PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez czy Costa ?
3
Kluivert dojrzeje w Romie i do nas go
1
125mln za 31 latka to mało nie .. za to można kupić Pogbe Rakieta młodszy nie będzie
0
Niech zagra Jasper, Semedo na prawej Miranda za Albę Malcom na Dembouza
2
Kiedyś w Barcy B był taki Sergio, Pedro, Tello, Cuenca, Roberto, Bojan so tego Pep to im dobrze szło. Niestety ale od jego odejścia i Laporty zaczęto mniejsza uwagę zwracać na Lamasie i wychowanków dlatego tak to teraz wyglada jak wyglada
0
Jeśli zdobędziemy Sixtete w tym sezonie to ma Messi szanse :D
Druga sprawa zauważmy, że Alves dokonał tego z kilkoma klubami Messi tylko w Barcelonie.
0
Dembele grał przyzwoity mecz Suarez jak to Suarez zapomniał jak się gra w piłkę. Dembele strzela bramkę która daje prowadzenie Suarez kpię się po czole i tu cyk. Valdi zmienia Dembele który jest 10 razy lepszy w tym meczu niż Suarez ..dla nas to jest niepojęte a co dopiero do Dembele ? Takimi zagrywali to właśnie Valdi go zgasi i się Chłop nigdy nie nabierze pewności siebie
3
[Zobacz link: https://x.com/wusi88/status/1028276800965763073
Ludzie to rozumu nie posiadają za grosz.
4
https://x.com/wusi88/status/1028276800965763073
Ludzie to p***y
0
Ten koleś jest wart miliardy !!!
2
Gra bo tak Messi rozkazał
6
Serio Luis gra bo tak chce Messi i tyle w temacie
2
I serio jego zdejmuje a nie drewno Suareza to jest nieporozumienie
0
Ale zszedł na prawa stronę i od razu bramka
1
Ogólnie miał średni mecz ale strzał mu wyszedł brawo
1
Strzały z dystansu tego nam właśnie brakowuje w grze ! Oby więcej bramek z takich strzałów
1
Pozamiatał hehe
0
Moim zdaniem Suarez gra bo jest przyjacielem Messiego
0
Z takim „świetnym” napastnikiem to my możemy walczyć i puchary ale króla CdR
0
No z takim „świetnym” napastnikiem to możemy grać o puchary ale Króla i CdR
2
Tez tak uważam. KaDy na sile go pompuje i się nim zachwyca
0
Czemu Malcom na trybunach ??
0
Suarez chyba jescze nie wrócił z Rosji
0
Narazie to kaszanka ta gra
0
Lenglet tez się nie popisał
0
Estrella damm Barcelona otwarta i jedziemy panowie !
Vamos
0
Poszlibyście na deal Luisto za Firmino ?
W tym lub następnym sezonie ??
0
Może wkoncu wróć stara dobra wersja Luisto
8
Pewnie juz było ale grafa w PES 19 wymiata
2
Ale u mnie Bytom Mechowice było tąpnięcie... butelki z winem mi się az poprzewracały masakra