0

Ku końcowi on przecież ma prezydenturę do 2020

0

W USA z Zlatanem w jednej drużynie to byłby ogień

0

Liczę, że wróci do Barcy jako trener :)

0

Znowu ściągamy wynalazki brazylijskie a potem będziemy się kopać po czole bo nie będzie kim grać.

1

Inestazo jest NIEZASTĄPIONY

2

Brak jego obecności na boisku będzie widoczny w każdym meczu nowego sezonu

0

Ja pękłem.. i się popłakałem

0

To wtedy Real im go wykupi :P

0

Ja bym najbardziej właśnie obstawiał, że ściągną z powrotem Aguero.
Chyba ze Monaco im sie zgodzi oddać Falcao

0

Pozdrawiam z Schenkera :D

0

Obstawiam, że z grupy nie wyjdziemy.

0

Myślicie, ze po transferze Antosia do nas Atleti pokusi się o sprowadzenie z powrotem Aguero?

0

Jak grał Mina ?

0

Nie ma to jak jarac się golem piłkarza za 105 melonów z jakimiś ogóreczkami

1

No a co ty myślisz :) Przecież takie wyjazdy sa najważniejsze bo pewnie maja z tego niezłe hajsy.

0

Ryby poprostu łowi, a żeby go nikt nie zgarnął to że niby ma psa smyczy :D

0

To już wiem czemu Valverde oszczędzał Messiego w meczu z Levante..
Bo przecież musiał być w pełni sił na dzisiejszy mecz z Sundowns

0



Mom please

0

Czemu akurat na Pyrzowicach?

0

w pełni popieram

0

Tuchel został trenerem PSG.
Zazdroszczę IM

0

Jak to możliwe XD?

37

Suarez młodszy już nie będzie..

0

Oby ta saga Griezmangate się już skończyła

0

I cieszy się również tym, żę real będzie miał 3 lm z rzędu ;)
Oni dokonają historycznej rzeczy a myśmy zfrajerzyli, ze ligi bez porażki nie potrafimy zrobić

0

Jak nie potrafią dotrzeć do finału LM to kibicom się należał sezon bez porażki na otarcie łez.

0

A Mine to każdy chce do pierwszego składu, ale było widać jak sobie "świetnie radzi".

Jedynie co pozsotaje to wypożyczenie go do jakiejś Girony lub Celty.

1

I jeszcze raz ktoś tutaj napisze ze Mina bedzie naszym podstawowym obrońcą.. On sie nie nadaje do gry w Barcelonie

1

Najgorsze jest to, że Real drugim garniturem pyknął sobie Celtę 6:0.
A my jedynie co to bez Messiego w składzie nie potrafimy wygrać z takim Levante..
To jest serio frajerstwo.
Ten mecz tylko pokazał jak bardzo jesteśmy u znalezieni od Messiego i to, że Valverde nie do koca panuje nad taktyką.

Wraz z końcem przygody Messiego na Camp Nou przyjdą długie lata posuchy..

0

Messi grać wiecznie nie będzie ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?