PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@COU_11 Wiesz co, co jak co ale on już bardziej czarny to nie będzie
3
Ze też Bartek nie zaproponował, że będzie opłacał pensje piłkarza, bo tak jego wypożyczenia wyglądały ..
0
Śmialiśmy się z Realu ze wszystkie mecze przegrał przygotowawcze a myśmy dali w pięknym stylu dupy na początek sezonu.. Kolejna hańba której nie mógł nikt inny dokonać jak Ernescik
2
Jak dobrze ze nie traciłem czasu i nie oglądałem tej pseudo gry z pseudo taktyka której autorem jest wuefista
1
Pedro gra o wiele lepiej już nasza perełka za 105 melonów
0
Pytanie mam. Znacie jakaś stronę lub forum gdzie można się dowiedzieć ze po 12 latach zakończenia leczenia na nowotworu mogę zrobić tatuaż ?? Przeszukałem Google i niestety nic
0
Malcom powodzenia życzę i obyś kiedy podbił Europę.
Wielkie dzięki za brameczkę z Realem !
15
Malcom Dzięki za brameczke z Realem :)
szkoda ze odchodzisz !
Ehh Valdek Valdek.. :/
4
To tylko pokazuje ze przez ułomność sędziów i przychylne nastawienie do Realu wygrali 3 x LM pod rząd...
2
@bafi Ze boląc Cię nerki albo kręgosłup i ze musisz odpocząc ;)
Albo daj 50zł do łapy ;)
21
@Pawelec7 ona po prostu jest idealna. Jest po 3 ciążach a ciało ma jak bogini.
A piersi ma idealne, duże i nie obwisłe.
1
az żal tyłek ściska co to bedzie... coś czuje ze w tym sezonie nie będzie czego oglądać..
0
Widzę ze Semedo nie ma szans na występy..
Nawet w presezonie się nie łapie.
Uciekaj stad chłopie póki czas !
0
Betis zrobił deal życia..
Takiego grajka za taką kasę WOOW
0
Ale Luka nam będzie ładował bramy w Gran Derbi oj już to widzę.
A potem będzie wielki lament, że było nam na niego szkoda kasy.
4
Chwała mu za to ze darował sobie całowanie herbu
22
Wszystko dobra niech Gierek przychodzi, ale na Boga niech sobie na prezentacji daruje całowanie herbu Barcy !!!
0
Real sciągnie Mbappe my Neymara - Real i tak nas będzie ru*** w D**e z takim składem jak zrobią.
1
@Ronaldinho10_ Bez niego tez odpalimy w genialny sposób ;)
0
Oczywscie u nas ie tylko pisze kwestia godzin i jedno wielkie pie********... a w Realu to działają a nie biadolą.
1
@Remi70 i wtedy tryplet nasz :) alr by było :D
0
Tak samo było tyle spekulacji i Verattim, że jego transfer jest kwestią godzin ze już lada moment podpiszą a tu nagle bęc i Ney w PSG. To teraz będzie tak i bum - tylko ze teraz nie mają kogo podebrać :D
0
Dla swojego dobra powinien stad uciekać jak najszybciej ! Przy EV nie pogra sobie
0
@LilDave this is logik el Valverdus.
Tego nie łogarniesz
2
@ViscaBarca123 i po co nam ten młody?? Skoro i tak bedzie 95% meczów grzał łąwę i bedzie do wywalenia bo się zmarnuje..
0
@SzahMatt byl zawodnikiem Barcy to wystarczy ;)
2
A Bartek nadal widzi EV na łące trenerskiej który będzie grał paralitykiem Rakiticiem a młodzi beda się marnować
2
Tiaaa puchar który przy LM jest goooooooffno wart! Idź człowieku schowaj się i odejdź z tego klubu
2
@Przemek2323 Ja licze ze przegramy wtedy Valdek będzie wywalony na zbity pysk !
1
Tiaaa z Rakiticiem na czele