PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku końcowi on przecież ma prezydenturę do 2020
0
W USA z Zlatanem w jednej drużynie to byłby ogień
0
Liczę, że wróci do Barcy jako trener :)
0
Znowu ściągamy wynalazki brazylijskie a potem będziemy się kopać po czole bo nie będzie kim grać.
1
Inestazo jest NIEZASTĄPIONY
2
Brak jego obecności na boisku będzie widoczny w każdym meczu nowego sezonu
0
Ja pękłem.. i się popłakałem
0
To wtedy Real im go wykupi :P
0
Ja bym najbardziej właśnie obstawiał, że ściągną z powrotem Aguero.
Chyba ze Monaco im sie zgodzi oddać Falcao
0
Pozdrawiam z Schenkera :D
0
Obstawiam, że z grupy nie wyjdziemy.
0
Myślicie, ze po transferze Antosia do nas Atleti pokusi się o sprowadzenie z powrotem Aguero?
0
Jak grał Mina ?
0
Nie ma to jak jarac się golem piłkarza za 105 melonów z jakimiś ogóreczkami
1
No a co ty myślisz :) Przecież takie wyjazdy sa najważniejsze bo pewnie maja z tego niezłe hajsy.
0
Ryby poprostu łowi, a żeby go nikt nie zgarnął to że niby ma psa smyczy :D
0
To już wiem czemu Valverde oszczędzał Messiego w meczu z Levante..
Bo przecież musiał być w pełni sił na dzisiejszy mecz z Sundowns
0
Mom please
0
Czemu akurat na Pyrzowicach?
0
w pełni popieram
0
Tuchel został trenerem PSG.
Zazdroszczę IM
0
Jak to możliwe XD?
37
Suarez młodszy już nie będzie..
0
Oby ta saga Griezmangate się już skończyła
0
I cieszy się również tym, żę real będzie miał 3 lm z rzędu ;)
Oni dokonają historycznej rzeczy a myśmy zfrajerzyli, ze ligi bez porażki nie potrafimy zrobić
0
Jak nie potrafią dotrzeć do finału LM to kibicom się należał sezon bez porażki na otarcie łez.
0
A Mine to każdy chce do pierwszego składu, ale było widać jak sobie "świetnie radzi".
Jedynie co pozsotaje to wypożyczenie go do jakiejś Girony lub Celty.
1
I jeszcze raz ktoś tutaj napisze ze Mina bedzie naszym podstawowym obrońcą.. On sie nie nadaje do gry w Barcelonie
1
Najgorsze jest to, że Real drugim garniturem pyknął sobie Celtę 6:0.
A my jedynie co to bez Messiego w składzie nie potrafimy wygrać z takim Levante..
To jest serio frajerstwo.
Ten mecz tylko pokazał jak bardzo jesteśmy u znalezieni od Messiego i to, że Valverde nie do koca panuje nad taktyką.
Wraz z końcem przygody Messiego na Camp Nou przyjdą długie lata posuchy..
0
Messi grać wiecznie nie będzie ..