0

@COU_11 Wiesz co, co jak co ale on już bardziej czarny to nie będzie

3

Ze też Bartek nie zaproponował, że będzie opłacał pensje piłkarza, bo tak jego wypożyczenia wyglądały ..

0

Śmialiśmy się z Realu ze wszystkie mecze przegrał przygotowawcze a myśmy dali w pięknym stylu dupy na początek sezonu.. Kolejna hańba której nie mógł nikt inny dokonać jak Ernescik

2

Jak dobrze ze nie traciłem czasu i nie oglądałem tej pseudo gry z pseudo taktyka której autorem jest wuefista

1

Pedro gra o wiele lepiej już nasza perełka za 105 melonów

0

Pytanie mam. Znacie jakaś stronę lub forum gdzie można się dowiedzieć ze po 12 latach zakończenia leczenia na nowotworu mogę zrobić tatuaż ?? Przeszukałem Google i niestety nic

0

Malcom powodzenia życzę i obyś kiedy podbił Europę.
Wielkie dzięki za brameczkę z Realem !

15

Malcom Dzięki za brameczke z Realem :)
szkoda ze odchodzisz !
Ehh Valdek Valdek.. :/

4

To tylko pokazuje ze przez ułomność sędziów i przychylne nastawienie do Realu wygrali 3 x LM pod rząd...

2

@bafi Ze boląc Cię nerki albo kręgosłup i ze musisz odpocząc ;)
Albo daj 50zł do łapy ;)

21

@Pawelec7 ona po prostu jest idealna. Jest po 3 ciążach a ciało ma jak bogini.
A piersi ma idealne, duże i nie obwisłe.

1

az żal tyłek ściska co to bedzie... coś czuje ze w tym sezonie nie będzie czego oglądać..

0

Widzę ze Semedo nie ma szans na występy..
Nawet w presezonie się nie łapie.
Uciekaj stad chłopie póki czas !

0

Betis zrobił deal życia..
Takiego grajka za taką kasę WOOW

0

Ale Luka nam będzie ładował bramy w Gran Derbi oj już to widzę.
A potem będzie wielki lament, że było nam na niego szkoda kasy.

4

Chwała mu za to ze darował sobie całowanie herbu

22

Wszystko dobra niech Gierek przychodzi, ale na Boga niech sobie na prezentacji daruje całowanie herbu Barcy !!!

0

Real sciągnie Mbappe my Neymara - Real i tak nas będzie ru*** w D**e z takim składem jak zrobią.

1

@Ronaldinho10_ Bez niego tez odpalimy w genialny sposób ;)

0

Oczywscie u nas ie tylko pisze kwestia godzin i jedno wielkie pie********... a w Realu to działają a nie biadolą.

1

@Remi70 i wtedy tryplet nasz :) alr by było :D

0

Tak samo było tyle spekulacji i Verattim, że jego transfer jest kwestią godzin ze już lada moment podpiszą a tu nagle bęc i Ney w PSG. To teraz będzie tak i bum - tylko ze teraz nie mają kogo podebrać :D

0

Dla swojego dobra powinien stad uciekać jak najszybciej ! Przy EV nie pogra sobie

0

@LilDave this is logik el Valverdus.
Tego nie łogarniesz

2

@ViscaBarca123 i po co nam ten młody?? Skoro i tak bedzie 95% meczów grzał łąwę i bedzie do wywalenia bo się zmarnuje..

0

@SzahMatt  byl zawodnikiem Barcy to wystarczy ;)

2

A Bartek nadal widzi EV na łące trenerskiej który będzie grał paralitykiem Rakiticiem a młodzi beda się marnować 

2

Tiaaa puchar który przy LM jest goooooooffno wart! Idź człowieku schowaj się i odejdź z tego klubu 

2

@Przemek2323 Ja licze ze przegramy wtedy Valdek będzie wywalony na zbity pysk !

1

Tiaaa z Rakiticiem na czele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?