0

Wczas te zmiany

3

Pogratulować Valverde

0

Kur nie wierze gomesa da japrdl

0

Wcisną nam ta bramkę i jest pozamiatane

3

Skład zajechany 80 minuta zero zmian.
This is Valverde

1

Skoro nie rotuje składem to co chcesz

2

I to ma być trener widzi ze nic nie idzie i nie wpiszcZa Dembele to jest chore

2

A jak pisałem ze wygraliśmy w beznadziejnym stylu pierwszy mecz to mnie kaZdy zgnoil.. to teraz macie

0

60 min przegrywamy a Dembele sobie grzeje ławkę. Valdi naprawdę super taktyka

1

Ale Valverde Nie ma jaj i ciągle puszcza tych samych zawodników

1

Ludzie przecież ten skład jest wymęczony oni oni grają każdy mecz od początku sezonu. Valverde Nie dokonuje żadnych zmian zespole ciągle to samo jedenastka

1

Tylko ze KMS to mniej prestiżowy turniej niz La Liga

1

Medaliści:
Hiszpania,
Niemcy
Brazylia

Czarny koń; Skłaniam się ku Polsce ale dawałbym tez Kolumbie

1

Jeśli City odpadnie z LM to pewnie skład im sie troche posypie.

13

Matko....
Ja rozumiem, że gol był prawdziwej urody ale żeby od razu koszulki z tym sprzedawać to grube przegięcie..
no ale co się dziwić real tylko może takie koszulki sprzedawać a nie z legendami klubu bo ich traktują jak śmieci. A Cerkowi nabija morale że hej ;)

0

Popieram. Chodz piłka Pepa tez była przyjemna.

24

jaracie sie, tym że wygraliśmy 4:1 w beznadziejnym stylu i to na farciee.. jaracie się, że mamy szczęscie i wgl i ze tak się wygrywa... a jak real w taki sposób wygrał dwie LM pod rząd to tutaj był jeden wielki ból dupy.. Serio ludzie ludzie to jest poniżej krytyki.

0

Wstyd mi za nasza dumę ze wygrywają w takim beznadziejnym stylu

0

To jest jeden z nudniejszych meczy Barcy jaki ostatnio oglądałem

0

Gdzie jest dembele ja się pytam...

0

I to by było na tyle z jego występu

1

Semedo to nam dziś broni wynik. Najlepszy gracz.
A fajnie ze nasze 105 mln grzeje ławę a wchodzi to drewno

0

Ty chcesz taka gra walczyć i finał. Daj spokój

0

Obie bramki z dupy ehh tak nie wygramy LM

0

My chyba gramyna utrzymanie wyniku

0

Kloop tylko tyle powiem

0

Ciekawe kiedy Guardiola w końcu zrozumie ze LM Mogilno kozę wygrać tylko z Barca

0

Jak ślą mnie Dembele Za Roberto

0

Ehh taka bramka z farta

0

Co jak co ale Nasi słaba dziś grają coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?