1

Generalnie to już jest wstyd na skale Europy ... dobrze ze nie jesteśmy w finale LM bo by nas Real rozjechał i byłby dopiero wstyd

2

Śmiech na sali nawet nie potrafią wykwlczyc ligi bez porażki nie wspominając o LM.. żenada

1

Hmm ciekawe tylko dlaczego nie powołany jest Messi.. przecież na LM go EV oszczędzać nie musi ^^ tak to by o Złotego buta mógł powalczyć

0

Iniesta jest tam jakiś grupy.. jak by miał tarczyce

0

Tan moment kiedy wstajesz rano i uświadamiasz sobie, że odejście Iniesty dzieje sie naprawdę i mimo piątku tracisz chęci do działania..
Przykre i smutne :(
Footballu jak żyć...

0

To racja, a moj znajomy ostatno mnie chciał pobić bo chodzę na Górnik- a on jest w hooligance z ruchu

0

Ale mam polewkę z Ruchu Chorzów, takie cwaniaki i wgl a teraz sie szykuje II Liga dla nich :D

5

Kurzawa bez dwóch zdań

1

Komentarz usunięty

0

w 98% taki sam komentarz ktoś wstawił na fioletowej :D

3

Wymianę Dembele za M’bappe brałbym w ciemno

0

Szkoda ze arbiter był gwiazda meczu no ale cóż to jest LaLiga gdzie to jest rutyna.

Ale meczyk był naprawdę dobry

3

Czapki z głów dla Romy.. mieli szansę na awans :D

14

W tej sytuacji rękę widział A wczoraj kur**** to nie widział... ehh

1

Roma nie dała by rady Realowi w finale
Liverpool również nie da

7

Przyzwyczaimy się Real zawsze będzie pchany do finałów przez sędziów i tyle w temacie

0

Ale nie ma takiej fety jak wtedy ty wygraliśmy tryplet za czasów Luczo

1

Campeòn !!!
Visca el Barca
Visca el Catalunia

1

Nie kumam tego ruchu najlepszy na boisku i schodzi ...

0

A po co ma się wysilać skoro i tak mamy majstra już a oszczędza się na GD i mundial

0

Tak się właśnie dzieje jak na boisku są razem Cou Dembele Messi Suarez.
Mega ofensywny skład jo to z tylu kiepsko

1

Jak powiedział komentator Cou dziś czaruje na boisku jest jak dotąd najlepszy ..
Dembele cóż mam powiedzieć napewno nie gra jak 105 mln przeciwko takim piłkarzom jak Depor

1

Słabe te nasze 105 mln niestety

16

Niestety kończy sie pewna piekna Epoka w Fc Barcelonie..

oglądać w następnym sezonie skład na mecz i nie będzie tam nazwiska A. Iniesta to będzie dla mnie trauma i smutek :(

Żegnaj Kapitanie- dziękujemy za wszystko.

4

Heh i pomyśleć, że taki Varane ma tyle samo LM na koncie co Messi... porażka.

0

Szkoda ale Bayern nie zdoła wyeliminować Realu

1

Nasi nie mają kompletnie motywacji, dla nich to jest odbębnić skasować miliony w kieszeń i do domu, po przegranej przeprosić pokazać pokorę i tyle.. Jak by po takich meczach mieli obcięte od wypłaty to by sie starali i gryźli trawę aby wygrać..

20

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Ja tez to pisałem to zostałem Za każdym razem zrównany z ziemia

1

A gdyby nie Stegen to byśmy dostali większy łomot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?