PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczas te zmiany
3
Pogratulować Valverde
0
Kur nie wierze gomesa da japrdl
0
Wcisną nam ta bramkę i jest pozamiatane
3
Skład zajechany 80 minuta zero zmian.
This is Valverde
1
Skoro nie rotuje składem to co chcesz
2
I to ma być trener widzi ze nic nie idzie i nie wpiszcZa Dembele to jest chore
2
A jak pisałem ze wygraliśmy w beznadziejnym stylu pierwszy mecz to mnie kaZdy zgnoil.. to teraz macie
0
60 min przegrywamy a Dembele sobie grzeje ławkę. Valdi naprawdę super taktyka
1
Ale Valverde Nie ma jaj i ciągle puszcza tych samych zawodników
1
Ludzie przecież ten skład jest wymęczony oni oni grają każdy mecz od początku sezonu. Valverde Nie dokonuje żadnych zmian zespole ciągle to samo jedenastka
1
Tylko ze KMS to mniej prestiżowy turniej niz La Liga
1
Medaliści:
Hiszpania,
Niemcy
Brazylia
Czarny koń; Skłaniam się ku Polsce ale dawałbym tez Kolumbie
1
Jeśli City odpadnie z LM to pewnie skład im sie troche posypie.
13
Matko....
Ja rozumiem, że gol był prawdziwej urody ale żeby od razu koszulki z tym sprzedawać to grube przegięcie..
no ale co się dziwić real tylko może takie koszulki sprzedawać a nie z legendami klubu bo ich traktują jak śmieci. A Cerkowi nabija morale że hej ;)
0
Popieram. Chodz piłka Pepa tez była przyjemna.
24
jaracie sie, tym że wygraliśmy 4:1 w beznadziejnym stylu i to na farciee.. jaracie się, że mamy szczęscie i wgl i ze tak się wygrywa... a jak real w taki sposób wygrał dwie LM pod rząd to tutaj był jeden wielki ból dupy.. Serio ludzie ludzie to jest poniżej krytyki.
0
Wstyd mi za nasza dumę ze wygrywają w takim beznadziejnym stylu
0
To jest jeden z nudniejszych meczy Barcy jaki ostatnio oglądałem
0
Gdzie jest dembele ja się pytam...
0
I to by było na tyle z jego występu
1
Semedo to nam dziś broni wynik. Najlepszy gracz.
A fajnie ze nasze 105 mln grzeje ławę a wchodzi to drewno
0
Ty chcesz taka gra walczyć i finał. Daj spokój
0
Obie bramki z dupy ehh tak nie wygramy LM
0
My chyba gramyna utrzymanie wyniku
0
Kloop tylko tyle powiem
0
Ciekawe kiedy Guardiola w końcu zrozumie ze LM Mogilno kozę wygrać tylko z Barca
0
Jak ślą mnie Dembele Za Roberto
0
Ehh taka bramka z farta
0
Co jak co ale Nasi słaba dziś grają coś