PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Generalnie to już jest wstyd na skale Europy ... dobrze ze nie jesteśmy w finale LM bo by nas Real rozjechał i byłby dopiero wstyd
2
Śmiech na sali nawet nie potrafią wykwlczyc ligi bez porażki nie wspominając o LM.. żenada
1
Hmm ciekawe tylko dlaczego nie powołany jest Messi.. przecież na LM go EV oszczędzać nie musi ^^ tak to by o Złotego buta mógł powalczyć
0
Iniesta jest tam jakiś grupy.. jak by miał tarczyce
0
Tan moment kiedy wstajesz rano i uświadamiasz sobie, że odejście Iniesty dzieje sie naprawdę i mimo piątku tracisz chęci do działania..
Przykre i smutne :(
Footballu jak żyć...
0
To racja, a moj znajomy ostatno mnie chciał pobić bo chodzę na Górnik- a on jest w hooligance z ruchu
0
Ale mam polewkę z Ruchu Chorzów, takie cwaniaki i wgl a teraz sie szykuje II Liga dla nich :D
5
Kurzawa bez dwóch zdań
1
Komentarz usunięty
0
w 98% taki sam komentarz ktoś wstawił na fioletowej :D
3
Wymianę Dembele za M’bappe brałbym w ciemno
0
Szkoda ze arbiter był gwiazda meczu no ale cóż to jest LaLiga gdzie to jest rutyna.
Ale meczyk był naprawdę dobry
3
Czapki z głów dla Romy.. mieli szansę na awans :D
14
W tej sytuacji rękę widział A wczoraj kur**** to nie widział... ehh
1
Roma nie dała by rady Realowi w finale
Liverpool również nie da
7
Przyzwyczaimy się Real zawsze będzie pchany do finałów przez sędziów i tyle w temacie
0
Ale nie ma takiej fety jak wtedy ty wygraliśmy tryplet za czasów Luczo
1
Campeòn !!!
Visca el Barca
Visca el Catalunia
1
Nie kumam tego ruchu najlepszy na boisku i schodzi ...
0
A po co ma się wysilać skoro i tak mamy majstra już a oszczędza się na GD i mundial
0
Tak się właśnie dzieje jak na boisku są razem Cou Dembele Messi Suarez.
Mega ofensywny skład jo to z tylu kiepsko
1
Jak powiedział komentator Cou dziś czaruje na boisku jest jak dotąd najlepszy ..
Dembele cóż mam powiedzieć napewno nie gra jak 105 mln przeciwko takim piłkarzom jak Depor
1
Słabe te nasze 105 mln niestety
16
Niestety kończy sie pewna piekna Epoka w Fc Barcelonie..
oglądać w następnym sezonie skład na mecz i nie będzie tam nazwiska A. Iniesta to będzie dla mnie trauma i smutek :(
Żegnaj Kapitanie- dziękujemy za wszystko.
4
Heh i pomyśleć, że taki Varane ma tyle samo LM na koncie co Messi... porażka.
0
Szkoda ale Bayern nie zdoła wyeliminować Realu
1
Nasi nie mają kompletnie motywacji, dla nich to jest odbębnić skasować miliony w kieszeń i do domu, po przegranej przeprosić pokazać pokorę i tyle.. Jak by po takich meczach mieli obcięte od wypłaty to by sie starali i gryźli trawę aby wygrać..
20
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Ja tez to pisałem to zostałem Za każdym razem zrównany z ziemia
1
A gdyby nie Stegen to byśmy dostali większy łomot