2

Wstawaj zesrałeś się.
Stary nie takie rzeczy za czasów Mistera Valverde.
Pewnie wyjdzie żelazna 11 bez (może) Rakiety.

1

Ja chyba jednak postawię na soundbar z racji tego, że nie mam zbyt wymiarowego salonu i mogę nie uzyskać tego odpowiedniego efektu z głośników 7.1.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego sprzetu?

1

A ja remontowałem rok temu mieszkanie całe i nie pomyślałem wtedy o sprzęcie audio więc nie mam gdzie schować tych głupich kabelków dlatego taki zestaw u mnie odpada.

1

a jak schowałeś kabel który wychodzi z listy z podłogi ku suficie do głośnika?

1

ja sie zastawiam nad Yamaha ATS-2070- dobre ma parametry i ciekawe funkcje poprawy dźwięku.

Twój model obecnie jest w Euro za 899zł

1

taki zestaw najlepiej ustawić pod tv jak i za plecami oglądającego a to jest problem żeby przez cały salon ciągnąć kabelki których nie ma gdzie schować ;)

2

Ludziska posiada ktoś z was w domu soundbar?
Chciałbym zapytać czy poleca ktoś ten sprzęt i z jakiej firmy najlepiej takiego zakupić.
Budżet do 2k.

1

Tak jak pisalem przed sezonem to każdy na mnie koty wieszał.
Dembele to nie zawodnik na miarę Barcy, nie ta liga.
Druga sprawa odbiła mu sodówka płacić za 20 latka taką kasę to nie mogło się udać tym bardziej biorąc pod uwagę ze przy każdym transferze robił bunt.

3

Przychodzi zaba do lekarza i mówi;

- Panie doktorze, coś mnie w stawie jeb***

0

Rakitic specjalnie faulował żeby dostać drugą żółta kartkę żeby w końcu odpocząć :D

0

Messi ciagle omija Malcoma jak ten wychodzi na dobra pozycje wystarczyło by gdyby Messi tylko my dograł ale nie idzie sam.

0

Roberto dziś jest tragiczny

1

Chłopie tys używał wehikułu czasu ?

16

ale bez sensu tytuł..

My nie mamy póki co żadnych kłopotów w LM

1

To nie jest zwykły człowiek, to robot

1

Jak by przegrali to każdy by jechał po EV którego tak po meczu z Realem wychwalali pod niebiosa

5

Ciagle ta sama 11 nawet na takie Rayo.. a jak przyjdzie LM do będą oddychać rękawami.. ja tego nie kumam. EV nie nadaje się na taki klub który gra w więcej niż tylko lidze. On chyba ciagle myśli ze trenuje Athletic i nie myśli o LM

1

Nie ma to jak skreślać kolesia który wcale nie gra i nagle dostaje minuty w pierwszej 11

1

Ale gdyby William był sprowadzony zamiast Malcoma to Kraków grałby każdy mecz w podstawowej dla niego znalazłoby miejsce ^^

0

Ta bo Dembele strzela bramę co mecz noo

0

Chłopie Uciekaj stad jak najszybciej. Przy obecnym trenerze nie pograsz sobie. A EV raczej zostanie na dłużej ni kaDy się nim teraz jara bo manicie w El Clasico

9

Gdyby war był w LM wcześniej Real nie miałby 3x LM pod rząd

5

Boże ludzie podniecacie się Manita nad realem .. jesteście kibicami porażki. Jeden mecz w GD nie robi całego sezonu. Niech EV pokaże się w LM to wedy nazywajcie go wybawca i geniuszem . Ja nadal uratuje się przy zdaniu ze nie nadaje się na trenera na miarę Barcy. Koniec kropka

0

Nom ja się też nad tym zastanawiam..
Patologia.

1

Zwykłe reeboki z CCC.. To jest chore ze ludzie kradną przechodzone buty..

3

Nie ma to jak iść na siłkę zrobić trening po treningu wracasz do szatni a twoje buty ktoś zaebał.

2

Hahahahahah 40 mln za kolesia ktory nie gra od dwóch sezonów nie no kawał roku

1

W Athelitcu nie miał rezerwowych wiec nie jest nauczony korzystania z nich

5

Wymiana Dembele za Neymara plus mała dopłata i brałbym w ciemno

13

EV nie ma jaj i tyle. Nie potrafi mądrze zarządzać taka ławka jaka ma do dyapzycji. Niw potrafi ograć zawodników i mieć asa w rekaawie ze puści go z ławki w 60 i ten będzie szarpał. Tak nie ma bo grają święte krowy a z zmianami to już dramat. Przy stanie 1:0 on się kurde muruje na CN jak by to byl finał LM a nie faza grupowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?