PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze jest to że EV nie widzi żadnego problemu :/
0
Barca szuka lewego i środkowe obrońcy.. I na cholere było sprzedawać Mine i Digne którzy byli dobrymi zmiennikami
0
Pep był kotem w worku który się sprawdził. W EV wszysxy wiedzieli jaki jest. Trener bez charyzmy i bez jaj. Nie na takie gwiazdy jak są u nas
1
EV trenował tylko średni Athletic który nie grał w LM więc jak ma zdobyć ten tytuł?? Dla niego LaLiga to jest wielki wyczyn
1
Jak gra Lenglet?
0
Nowy herb to jedna wielka porażka...
0
W takim meczu zamiast Rakiet mógł grać Artur który potrafi kontrolować tępo gry, a kiedy ma się ogrywać jak nie w takich meczach.
0
Once de gala wygrywa mecze bo jest początek sezonu, przyjdzie styczeń mecze w LM i dopiero się zacznie.. once de gala będzie grała każdy mecz i wyjdzie z tego wielkie bagno. Dlaczego nie mamy nikogo na ławce, kogo bby mógł wpuścić i cos by zmiennik zamieszał- bo ich nie ogrywa daje im ogony a potem każdy płacze, że nie ma ławki.
0
Pociski idą w EV bo co on robi ze składem ciągle wystawia tą samą jedenastkę gdzie w 70 minucie Rakitic oddycha rękawami nie daje kompletnie nic i zostaje na boisku cały mecz, w sobotę znowu pewnie zagra pełne 90 min i to jest ten problem.
0
Ja tylko mam nadzieję, że zarząd wstrzyma się póki co z nowa umową dla EV
1
Nasza gra była bezproduktywna, bez pomysłu i nudna gra typowa Barca Valverde.
Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem.
Taką grą o LM i Majstrze możemy co najwyżej pomarzyć.
4
Nasza gra była bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem. Taką grą o LM i Majstrze możemy pomarzyć.
0
Szkoda mi tego Liverpoolu
0
Co ta Sevilla gra. Tak grająca nas również rozjedzie
0
Robi to samo co Z ROMA przerywamy a ten reaguje na ostatnie 20 min...
5
Życzę powodzenia naszym w LM
Jeszcze będzie tak że nie wyjdziemy
1
A my ławki Panie Ernestinho nie mamy??
3
To wszystko przez zgolone brody Piketa i Mesiasza
0
A teraz by wszedł taki doświadczony Willian i coś by się działo
0
Ale z nami będą mieć 3 pkt :S
0
Pique ustawia nam pięknie mecze
0
A mówiono że to okienko było jednym z lepszych hahahahha
0
Japier.. Pisałem to przed chwilą
0
To co mówiłem skończy się jak z Girona
0
Zaraz będzie tak jak w meczu z Girona
0
Chodzi o to że go piłkarze pomijają jak by go wgl na boisku nie Było to jest to
0
Jak my tak będziemy grać z Totkami to nas rozjadą
0
Wszyscy grają jak by wgl na boisku nie Było Munira. Kompletnie go pomijają
5
Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala
24
Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes