 16 na la rambli bo nie ma co robic :D

10

Ja tam zbytnio zagrania reką nie widzę.. Ale aktorskie padnięcie w stylu Neya

2

https://www.fangol.pl/view/253235/teatralny-upadek-viniciusa

Od najmłodszych lat wzoruje sie na Neymarze :D

0

na appla tez jest? BO nie widzę w app store

0

Jak wypadl Malcom w wczorajszym meczu, po skrótach widzę, że parę zrywów tam miał. Czekam aż odpali i dęba z niego ludzie.

0

Spedytor korporacji

0

W przeciągu ma 4 lat ma zarobić 520mln

0

Niemożliwe... Ronaldo w Juve będzie zarabiał 11mln

0

Ile Messi zarabia miesięcznie w Barcy?

0

Przeżytek

0

Nie on nie, to szklanka więcej siedzi niż gra.

1

widać jakie masz wartości w życiu

1

a skoro dla Ciebie jedyną wartością jest cukiernia to idz wypłacz sie do piaskownicy z dziećmi którym własnie o takie rzeczy jest przykro.

0

Nie warto tutaj pisać nić poważniejszego. Bo widać jakie macie marne podejście do życia, że az się was żal robi.

10

0

Ja tak mam od 9 do 16 takie nudy :D
Zawsze mam tylko godzinę pracy :D

1

Pique młodszy nie będzie ;)

0

Wydaje mi się, że Messi nie poradzi sobie jako kapitan... przykładem jest ostatni mundial gdzie nie potrafił zmotywować drużyny.
NIe ma tego charakteru kapitana.

Moim zdaniem kapitanem powinien zostać Pique albo Ter Stegen

1

Tylko ze koles nie zagrał na mundiali praktycznie żadnego meczu, jeden na początku w podstawie.

2

Tu sa same janusze footbalu wiesz nie warto pisać czegoś z sensem bo zostaniesz zbesztany..
Każdy tutaj broni Dembele ale tylko on jako jedynie nie skroci wakacji i przegapi kolejny raz okres przygotowawczy.

0

NC+ ma dostęp do Polast premium?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?