5

Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala

24

Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes

0

Mówicie o LM z roku 2006??

0

Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę ze masz w drużynie najlepszego piłkarza footballu, który ma mniej tytułów w LM niż Luka Modrić który był poniekąd przedstawiany jako niewypał transfer.

0

Luca ma Wiecej LM OD Messiego :D

3

Dziś Vidal pokazał klasę na stadiony świata i kasę jaka za niego daliśmy 18mln to biznes roku

0

Ciężki jest powrót do normalności po tygodniowym all inclusive

0

Szkoda ze te zarobki nie przekładają sie na puchary... Mam szczególnie na myśli LM

0

Co masz ból tyłka, że siedzisz na działce i nie podróżujesz po świecie?

0

Dzięki :)

7

Jak pięknie dziś jest piąteczek piątunio ostatni dzień w robocie przede mną urlop z żonką tydzień na krecie :D

0

Coś się obstało :D

0

On sam z tego faktu jest bardzo zdziwiony.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Dla posiadaczy PsPlus;



Czy kiedykolwiek była dostępna w ramach konta dostępna nowa Fifa lub Pes?

Edit:
Nie chodzi mi w dniu premiery ale tylko o to czy była np dostępna po poł roku czy po jakimś okresie od premiery

0

bo to młode talenty ; przyszłość reprezentacji Polski

0

Widziecie już w PS Store GodOfWar III? Bo miał być dostępny od 4 wrzesnia a ja nie widzę. mam tylko Destiny 2

0

Macie już w sklepie Ps godofwar III ?? Ja niestety nie wiedzę a miała być dostępna od 04.09

0

Ronaldo i Papadokulos

1

w Jakiej cenie chodzą bilety na mecz polska włochy i portugalia na sląśkim w Chorzowie?

0

Papiery ma ale nie rozwinie sie dobrze i przy Valverde który nauczy go asekuracyjnej gry. Pod okiem jedynego trenera Dembele stał by się maszyna do "zabijania' na boisku jest nim Pep Guardiola.

3

Zejdź na ziemie.. i poczytaj o czym ja piszę potem się wypowiadaj.

33

Coutinho to myślę, że bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.

2

Coutinho to bedzie fantastyczny następca Iniesty. Wczoraj te jego podania palce lizać.

1

W swoim stylu chce grać ale nie wychodzi na plus strzał w poprzeczkę

2

Jedyny trener który zrobiłby z Dembele maszynę do grania to Pep Guardiola

9

Real z ogórkami daje 4:1 a my jutro pewnie szyparnoemy w mękach 1:0 lub 2:0

1

Suarez potrafi(ł) kopnąc piłkę i walczak ale to Sami miał niesamowite kopyto i świetny drybling jak na typową 9

4

Tak bardzo łezka w oku się kręci.. kogoś takiego brakuje . Najlepsza 9 jaka mieliśmy

https://x.com/kowal___30/status/1035464201081442304

0

Luczo to jednak ma łeb na karku.

Niegdyś nazywany wuefistą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?