0

Mam ncplus od 8 lat nie narzekam w żadnym stopniu.
Tylko wkurza mnie HBo bo tam ciągle leci to samo i ciągle seriale.

10

Pierwsza kobieta, która urodziła bliźnięta musiała byc nieźle zdziwiona.

0

20 na sezon to mało..

0

Trzeba kiedy się zgadać na jakaś partyjke :).
Szkoda tylko, że nie ma jeszcze zaktualizowanych transferów..

0

Grasz w MyClub?

2

Gra ktos w PESA na Ps4?

0

Podobno Valverde dowiedział się o sprzedaży Paulinho podczas prowadzenia samochodu z audycji radiowej. Zadzownił do Barta, który mu to potwierdził i Ernest z tego powodu był bardzo zły.

Jeśli to faktycznie prawda to nieźle sobie Bartek robi samowolkę jeśli chodzi o transfery.


0

i jakoś mu te treningi nic nie dały skoro zagrał ogony na mundiali a w fazie pucharowej to trawy nie powąchał :D

5

Nie podzielam twojego zdania... powinien zapieprzać na okresie przygotowawczym z drożyna

0

Koles nie grał przez pół sezonu, na mundialu jeden mecz w podstawie. Rok temu brak sezonu przygotowawczego, a dzis bawi sie z Roniem w klubie majac w dupie to co sie dzieje przed sezonem.
Koles powinien zapieprzać i pokazać ze był warty te 150 mln ( ale każdy wie, że to cena ostro przesadzona za niego)

0

To ze koleś praktycznie cały sezon nie grał.
Na mundiali również nie grał zbytnio..
I powinien zapieprzać na treningach i jechać na mecze to sanów a nie siedzieć w klubie i się bawić

0

odpowiedz jest chyba jasna bez głosowania.
Wiadomo ze Adnre.

3

Juve na mistrzostwo w kieszeni.

9

i po co nam ten Vidal był.. ehh

5

Zdarzenie na faktach byłem świadkiem.

Wczoraj w przerwie meczu Górnika z Trecinem.

Wchodzę do kibelka z potrzebą i widzę a tam stoją dwie maskotki z Górnika a jedna z nich chodzi z takim "kilofem górniczym" i ten mówi do drugiego:



Weź potrzymaj mi mojego młota bo będę szczał :D



Padłem ze śmiechu haha

1

Terminarz meczów może uldze zmianie?
Barca gra każy mecz w niedziele to jest chore..
Nie ma szans pojechac na weekend do Barcy na mecz w sobotę porażka.

1

Ale co by dał VAR w momencie gdy Angulo wychodzi do podania z własnej połowy a sędzia podnosi spalony i w dodatku Angulo dostaje zółtą za "SYMULOWANIE" WTF. W takich syt VAR nic by nie dał

6

Masakra jaki jestem wkur..... Wczoraj sędziowie ładnie okradli Górnika z bramek... poziom poniżej normy... Tacy sędziowie nie powinni być dopuszczani do prowadzenia meczów EUROPEJSKICH.
Sędzia totalnie stracił kontrolę nad meczem i gwizdał za każdym razem jak Ci z Tręcina się przewrócili...

24

Paco musi zostać on już pokazał, że można na niego liczyć

0

This is Barca

7

Dac szanse Denisowi i będzie na wyższym poziomie od Parejo.. Parejo nie wniesie nic z miejsca szkoda kasy na takiego zawodnika.

0

Skończyła się zaga z staruszkiem Willianem, zaczyna się kolejna opera mydlana z Parejo..
Dlaczego on dlaczego.. Przecież za 50mln do wyciągnięcia jest Pjanic albo Thiago

2

wałki kręcił jak mało kto

0

Fajnie to wygląa,
Zastanawiałbym się tylko czy by nie dac Malcoma na pozycje Dembele a Dembele na skrzydło.

0

Ponoć po Transferze Malcoma jakieś plotki wiązą Dembele z Chelsea czy to realne?

6

Messi od kilku sezonów nie gra na skrzydle już

0

Chłopie powodzenia,
Daj nam dużo radości i łez szczęścia.

36

Chłopie genialna robota

6

Poczytaj newsa z oficjalnym komunikatem to się dowiesz

0

To są strzały życia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?