PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tez to obstawiam, wyjdzie może na 10 min końcowe. Fajne te nasze 105 mln :D
29
irytują mnie decyzje Valverde. Mówił ze Dembele potrzebuje czasu i wgl zeby się zgrać i nabrać pewności, a kiedy on to ma robic jak nie w meczach typu Las Palmas?? Co ma się ogrywać z Chelsea i pójdzie mu źle to każdy będzie na nim koty wieszał.
0
Wiadomo może kiedy Umtiti podpisze nowy kontrakt?
1
Spoko :D polecam sie na przyszłość :D
0
Miał problemy zdrowotne , kontuzja Kostki no i nie złapał swojej optymalnej formy i Scolari zdecydował zrezygnwoac z jego usług.. Nie ma to jak wywalic kolesia za 42 mln bez niczego na bruk..
3
Jackson Martinez został wolnym zawodnikiem po rozwiązaniu umowy z Chińskim Klubem Guangzhou
7
Z tak grającą Barcą z Paulinho na czele poradzili by sobie z palcem w d...
0
To co Pep zrobił z City to ja dziękuję. Maszyna do wygrywania i zdobywania Bramek.
0
Stary ja już czekam na weekend od poniedziałku :D
1
Były trener Realu wypowiedział się dla SPORTU:
Ze on sam nie rozumiał dalszego grał Suarez , on tylko był na boisku i myślał o tym żeby nie dostać żółtej kartki, a cała gra Barcy opierała się na Messim bo nikt nic nie grał.
0
Gdyby Denis dostał tyle szans co Gomes i Paula tez miałby wiecej bramek niz 20 zawodników Barcy ;)
0
Vlaverde nie potrafi rotować składem, gra ciągle tą samą 11. Niestety taka prawa, chyba przyzwyczajenie z Athleticu gdzie nie miał kim rotować..
1
Bronisz go na podstawie 8 bramek w lidze? To ze ma więcej goli od Krosa i Modrica nie znaczy ze jest lepszy.
1
Joanna d'Arc :)
1
A Iniesta to ma 20 lat tak ze i może ciągle grac od pierwszej minuty w LL i LM no tak bo Cou to nie daje rady i kosztował grosze..
0
Brak Paulinho na boisku,to by pomogło. To nie jest zawodnik na Barce, kurde przecież to było wiadome od początku.. A bramki to były z przypadku
0
Brednie,
Barca sie nie pozbędzie Jaspera.
Z Jasprem się pożegnać to tak jak by sobie odciąć kciuka, przecież to jest idealny zmiennik dal Stegena.
0
Wgl ten skład to był jakiś MEM serio ..
1
W nagłówku jest błąd, Messi strzelił bramkę w 21 minucie a nie 40 :)
7
Bo Cou i Dembouz kosztowali pisiont groszy więc nie muszą grać w pierwszej 11..
1
Chłopie coś ty ćpał?
0
No bo Dembele przyszedł za pisiont groszy i może grzać ławę nie wiesz o tym..
0
Skoro wystawia się taki skład to się nie dziwię że taki wynik padł... Dembele i Cou przyszli za pisiont gorszy że mogą że mogą siedzieć na ławce
1
I już nigdy nie zdobędzie. No chyba ze w naszych barwach.
1
Iniesta jaki taktyk nawet w grze w chinczyka :D To skupienie jak na boisku
0
w piz du tego masz :D
0
a znajdziesz zawodnika takiej klasy jak Antek i w dodatku młodszego za 100mln?
Może powiesz Dybala ale za 100mln to chyba reke i nogę jego kupisz.
4
Bo LaRambla to stan umysłu :)
1
I po co nam był ten Mina skoro po raz kolejny nie powołuje go na mecz..
0
Idziesz na Młyn?