0

Suarez czy Costa ?

3

Kluivert dojrzeje w Romie i do nas go

1

125mln za 31 latka to mało nie .. za to można kupić Pogbe Rakieta młodszy nie będzie

0

Niech zagra Jasper, Semedo na prawej Miranda za Albę Malcom na Dembouza

2

Kiedyś w Barcy B był taki Sergio, Pedro, Tello, Cuenca, Roberto, Bojan so tego Pep to im dobrze szło. Niestety ale od jego odejścia i Laporty zaczęto mniejsza uwagę zwracać na Lamasie i wychowanków dlatego tak to teraz wyglada jak wyglada

0

Jeśli zdobędziemy Sixtete w tym sezonie to ma Messi szanse :D

Druga sprawa zauważmy, że Alves dokonał tego z kilkoma klubami Messi tylko w Barcelonie.

0

Dembele grał przyzwoity mecz Suarez jak to Suarez zapomniał jak się gra w piłkę. Dembele strzela bramkę która daje prowadzenie Suarez kpię się po czole i tu cyk. Valdi zmienia Dembele który jest 10 razy lepszy w tym meczu niż Suarez ..dla nas to jest niepojęte a co dopiero do Dembele ? Takimi zagrywali to właśnie Valdi go zgasi i się Chłop nigdy nie nabierze pewności siebie

3

[Zobacz link: https://x.com/wusi88/status/1028276800965763073

Ludzie to rozumu nie posiadają za grosz.

4

0

Ten koleś jest wart miliardy !!!

2

Gra bo tak Messi rozkazał

6

Serio Luis gra bo tak chce Messi i tyle w temacie

2

I serio jego zdejmuje a nie drewno Suareza to jest nieporozumienie

0

Ale zszedł na prawa stronę i od razu bramka

1

Ogólnie miał średni mecz ale strzał mu wyszedł brawo

1

Strzały z dystansu tego nam właśnie brakowuje w grze ! Oby więcej bramek z takich strzałów

1

Pozamiatał hehe

0

Moim zdaniem Suarez gra bo jest przyjacielem Messiego

0

Z takim „świetnym” napastnikiem to my możemy walczyć i puchary ale króla CdR

0

No z takim „świetnym” napastnikiem to możemy grać o puchary ale Króla i CdR

2

Tez tak uważam. KaDy na sile go pompuje i się nim zachwyca

0

Czemu Malcom na trybunach ??

0

Suarez chyba jescze nie wrócił z Rosji

0

Narazie to kaszanka ta gra

0

Lenglet tez się nie popisał

0

Estrella damm Barcelona otwarta i jedziemy panowie !
Vamos

0

Poszlibyście na deal Luisto za Firmino ?
W tym lub następnym sezonie ??

0

Może wkoncu wróć stara dobra wersja Luisto

8

Pewnie juz było ale grafa w PES 19 wymiata

2

Ale u mnie Bytom Mechowice było tąpnięcie... butelki z winem mi się az poprzewracały masakra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?