0

Co to za afera? z tym gwałtem niby?

0

To bez sensu? To po co EV zajeżdża pierwszy garnitur w lalidze a nie oszczędza ich na LM? Bzdury

0

#ValvedeOut

Każdy pisze, że się oszczędzamy na LM TAK?
To jaki w tym sens zajeżdżać pierwszy garnitur w LaLidze- ciągle grajaci sami tutaj i tutaj i w pewnym momencie nie wydalają odpuszczają, tak sie właśnie przegrywa LM- tak przegraliśmy LM z romą..

4

Kylian na 100% będzie grał dla Realu. Perez da za niego każda kasę

0

Dałbym z Neya suareza i Dembele

0

Co może nam pomoc ? Zmiana trenera i jedyny zawodnik który bez słów rozumie się z Messim i Suarezem. Chyba każdy wie kto... Ney..!!

0

Looooo szacun zmiana :O 7 min do końca

2

Nie czuje żadnych emocji oglądając dzisiejsza Barce

1

Jak jak jak kurla można grać drugo kecz z rzędu ta sama jedenastka i w 75 min nie zrobić zmian ja tego serio nie czaje. Mając taka ławę zero zmian ciekawe

2

A mogłem być w kinie na dobrym filmie a nie oglądać ta żenadę

1

Jak to widzę to mam tylko na jedno ochotę. Nalać se jescze kieliszek i się napić !

0

A może EV jest traktowany jak święty grall w oczach zarządu jak niegdyś Andre Gomes

1

Widać EV pasuje remis i nie zamierza walczyc o 3 pkt

0

Ja nie wiem na co on czeka z tymi zmianami

1

Kurla rob te zmiany

0

On go nie wygryzł, Roberto ma kontuzje

0

Zmiany znowu będą w 80 min spokojnie

0

Jedna wielka kupa ta nasz grs

0

Batshuai (sorki nie wiem jak się pisze ) kaZdy wie o kogo chodzi- on by się u nas przydał dały radę byłby idealny rywal dla świętej krowy z nr 9na plecach

5

Brak Messiego bardziej się zemści niż brak Ronaldo w realu

1

Chłopie co to za pytanie ... w miłości nikt ci nie doradzi sami musicie czuć czy to jestt to czy nie

1

Patrząc na mecz zaczynam żałować ze wybrałem mecz zamiast kina z ukochana żona

1

Tej gry się oglądać nie da ..
zaczynam żałować ze wybrałem mecz zamiast kina żona ...

0

Barca staje się drugim realem który co kiedyś. Kazdy tanent marnował. Patrz Kaka Van Nisterloy itp. Barca marnuje młode talenty przez chore decyzje trenerów

0

Nie nasuwa ci się pytanie po co sprowadzali go skoro Ernestinho na niego nie stawia co to było z brau laku wezniemy Malcoma. Jeśli serio było tak ze zarząd go sprowadził z widzi misie to miał barek w tym poprsotu prywatny interes

11

Szkoda mi tego Malcom bo w Romoe grałby poerwsze skrzypce a u nas co zmarnuje się nie będzie się ogrywał potem pójdzie na wypożyczenie i tak się jego przygoda z FCB zakończy

3

Malcom znów na trybunach ja tego kurla nie czaje serio
Tak panie EV zajechać pierwszy garnitur a potem się dziwić ze nie gramy dobrze

0

Ja bym się nie cieszył z tych porażek realu bo to tylko pchnie Florka do sprowadzenia wybitnego trenera oraz zrobią mega transferów

0

Szansa dla Malcoma, Messi na środek Malcom na prawą stronę.

1

Poświeciłem modlitwie w myślach, oby wszytko się udalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?