PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co jeśli Neymar specjalnie sprowokował faul na kostkę żeby nie zagrać Realem aby nie upokorzyć ich, ani strzelić bramki żeby Perez nadal chciał go kupić..
24
Teraz to ja jestem w pracy :D
0
No myślę, że się przejdę jak mi nic nie wyskoczy to na pewno bede :D
1
Człowieku to był tylko sen, i to było piękne, że Barca tak wysoko wygrała, szkoda tylko ze to nie realne.
1
Byłem na młynie :D zawsze tam chodzę :) ale cos za bardzo to kibicowanie nie szło :D liderzy tam byli zachrypnięci i słabi że szok :D
0
Wiesz Gomes w tym meczu nawet kawałka trawy nie powąchał ;-)
1
jaja jak jaja to akurat było ciepło gorzej z Stopami :D nawet 3 pary skarpet nie pomogły.
Ale spodziewam się, że gdyby to nie był środek tygodnia to pewnie by był fajny sposób na ogrzanie się :D
3
Wczoraj to ja miałem piękny sen :D
Sniło mi się ze nie dość, że byłem na meczu z Chelsea to w dodatku Barca wygrała ten mecz 8:3 po hat-tricku Suareza i Messiego i golu Dembele i Cou :D aż żal było się budzić :(
0
Ktoś Ci shakował xboxa :D
0
Mówisz o meczu z Zagłębiem? Na pewno będę :D potem jakieś piwko sie strzeli po meczu i przed tez :D
1
Nie powiem ale Antek by się przydał, wkońcu mielibysmy czym postraszyć z ławki, czy to w LL czy to LM a nie jakieś Gomesy, Denisy i VIdale które nic do gry nie wnoszą
2
Wczoraj byłem na Górnik - Pogoń,
Jacież pierd**** ale zmarzłem :D palców u stóp nie czułem :D
Panowie sobie co za mną stali mieli spoko bo ciepła herbatka do tego ćwiartka to ich rozgrzewało :D jedni sobie zielone palili noo nieźle było. Ale frekwencja bardzo malutka
8
Mnie bardziej interesuje ta lalunia na twoim profilowym :D
0
CDA
0
Jaga to taki pewniak jak Real z Espanyolem tak? :D wporzo stawiaj
0
Coś pięknego, coś pięknego.
Nie mają sposobu na pokonane żadnej z Katalonskich drużyn:D
0
Hegemon napisał ze: "oby tylko kierowców" wiec wiadomo o co mu chodziło
2
PiS akurat wciąga nosem całe te PO.
0
Zagra na przeciwbólowych zobaczysz
0
Ten rząd ma jakiś chu****ch kierowców..
39
Mężczyzna kiedyś zapytał Boga:
Dlaczego kobiety są cudowne a żony są takie okropne.
Bóg odrzekł:
Ja stworzyłem kobity, wy tworzycie żony
:)
0
biedne :D
0
Pamiętaj, że Alba jest coraz to starszy ;)
0
Jeśli do tego miało by dojść do Widziałbym jeszcze Antka u nas i za Cou mógłby przyjść Eriksen lub Pjanic. Myślę ze wtedy to by była dobra opcja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spurs Go nie Puści.
0
Zgodnie z doniesieniami hiszpańskich mediów Chińczycy zaoferowali madrytczykom za Carrasco między 30 a 42 miliony euro.
Transfery.info
Dyć to promocja jak na takiego grajka jak Janik..
3
Nad Polską czuwa Matka Boska i ona na pewno nam pomoże, po prostu trzeba w to wierzyć.
0
wow 1500zł?
Zafundujcie jej mecz w Barcelonie :D
3
Dzień Dobry,
Pewien wierzący parafianin czytał sobie w niedziele gościa niedzielnego zakupionego po mszy.
Przeczytał w nim, że alkohol szkodzi zdrowi i jest zły.
Po przeczytaniu tego artykułu postanowił sobie jedną rzecz:
że już nigdy nie będzie czytał gościa niedzielnego.
Miłego poniedziałku :)