PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala
24
Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes
0
Mówicie o LM z roku 2006??
0
Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę ze masz w drużynie najlepszego piłkarza footballu, który ma mniej tytułów w LM niż Luka Modrić który był poniekąd przedstawiany jako niewypał transfer.
0
Luca ma Wiecej LM OD Messiego :D
3
Dziś Vidal pokazał klasę na stadiony świata i kasę jaka za niego daliśmy 18mln to biznes roku
0
Ciężki jest powrót do normalności po tygodniowym all inclusive
0
Szkoda ze te zarobki nie przekładają sie na puchary... Mam szczególnie na myśli LM
0
Co masz ból tyłka, że siedzisz na działce i nie podróżujesz po świecie?
0
Dzięki :)
7
Jak pięknie dziś jest piąteczek piątunio ostatni dzień w robocie przede mną urlop z żonką tydzień na krecie :D
0
Coś się obstało :D
0
On sam z tego faktu jest bardzo zdziwiony.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Dla posiadaczy PsPlus;
Czy kiedykolwiek była dostępna w ramach konta dostępna nowa Fifa lub Pes?
Edit:
Nie chodzi mi w dniu premiery ale tylko o to czy była np dostępna po poł roku czy po jakimś okresie od premiery
0
bo to młode talenty ; przyszłość reprezentacji Polski
0
Widziecie już w PS Store GodOfWar III? Bo miał być dostępny od 4 wrzesnia a ja nie widzę. mam tylko Destiny 2
0
Macie już w sklepie Ps godofwar III ?? Ja niestety nie wiedzę a miała być dostępna od 04.09
0
Ronaldo i Papadokulos
1
w Jakiej cenie chodzą bilety na mecz polska włochy i portugalia na sląśkim w Chorzowie?
0
Papiery ma ale nie rozwinie sie dobrze i przy Valverde który nauczy go asekuracyjnej gry. Pod okiem jedynego trenera Dembele stał by się maszyna do "zabijania' na boisku jest nim Pep Guardiola.
3
Zejdź na ziemie.. i poczytaj o czym ja piszę potem się wypowiadaj.
33
Coutinho to myślę, że bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.
2
Coutinho to bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.
1
W swoim stylu chce grać ale nie wychodzi na plus strzał w poprzeczkę
2
Jedyny trener który zrobiłby z Dembele maszynę do grania to Pep Guardiola
9
Real z ogórkami daje 4:1 a my jutro pewnie szyparnoemy w mękach 1:0 lub 2:0
1
Suarez potrafi(ł) kopnąc piłkę i walczak ale to Sami miał niesamowite kopyto i świetny drybling jak na typową 9
4
Tak bardzo łezka w oku się kręci.. kogoś takiego brakuje . Najlepsza 9 jaka mieliśmy
https://x.com/kowal___30/status/1035464201081442304
0
Luczo to jednak ma łeb na karku.
Niegdyś nazywany wuefistą :D