PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alisson do Luverpurz poszedł
0
Dembele gra na PS :)
0
A gdzie piszą ze Barca sie nim intersuje?
0
Napiłbym się, ale bezpośrednio z waginy jednej z modelek :D
0
Tutaj chodzi o to ze połowę sezonu nie grał bo kontuzje, na mundialu nie grał bo no... słaby jest...
I teraz zamiast harować na przygotowaniu do sezonu on to ma w nosie bo woli imprezować bo mu sie NALEŻY ^^ śmiech na sali.. sodówka odbija do głowy.
0
Możesz robić screena oficjalnie sizdejmę czapkę z głowy i oddam honor
4
Stary ja to dziś napisałem to mnie każdy pojechał az miło
0
Przekonamy sie w nowym sezonie ile jest naprawdę wart ten WIELKI DEMBELE ;)
0
Wspomnicie moje słowa..
Koles nie grał poł sezonu nie grał na mundiali powinien harować w okresie przygotowawczym, żeby pokazać, że jest coś wart.
Nie jestem zwolennikiem jego talentu i nigdy nie byłem- kupiliśmy za gruby hajs kota w worku.
Ale tak zapomniałem nie moża tutaj pisać nic złego na Dembele sorki ;)
0
I co ten wielki Dembouz nie chce nawet skrócić wakacji, żeby przejść dobrze okres przygotowawczy- mimo iż sugerowano mu to.
A no tak zapomniałem; nie może skrócić bo tak bardo jest zmęczony grą na Mundialu.
Widać, że odbiła mu nieźle sodówka po tym transferze za taką kwotę.
0
Czy fajnie działa i czy dobrze chodzi jak się sprawdza przy oglądaniu filmów, ściąganiu gier na PS4 i gry online?
I czy WIFI ma dobry zasięg?
8
Tym, że mogą go zakontraktować takie zespoły jak Real czy Man Utd ;)
0
Jakie macie zdanie na temat internetu 120mb z UPC?
0
Ale na Ipli mozna chyba ogaldać nie?
17
Ronaldo nie chciał żadnego pożegnania
1
A szkoda, za 200 baniek bym go puścił i za niego Hazard
1
Dopóki będzie grał tam Messi żaden trener nie zrobi tam niczego i nie będzie miał swojego zdania.
Z całym szacunkiem ale Argentyna nie gra zespołowo grają wszyscy pod Messiego.
0
W pierwszym sezonie w grze Chelsea wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku, potem coś już nie tykało.
0
Widzielibyście Conte u nas za Valverde?
Prosze o racjonalne opinie, a nie ze napiszecie, że się nie nadaje bo macie sentyment do Valverde.
9
O gdzie ten wasz wieki Dembele który zagrał tylko jeden mecz w wyjściowym a potem to tylko ogony grał albo i wcale nie wąchał trawy.. słaby jest i tyle w temacie
3
I ktoś mi powie ze pozycja Mutidiego to nie pozycja dla Dembele ?? Poprpstu jest cienki jak dupa węża wiec na niego trener nie stawia
0
Ten Arthur chyba trochę jakis gruby sie wydaje :D
0
Jaki numerek będzie miał ?
3
Wkońcu jest oficjalka !!!
1
Daniel Wass za 6mln w Valenci toż to śmiech na sali za takie pieniądze.. ten nasz zarząd jest aż tak ślepy i beznadziejny..
Jack Wilshere do wyciągnięcia za darmo... tez by był niezłym wzmocnieniem..
0
Co powiecie na nowego trenera rep Polski?
1
Mandzukić by się nam przydał jako joker.
Zawsze potrafi zrobić jakiś zamęt i strzelić coś z niczego.
2
Sport Pisze, że hazard chce grać dla Barcy a wczoraj czytałem, że Hazard puszcza oczko do Realu :D haha wszystko wyssane z palca.
5
Chorwacja na mistrza świata !!!! Kiedy jak jie teraz !!!!
1
Mandzukic to by idealnie się do nas nadawał jako joker on potrafi ustrzelić z nienacka z niczego coś