1

słuchaj to nasza druga lekcja a człowiek się już inaczej czuje i porusza Polecam z całego serca

0

Dopiero to druga lekcja, uczyliśmy sie dopiero wczoraj horografie a piosenkę to mam do ZAYN - I DON'T WANNA LIVE FOREVER

8

Dziś druga lekcja pierwszego tańcu przed moim weselem, matko jak mnie to najbardziej stresuje jak nic innego -.-

0

Jak nie, jak odgwizdali spalony na Diego Coscie który zagrywał piłkę do Gameiro i strzelił bramkę.

0

To wynika z tego ile kosztował i jak wiele szans dostaje, gdzie pokazuje ze sie nie nadaje ale wchodzi na takie mecze jak tez z Atletico ..

2

Ciekawe o co chodzi z tym Dembele i jak to się dalej będzie rozwijać, mam wrażenie, że EV traktuje go jak D.Suareza czy innych zawodników grzejących ławę. Najgorsze jest to ze kosztował takie miliony a może zatrzymać się w rozwoju, i stanie się z niego jeździec bez głowy.

0

Ale chłop gada racje polać mu.
Gomes jest gorszy niż Iralla w realu był

1

Jak byśmy wygrali tryplet to Iniesta powinien dostać ZP na zakończenie kariery.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Miał czas by się rozejrzeć i popatrzeć czy ktoś jest dobrze ustawiony.
Cou był na wymarzonej pozycji do strzału tylko tylko by otrzymał podanie Leosia.
Zakładam, że gdyby to nie był Cou a Ney lub Suarez to Lionel by podał piłkę.

2

Hmm szansa dla Dembele?

1

Nie chodzi o przekonanie Messiego do Cou, wydaje mi się, że Messi coraz częściej gra indywidualnie i nie podaje tak jak kiedyś, do lepiej ustawionego partnera. Cou na pewno wpakowałby bramkę.

31

Messi zrobił trochę chamówę w meczu jak wyszedł z pod pressingu 3 gości z Atletico i zamiast podać ładną piłkę do wolnego Cou na prawej to oddał marny strzał..

0

Takie składy wymyślacie, a Valverde nawet pewnie nie ma takiego pomysłu w swojej głowie.

0

Kto to jest ten Vitinho bo mi to nazwisko coś mówi ale nie kojarze

0

ON chyba myśli, że nadal trenuje Athletic i nie ma czym rotować..

1

Ma ktoś linka do reakcji Valverde na stratę Andre?

0

Podziękować EV ze nie stawia na Dembele

0

Skoro Valverde ciągle wystawia ten sam skłąd to nie ma w tym nic dziwnego

1

Denis miał zadatki na wejscie poziom Isco, ale niestety nikt mu nie zaufał nie dał szansy i chłopak się zatracił.

Jeśli EV będzie tak postępował z Dembele bezie z nim to samo co z Denisem.

0

Valverde traktuje Dembele jak chłopaka z LaMasii na którego nie trzeba stawiać bo na czas.. Nie rozumiem podejścia trenera do Dembele. Kiedy on się ma ogrywać na meczach z Chelsea i na jednym miesięcznie

0

Są nasze 105 baniek sobie ładnie grzeje lawke

0

Poratuje ktoś linkiem na tel ?

0

Już pisałem nie raz Valdi nie stawia na Dembele bo mu nie ufa i tyle. Za niedługo straci wartość i zatrzyma się w rozwoju

0

Macie może jakoś lijnk na telefon plis poratujcie

0

KTO ATAKUJE?

0

Ludzie Dembele nie jest kolesiem na ławę... Kurde on musi grać jak najwięcej...

0

Umtitim zaczynają sie nim coraz to bardziej angielskie kluby interesować.. Ktos wpłaci klauzule da zarobi wysokie i nasza Czarna perła poleci.

4

Pewnie i tak nie będą z tego korzystać.. to za wielkie głąby..

6

90% ze taki wyjdzie sklad, i tak samo na rewanż z Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?