PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam ncplus od 8 lat nie narzekam w żadnym stopniu.
Tylko wkurza mnie HBo bo tam ciągle leci to samo i ciągle seriale.
10
Pierwsza kobieta, która urodziła bliźnięta musiała byc nieźle zdziwiona.
0
20 na sezon to mało..
0
Trzeba kiedy się zgadać na jakaś partyjke :).
Szkoda tylko, że nie ma jeszcze zaktualizowanych transferów..
0
Grasz w MyClub?
2
Gra ktos w PESA na Ps4?
0
Podobno Valverde dowiedział się o sprzedaży Paulinho podczas prowadzenia samochodu z audycji radiowej. Zadzownił do Barta, który mu to potwierdził i Ernest z tego powodu był bardzo zły.
Jeśli to faktycznie prawda to nieźle sobie Bartek robi samowolkę jeśli chodzi o transfery.
0
i jakoś mu te treningi nic nie dały skoro zagrał ogony na mundiali a w fazie pucharowej to trawy nie powąchał :D
5
Nie podzielam twojego zdania... powinien zapieprzać na okresie przygotowawczym z drożyna
0
Koles nie grał przez pół sezonu, na mundialu jeden mecz w podstawie. Rok temu brak sezonu przygotowawczego, a dzis bawi sie z Roniem w klubie majac w dupie to co sie dzieje przed sezonem.
Koles powinien zapieprzać i pokazać ze był warty te 150 mln ( ale każdy wie, że to cena ostro przesadzona za niego)
0
To ze koleś praktycznie cały sezon nie grał.
Na mundiali również nie grał zbytnio..
I powinien zapieprzać na treningach i jechać na mecze to sanów a nie siedzieć w klubie i się bawić
0
odpowiedz jest chyba jasna bez głosowania.
Wiadomo ze Adnre.
3
Juve na mistrzostwo w kieszeni.
9
i po co nam ten Vidal był.. ehh
5
Zdarzenie na faktach byłem świadkiem.
Wczoraj w przerwie meczu Górnika z Trecinem.
Wchodzę do kibelka z potrzebą i widzę a tam stoją dwie maskotki z Górnika a jedna z nich chodzi z takim "kilofem górniczym" i ten mówi do drugiego:
Weź potrzymaj mi mojego młota bo będę szczał :D
Padłem ze śmiechu haha
1
Terminarz meczów może uldze zmianie?
Barca gra każy mecz w niedziele to jest chore..
Nie ma szans pojechac na weekend do Barcy na mecz w sobotę porażka.
1
Ale co by dał VAR w momencie gdy Angulo wychodzi do podania z własnej połowy a sędzia podnosi spalony i w dodatku Angulo dostaje zółtą za "SYMULOWANIE" WTF. W takich syt VAR nic by nie dał
6
Masakra jaki jestem wkur..... Wczoraj sędziowie ładnie okradli Górnika z bramek... poziom poniżej normy... Tacy sędziowie nie powinni być dopuszczani do prowadzenia meczów EUROPEJSKICH.
Sędzia totalnie stracił kontrolę nad meczem i gwizdał za każdym razem jak Ci z Tręcina się przewrócili...
24
Paco musi zostać on już pokazał, że można na niego liczyć
0
This is Barca
7
Dac szanse Denisowi i będzie na wyższym poziomie od Parejo.. Parejo nie wniesie nic z miejsca szkoda kasy na takiego zawodnika.
0
Skończyła się zaga z staruszkiem Willianem, zaczyna się kolejna opera mydlana z Parejo..
Dlaczego on dlaczego.. Przecież za 50mln do wyciągnięcia jest Pjanic albo Thiago
2
wałki kręcił jak mało kto
0
Fajnie to wygląa,
Zastanawiałbym się tylko czy by nie dac Malcoma na pozycje Dembele a Dembele na skrzydło.
0
Ponoć po Transferze Malcoma jakieś plotki wiązą Dembele z Chelsea czy to realne?
6
Messi od kilku sezonów nie gra na skrzydle już
0
Chłopie powodzenia,
Daj nam dużo radości i łez szczęścia.
36
Chłopie genialna robota
6
Poczytaj newsa z oficjalnym komunikatem to się dowiesz
0
To są strzały życia :D