PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha ......
0
Wague nie powąchał w tym sezonie jescze murawy teraz rzuca go na głęboka wodę do pierwszej 11 i on ma się sprawdzić ?? Zagra złe zawody i Valdek będzie miał pretekst żeby na niego nie stawiać . To celowe zagranie
1
@socha Levante nas ograło ;P
0
Co myślicie o dzisiejszym meczu Levante vs Mallorca?
Gospodarze ich pykną ?
1
@kerouac Każdy gada ze nie głosuje a tak naprawdę wszyscy głosują ;)
0
Wiadomo czemu Pochettino został zwolniony ??
6
Mecz meczem, ale...
OFICJALNIE: Mauricio Pochettino NIE JEST już trenerem Tottenhamui
Źródło ; ekstraklasa trolls facebook
1
@Azi raczej mała ale clues to clues
90
Ludzie ludzie ludzie !!! za 7 miesięcy dołączy do naszego grona mały clues :D
Będę ojcem :D
1
@Irmscher10 ale 90% specjalistów z La rambla będzie sądziło ze Xavi będzie obecnie na taki poziomie co Pep..
1
Valverde chciał Williama wiec po co on nam skoro Valdi ma odejść po sezonie.
LUDZIE!!!! ileż można trzymać tego wuefistę na ławce trenerskiej niegdyś wielkiej Barcelony ...
0
@ArterkHD Templariusze, Dom z Papieru, Punisher, Daredevil,
0
Spokojnie kibice.. Tryplecik napewno pukaniem w tym sezonie :) przecież LM to dla nas piorytet nie
1
@Hosh tyle ze Real grał u siebie gościu
0
Niech przegrywają- może wkoncu zwolnią wcześniej Valverde !! Chodź w sumie nie czekajcie , Bartek nie zwolni Valdka bo przecież to idealny trener dla Barcy
1
Ten Man UtD jest żałosny jak nie wiem
0
Te Atletico to porażka.. kupon mi chyba zawala
2
35 melonów za Rakiticia ??? Było sprzedawać jak PSG dawało 100.. Barek i jego interesy ..
3
Neymar miał wyjść z cienia Messiego zdobyć złotą piłkę, tym czasem nawet nie jest nominowany.. On chyba sam siebie zaćmił..
0
Widzę ze once De gala gra, a za 3 dni mecz w LM..
0
@adrian89 przecież zawracają kasę
0
Hmm Ansu jest w pierwszym składzie, dlaczego Puig niej est
3
@wierbafcb Potrafi zachować się na arenie międzynarodowej, potrafi się wysłowić i dobrze wypowiedzieć, nie przynosi wstydu Polsce.
1
@Ramos9248 Popieram w 1000%
0
Czekajcie.. kim albo nie , CZYM on kurla do cholery jest.. Śmialiśmy się z Bale w Realu to mamy swojego. Tyle ze ten z Madrytu daje coś dla drużyny s nasz nic kompletnie nie
3
@Vhaeraun Vidal za Busiego
0
@Sysia11 Brzęczek ;)
2
Ansu zrobił więcej w 2 min niż Suarez przez cały mecz
0
I po co ten Gierek był ? Będzie z nim to samo co z Cou. Nie gra na swojej pozycji
0
Ten Arsenal ma szanse ? Kurde mam ich na kuponie