PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alba zamiast podać do wychodzącego Dembele to podaje w tył...
4
Tu nie ma żadnej taktyki żadnego pomysłu na grę. Tutaj poprostu jest czysty chaos i zero gry
2
Drużyna która męczyła się w meczu z Levante nas cisnie jak beniaminka
17
Ta drużyna chce walczyć o triumf w LM ?? Hahah dobre sobie.
Nie przegrywamy tylko przez nieudolność napastników realu
0
Oczy krwawią oglądając te grę naszych
2
Jednak Waldek się zesral przed Viniciusem... jak można się go tam bać jak by to był Messi, Ronaldo czy Neymar...
4
Pierw oddać za darmo wychowanka a tera go odkupić za 20melonow. This is Barca
0
Valdek sra w gacie na widok Juniora?
To jak on będzie srał jak mu przyjdzie grać przeciwko LM np. Neymarowi lub Mbappe :D
0
No to nie kupimy Williana a real Hazarda pieknie :D
3
https://x.com/frenkieera/status/1098266660702572544
Skład 19/20?
Ależ to było by piękne
0
Już jeden wynalazek w postaci obrońcy z Brazylii mieliśmy i każdy wie jak się zakończył...
14
Gdybyś nie był świętą krową to nasza pomoc grała by w tym meczu lepiej
6
Już to kiedys słyszałem z ust tego Pana.. Idź człowieku gdzieś indziej trenować..
2
Prawda jest taka ze Barca nie potrafi grac w fazie finałowej LM. Z taką grą i tym trenerem nie mamy szans na LM, szkoda ze Messi nie zatryumfuje już w tych rozgrywkach.
12
Zmiany rychło w czas .. -.- bosz i kolejny sezon z tym samym debilem masakra
0
I my mamy wygrać LM ?? Hahaa dobre sobie
0
A ja mówie ze postawi na Big Sama bo sie wystraszy Lyonu..
0
To samo chciałem napisać :D
16
Powinien podać się do dymisji...
3
Trzeba mieć jaja !! Słowo klucz jaj których nie ma Ernest
9
Jeśli on zostanie to De Jong nie ma szans na grę
1
No to Messi wiecej LM nie zdobędzie juz z Barca. Szkoda, pewnie Frank tez sobie pogra kilka ogonów i bedzie do sprzedania.
7
Co jak co ale takiego obrońcę jak Ramos chciałby mieć chyba każdy klub. Walczak z niego jak mało kto i oddany jak pies
0
Brechłem przy tym określeniu "za pokazanie wała" :D
2
Gdyby wykorzystali 50% tych setek co mieli to był by inny mecz
0
I jak zwykle Real gra ch**a i strzela .. i znowu na takim farcie daleko dojdą
2
Dajcie jeno tego trenera Ajaxu do Barcy !!
0
Takkkk masakra jakaś
0
Komentarz tego kolesia wyprzedza to się dzieje na boisku
0
Coś czuje ze piłkarze realu będą kosić ile wlezie Frankiego