1

Alba zamiast podać do wychodzącego Dembele to podaje w tył...

4

Tu nie ma żadnej taktyki żadnego pomysłu na grę. Tutaj poprostu jest czysty chaos i zero gry

2

Drużyna która męczyła się w meczu z Levante nas cisnie jak beniaminka

17

Ta drużyna chce walczyć o triumf w LM ?? Hahah dobre sobie.
Nie przegrywamy tylko przez nieudolność napastników realu

0

Oczy krwawią oglądając te grę naszych

2

Jednak Waldek się zesral przed Viniciusem... jak można się go tam bać jak by to był Messi, Ronaldo czy Neymar...

4

Pierw oddać za darmo wychowanka a tera go odkupić za 20melonow. This is Barca

0

Valdek sra w gacie na widok Juniora?
To jak on będzie srał jak mu przyjdzie grać przeciwko LM np. Neymarowi lub Mbappe :D

0

No to nie kupimy Williana a real Hazarda pieknie :D

3

https://x.com/frenkieera/status/1098266660702572544
Skład 19/20?
Ależ to było by piękne

0

Już jeden wynalazek w postaci obrońcy z Brazylii mieliśmy i każdy wie jak się zakończył...

14

Gdybyś nie był świętą krową to nasza pomoc grała by w tym meczu lepiej

6

Już to kiedys słyszałem z ust tego Pana.. Idź człowieku gdzieś indziej trenować..

2

Prawda jest taka ze Barca nie potrafi grac w fazie finałowej LM. Z taką grą i tym trenerem nie mamy szans na LM, szkoda ze Messi nie zatryumfuje już w tych rozgrywkach.

12

Zmiany rychło w czas .. -.- bosz i kolejny sezon z tym samym debilem masakra

0

I my mamy wygrać LM ?? Hahaa dobre sobie

0

A ja mówie ze postawi na Big Sama bo sie wystraszy Lyonu..

0

To samo chciałem napisać :D

16

Powinien podać się do dymisji...

3

Trzeba mieć jaja !! Słowo klucz jaj których nie ma Ernest

9

Jeśli on zostanie to De Jong nie ma szans na grę

1

No to Messi wiecej LM nie zdobędzie juz z Barca. Szkoda, pewnie Frank tez sobie pogra kilka ogonów i bedzie do sprzedania.

7

Co jak co ale takiego obrońcę jak Ramos chciałby mieć chyba każdy klub. Walczak z niego jak mało kto i oddany jak pies

0

Brechłem przy tym określeniu "za pokazanie wała" :D

2

Gdyby wykorzystali 50% tych setek co mieli to był by inny mecz

0

I jak zwykle Real gra ch**a i strzela .. i znowu na takim farcie daleko dojdą

2

Dajcie jeno tego trenera Ajaxu do Barcy !!

0

Takkkk masakra jakaś

0

Komentarz tego kolesia wyprzedza to się dzieje na boisku

0

Coś czuje ze piłkarze realu będą kosić ile wlezie Frankiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?