PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
słuchaj to nasza druga lekcja a człowiek się już inaczej czuje i porusza Polecam z całego serca
0
Dopiero to druga lekcja, uczyliśmy sie dopiero wczoraj horografie a piosenkę to mam do ZAYN - I DON'T WANNA LIVE FOREVER
8
Dziś druga lekcja pierwszego tańcu przed moim weselem, matko jak mnie to najbardziej stresuje jak nic innego -.-
0
Jak nie, jak odgwizdali spalony na Diego Coscie który zagrywał piłkę do Gameiro i strzelił bramkę.
0
To wynika z tego ile kosztował i jak wiele szans dostaje, gdzie pokazuje ze sie nie nadaje ale wchodzi na takie mecze jak tez z Atletico ..
2
Ciekawe o co chodzi z tym Dembele i jak to się dalej będzie rozwijać, mam wrażenie, że EV traktuje go jak D.Suareza czy innych zawodników grzejących ławę. Najgorsze jest to ze kosztował takie miliony a może zatrzymać się w rozwoju, i stanie się z niego jeździec bez głowy.
0
Ale chłop gada racje polać mu.
Gomes jest gorszy niż Iralla w realu był
1
Jak byśmy wygrali tryplet to Iniesta powinien dostać ZP na zakończenie kariery.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Miał czas by się rozejrzeć i popatrzeć czy ktoś jest dobrze ustawiony.
Cou był na wymarzonej pozycji do strzału tylko tylko by otrzymał podanie Leosia.
Zakładam, że gdyby to nie był Cou a Ney lub Suarez to Lionel by podał piłkę.
2
Hmm szansa dla Dembele?
1
Nie chodzi o przekonanie Messiego do Cou, wydaje mi się, że Messi coraz częściej gra indywidualnie i nie podaje tak jak kiedyś, do lepiej ustawionego partnera. Cou na pewno wpakowałby bramkę.
31
Messi zrobił trochę chamówę w meczu jak wyszedł z pod pressingu 3 gości z Atletico i zamiast podać ładną piłkę do wolnego Cou na prawej to oddał marny strzał..
0
Takie składy wymyślacie, a Valverde nawet pewnie nie ma takiego pomysłu w swojej głowie.
0
Kto to jest ten Vitinho bo mi to nazwisko coś mówi ale nie kojarze
0
ON chyba myśli, że nadal trenuje Athletic i nie ma czym rotować..
1
Ma ktoś linka do reakcji Valverde na stratę Andre?
0
Podziękować EV ze nie stawia na Dembele
0
Skoro Valverde ciągle wystawia ten sam skłąd to nie ma w tym nic dziwnego
1
Denis miał zadatki na wejscie poziom Isco, ale niestety nikt mu nie zaufał nie dał szansy i chłopak się zatracił.
Jeśli EV będzie tak postępował z Dembele bezie z nim to samo co z Denisem.
0
Valverde traktuje Dembele jak chłopaka z LaMasii na którego nie trzeba stawiać bo na czas.. Nie rozumiem podejścia trenera do Dembele. Kiedy on się ma ogrywać na meczach z Chelsea i na jednym miesięcznie
0
Są nasze 105 baniek sobie ładnie grzeje lawke
0
Poratuje ktoś linkiem na tel ?
0
Już pisałem nie raz Valdi nie stawia na Dembele bo mu nie ufa i tyle. Za niedługo straci wartość i zatrzyma się w rozwoju
0
Macie może jakoś lijnk na telefon plis poratujcie
0
KTO ATAKUJE?
0
Ludzie Dembele nie jest kolesiem na ławę... Kurde on musi grać jak najwięcej...
0
Umtitim zaczynają sie nim coraz to bardziej angielskie kluby interesować.. Ktos wpłaci klauzule da zarobi wysokie i nasza Czarna perła poleci.
4
Pewnie i tak nie będą z tego korzystać.. to za wielkie głąby..
6
90% ze taki wyjdzie sklad, i tak samo na rewanż z Chelsea