PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za afera? z tym gwałtem niby?
0
To bez sensu? To po co EV zajeżdża pierwszy garnitur w lalidze a nie oszczędza ich na LM? Bzdury
0
#ValvedeOut
Każdy pisze, że się oszczędzamy na LM TAK?
To jaki w tym sens zajeżdżać pierwszy garnitur w LaLidze- ciągle grajaci sami tutaj i tutaj i w pewnym momencie nie wydalają odpuszczają, tak sie właśnie przegrywa LM- tak przegraliśmy LM z romą..
4
Kylian na 100% będzie grał dla Realu. Perez da za niego każda kasę
0
Dałbym z Neya suareza i Dembele
0
Co może nam pomoc ? Zmiana trenera i jedyny zawodnik który bez słów rozumie się z Messim i Suarezem. Chyba każdy wie kto... Ney..!!
0
Looooo szacun zmiana :O 7 min do końca
2
Nie czuje żadnych emocji oglądając dzisiejsza Barce
1
Jak jak jak kurla można grać drugo kecz z rzędu ta sama jedenastka i w 75 min nie zrobić zmian ja tego serio nie czaje. Mając taka ławę zero zmian ciekawe
2
A mogłem być w kinie na dobrym filmie a nie oglądać ta żenadę
1
Jak to widzę to mam tylko na jedno ochotę. Nalać se jescze kieliszek i się napić !
0
A może EV jest traktowany jak święty grall w oczach zarządu jak niegdyś Andre Gomes
1
Widać EV pasuje remis i nie zamierza walczyc o 3 pkt
0
Ja nie wiem na co on czeka z tymi zmianami
1
Kurla rob te zmiany
0
On go nie wygryzł, Roberto ma kontuzje
0
Zmiany znowu będą w 80 min spokojnie
0
Jedna wielka kupa ta nasz grs
0
Batshuai (sorki nie wiem jak się pisze ) kaZdy wie o kogo chodzi- on by się u nas przydał dały radę byłby idealny rywal dla świętej krowy z nr 9na plecach
5
Brak Messiego bardziej się zemści niż brak Ronaldo w realu
1
Chłopie co to za pytanie ... w miłości nikt ci nie doradzi sami musicie czuć czy to jestt to czy nie
1
Patrząc na mecz zaczynam żałować ze wybrałem mecz zamiast kina z ukochana żona
1
Tej gry się oglądać nie da ..
zaczynam żałować ze wybrałem mecz zamiast kina żona ...
0
Barca staje się drugim realem który co kiedyś. Kazdy tanent marnował. Patrz Kaka Van Nisterloy itp. Barca marnuje młode talenty przez chore decyzje trenerów
0
Nie nasuwa ci się pytanie po co sprowadzali go skoro Ernestinho na niego nie stawia co to było z brau laku wezniemy Malcoma. Jeśli serio było tak ze zarząd go sprowadził z widzi misie to miał barek w tym poprsotu prywatny interes
11
Szkoda mi tego Malcom bo w Romoe grałby poerwsze skrzypce a u nas co zmarnuje się nie będzie się ogrywał potem pójdzie na wypożyczenie i tak się jego przygoda z FCB zakończy
3
Malcom znów na trybunach ja tego kurla nie czaje serio
Tak panie EV zajechać pierwszy garnitur a potem się dziwić ze nie gramy dobrze
0
Ja bym się nie cieszył z tych porażek realu bo to tylko pchnie Florka do sprowadzenia wybitnego trenera oraz zrobią mega transferów
0
Szansa dla Malcoma, Messi na środek Malcom na prawą stronę.
1
Poświeciłem modlitwie w myślach, oby wszytko się udalo