9

O gdzie ten wasz wieki Dembele który zagrał tylko jeden mecz w wyjściowym a potem to tylko ogony grał albo i wcale nie wąchał trawy.. słaby jest i tyle w temacie

3

I ktoś mi powie ze pozycja Mutidiego to nie pozycja dla Dembele ?? Poprpstu jest cienki jak dupa węża wiec na niego trener nie stawia

0

Ten Arthur chyba trochę jakis gruby sie wydaje :D

0

Jaki numerek będzie miał ?

3

Wkońcu jest oficjalka !!!

1

Daniel Wass za 6mln w Valenci toż to śmiech na sali za takie pieniądze.. ten nasz zarząd jest aż tak ślepy i beznadziejny..

Jack Wilshere do wyciągnięcia za darmo... tez by był niezłym wzmocnieniem..

0

Co powiecie na nowego trenera rep Polski?

1

Mandzukić by się nam przydał jako joker.
Zawsze potrafi zrobić jakiś zamęt i strzelić coś z niczego.

2

Sport Pisze, że hazard chce grać dla Barcy a wczoraj czytałem, że Hazard puszcza oczko do Realu :D haha wszystko wyssane z palca.

5

Chorwacja na mistrza świata !!!! Kiedy jak jie teraz !!!!

1

Mandzukic to by idealnie się do nas nadawał jako joker on potrafi ustrzelić z nienacka z niczego coś

2

Życzę Coratii wygrania mundialu. NaleZy im się jak psy buda. Kiedy jak nie teraz maja to wygrać

1

Kojarzy mi się z takim typowym kibolem pasowałby do filmu Hooligans

0

Ten Pickford to jest kozak

2

Ja mam dokładnie tak samo. Te mecze są nudne jak flaki z olejem

2

Jest cianki jak dupa węża

0

A kto to jest ten rudy?

0

Chorwacja 2;1 Anglia

0

Marzenie ściętej głowy,

Nagle pojawia się na stronie !!!Hazard Fichado!!!

6

Pfff ile razy to już tutaj pisano haha..

0

Ney do realu Mbappe do nas i będzie nowa rywalizacja

0

Dembele za 150mln :D

1

Pożegnania mu nie robią żadnego ???
Aaa tak zapominałem w realu swoje legendy traktują jak śmieci ..

0

Chorwaci wygrają zobaczysz

3

Poprowadzi go sam Neymar w PSG

0

Tam ma kto robić interesy i robić dobre transfery

0

Nigdy nie byłem fanem talentu Dembele i nie zostanę nim. Koleś u nas nic nie osiągnie będzie wysyłany na wypożyczenia i w efekcie sprzedany za torbę kasztanów

0

Bo on nic więcej nie potrafi jak tracić piłkę

1

On napewno Dembele nigdy :D

3

Jest za słaby i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?