PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
O gdzie ten wasz wieki Dembele który zagrał tylko jeden mecz w wyjściowym a potem to tylko ogony grał albo i wcale nie wąchał trawy.. słaby jest i tyle w temacie
3
I ktoś mi powie ze pozycja Mutidiego to nie pozycja dla Dembele ?? Poprpstu jest cienki jak dupa węża wiec na niego trener nie stawia
0
Ten Arthur chyba trochę jakis gruby sie wydaje :D
0
Jaki numerek będzie miał ?
3
Wkońcu jest oficjalka !!!
1
Daniel Wass za 6mln w Valenci toż to śmiech na sali za takie pieniądze.. ten nasz zarząd jest aż tak ślepy i beznadziejny..
Jack Wilshere do wyciągnięcia za darmo... tez by był niezłym wzmocnieniem..
0
Co powiecie na nowego trenera rep Polski?
1
Mandzukić by się nam przydał jako joker.
Zawsze potrafi zrobić jakiś zamęt i strzelić coś z niczego.
2
Sport Pisze, że hazard chce grać dla Barcy a wczoraj czytałem, że Hazard puszcza oczko do Realu :D haha wszystko wyssane z palca.
5
Chorwacja na mistrza świata !!!! Kiedy jak jie teraz !!!!
1
Mandzukic to by idealnie się do nas nadawał jako joker on potrafi ustrzelić z nienacka z niczego coś
2
Życzę Coratii wygrania mundialu. NaleZy im się jak psy buda. Kiedy jak nie teraz maja to wygrać
1
Kojarzy mi się z takim typowym kibolem pasowałby do filmu Hooligans
0
Ten Pickford to jest kozak
2
Ja mam dokładnie tak samo. Te mecze są nudne jak flaki z olejem
2
Jest cianki jak dupa węża
0
A kto to jest ten rudy?
0
Chorwacja 2;1 Anglia
0
Marzenie ściętej głowy,
Nagle pojawia się na stronie !!!Hazard Fichado!!!
6
Pfff ile razy to już tutaj pisano haha..
0
Ney do realu Mbappe do nas i będzie nowa rywalizacja
0
Dembele za 150mln :D
1
Pożegnania mu nie robią żadnego ???
Aaa tak zapominałem w realu swoje legendy traktują jak śmieci ..
0
Chorwaci wygrają zobaczysz
3
Poprowadzi go sam Neymar w PSG
0
Tam ma kto robić interesy i robić dobre transfery
0
Nigdy nie byłem fanem talentu Dembele i nie zostanę nim. Koleś u nas nic nie osiągnie będzie wysyłany na wypożyczenia i w efekcie sprzedany za torbę kasztanów
0
Bo on nic więcej nie potrafi jak tracić piłkę
1
On napewno Dembele nigdy :D
3
Jest za słaby i tyle