0

Najgorsze jest to że EV nie widzi żadnego problemu :/

0

Barca szuka lewego i środkowe obrońcy.. I na cholere było sprzedawać Mine i Digne którzy byli dobrymi zmiennikami

0

Pep był kotem w worku który się sprawdził. W EV wszysxy wiedzieli jaki jest. Trener bez charyzmy i bez jaj. Nie na takie gwiazdy jak są u nas

1

EV trenował tylko średni Athletic który nie grał w LM więc jak ma zdobyć ten tytuł?? Dla niego LaLiga to jest wielki wyczyn

1

Jak gra Lenglet?

0

Nowy herb to jedna wielka porażka...

0

W takim meczu zamiast Rakiet mógł grać Artur który potrafi kontrolować tępo gry, a kiedy ma się ogrywać jak nie w takich meczach.

0

Once de gala wygrywa mecze bo jest początek sezonu, przyjdzie styczeń mecze w LM i dopiero się zacznie.. once de gala będzie grała każdy mecz i wyjdzie z tego wielkie bagno. Dlaczego nie mamy nikogo na ławce, kogo bby mógł wpuścić i cos by zmiennik zamieszał- bo ich nie ogrywa daje im ogony a potem każdy płacze, że nie ma ławki.

0

Pociski idą w EV bo co on robi ze składem ciągle wystawia tą samą jedenastkę gdzie w 70 minucie Rakitic oddycha rękawami nie daje kompletnie nic i zostaje na boisku cały mecz, w sobotę znowu pewnie zagra pełne 90 min i to jest ten problem.

0

Ja tylko mam nadzieję, że zarząd wstrzyma się póki co z nowa umową dla EV

1

Nasza gra była bezproduktywna, bez pomysłu i nudna gra typowa Barca Valverde.
Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem.
Taką grą o LM i Majstrze możemy co najwyżej pomarzyć.

4

Nasza gra była bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalaliśmy sobie na groźne akcje Leganes i skończyło się to upokorzeniem. Taką grą o LM i Majstrze możemy pomarzyć.

0

Szkoda mi tego Liverpoolu

0

Co ta Sevilla gra. Tak grająca nas również rozjedzie

0

Robi to samo co Z ROMA przerywamy a ten reaguje na ostatnie 20 min...

5

Życzę powodzenia naszym w LM
Jeszcze będzie tak że nie wyjdziemy

1

A my ławki Panie Ernestinho nie mamy??

3

To wszystko przez zgolone brody Piketa i Mesiasza

0

A teraz by wszedł taki doświadczony Willian i coś by się działo

0

Ale z nami będą mieć 3 pkt :S

0

Pique ustawia nam pięknie mecze

0

A mówiono że to okienko było jednym z lepszych hahahahha

0

Japier.. Pisałem to przed chwilą

0

To co mówiłem skończy się jak z Girona

0

Zaraz będzie tak jak w meczu z Girona

0

Chodzi o to że go piłkarze pomijają jak by go wgl na boisku nie Było to jest to

0

Jak my tak będziemy grać z Totkami to nas rozjadą

0

Wszyscy grają jak by wgl na boisku nie Było Munira. Kompletnie go pomijają

5

Wszystko jest przewidywalne bez zakoczenia. Gdyby nie geniusz Messiego nie było by zamieszania pod bramka rywala

24

Gra bezproduktywna typowa Barca Valverde. Na dodatek pozwalamy sobie na groźne akcje Leganes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?