0

Pamiętajcie My zawsze zle gramy po przerwie na repe

0

I jak me Ernest robić jakieś roszady skoro by gramy padake

0

A co to Rakitic taki mega ofensywny ze coś odmieni hahaha

1

Ale padaka xd siara jak nie wiem co

0

Matko co Alba za piłki podaje to jest dramat jakiś kurkA

1

A miałem nadzieje zobaczyć Alenie i Księcia

0

Mogło być 4:0 i był by spokoj..

0

Malcom Brama i Asysta Cou brama. Grają naprawdę wyborowo

0

Chociaż ma groźne sytuacje

0

Cou i Macom bez Messiego na boisku grają z niesamowita lekkością i swoboda

0

Ależ to było cudowne !!

0

Cudowna akcja Brazylijczyków :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I Valdek odpadł w LM a ZZ wygrał 2x z rzędu ;)

3

Czyli co znowu gra pierwszym garniturem do zajechania żeby na LM oddychali rękawami ..

1

czas zainstlować :D
PES 19 Lite tylko myclub jest ale w przeciągu 2 tyg mozna mieć dobrą ekpię

0

Może PES :P ?

0

O tutaj cię stary zaskoczę bo nie ma.. jest tylko pierwsze 10 odcinków :p. Jeśli by były to był takiego głupiego pytania nie zadawał pomysł trochę -.-

0

Ludziska gdzie mogę zobaczyć drugac cześć 5 sezonu wikingów ?

23

Ale kogo to interesuje urla...
Gra u nich i tyle zostawcie to już..

0

Wuj z varem.. wystarczy popatrzeć na to co Cerek wyprawia w LM.

8

Gdyby Messi był tak decydujący w lM to Real nie miał by ich 3 z rzędu

0

Ronaldo to w LM geniusz

0

Ehh Atletico..co oni odpie...

2

Nie czaje syndromu ZZ..
Odchodzi z Klubu żeby za 9 miesięcy znowu wrócić.
Fuck logik.

0

Wieką porażką jest ten trener...
Nie ma to jak grać ciągle tym samym składem na wszystkich frątach a potem sie dziwić ze oddychają rękawami..

3

I co Perezowi da zmiana trenera na 3 miesiące przed końcem sezonu? Przecież i tak są już pogrążeni..
Mógł dać Solariemu dograć ten sezon do końca już.

0

Ale porażka gra 2 napadziorow z podstawowego w polu i nic nie potrafią zrobić szczególnie Malcom

1

Przed meczem było chyba 95 vs 95.
wiec teraz mamy 96 vs 95 dla nas

13

Moim zdaniem mecz do zapomnienia.
Ja rozumiem ze jest euforia bo to było GD i że wygraliśmy.
Ale na Boga ludzie jakim stylem, a raczej bez stylu.
Gdyby nie to, że real miał wczoraj rozregulowane celowniki to do szatni było by już po meczu. taką grą w LM nie damy rady i to trzeba sobie szczerze powiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?