0

haha ......

0

Wague nie powąchał w tym sezonie jescze murawy teraz rzuca go na głęboka wodę do pierwszej 11 i on ma się sprawdzić ?? Zagra złe zawody i Valdek będzie miał pretekst żeby na niego nie stawiać . To celowe zagranie

1

@socha Levante nas ograło ;P

0

Co myślicie o dzisiejszym meczu Levante vs Mallorca?
Gospodarze ich pykną ?

1

@kerouac Każdy gada ze nie głosuje a tak naprawdę wszyscy głosują ;)

0

Wiadomo czemu Pochettino został zwolniony ??

6

Mecz meczem, ale...

OFICJALNIE: Mauricio Pochettino NIE JEST już trenerem Tottenhamui

Źródło ; ekstraklasa trolls facebook

1

@Azi raczej mała ale clues to clues

90

Ludzie ludzie ludzie !!! za 7 miesięcy dołączy do naszego grona mały clues :D

Będę ojcem :D

1

@Irmscher10 ale 90% specjalistów z La rambla będzie sądziło ze Xavi będzie obecnie na taki poziomie co Pep..

1

Valverde chciał Williama wiec po co on nam skoro Valdi ma odejść po sezonie.

LUDZIE!!!! ileż można trzymać tego wuefistę na ławce trenerskiej niegdyś wielkiej Barcelony ...

0

@ArterkHD Templariusze, Dom z Papieru, Punisher, Daredevil,

0

Spokojnie kibice.. Tryplecik napewno pukaniem w tym sezonie :) przecież LM to dla nas piorytet nie

1

@Hosh tyle ze Real grał u siebie gościu

0

Niech przegrywają- może wkoncu zwolnią wcześniej Valverde !! Chodź w sumie nie czekajcie , Bartek nie zwolni Valdka bo przecież to idealny trener dla Barcy

1

Ten Man UtD jest żałosny jak nie wiem

0

Te Atletico to porażka.. kupon mi chyba zawala

2

35 melonów za Rakiticia ??? Było sprzedawać jak PSG dawało 100.. Barek i jego interesy ..

3

Neymar miał wyjść z cienia Messiego zdobyć złotą piłkę, tym czasem nawet nie jest nominowany.. On chyba sam siebie zaćmił..

0

Widzę ze once De gala gra, a za 3 dni mecz w LM..

0

@adrian89 przecież zawracają kasę

0

Hmm Ansu jest w pierwszym składzie, dlaczego Puig niej est

3

@wierbafcb Potrafi zachować się na arenie międzynarodowej, potrafi się wysłowić i dobrze wypowiedzieć, nie przynosi wstydu Polsce.

1

@Ramos9248 Popieram w 1000%

0

Czekajcie.. kim albo nie , CZYM on kurla do cholery jest.. Śmialiśmy się z Bale w Realu to mamy swojego. Tyle ze ten z Madrytu daje coś dla drużyny s nasz nic kompletnie nie

3

@Vhaeraun Vidal za Busiego

0

@Sysia11 Brzęczek ;)

2

Ansu zrobił więcej w 2 min niż Suarez przez cały mecz

0

I po co ten Gierek był ? Będzie z nim to samo co z Cou. Nie gra na swojej pozycji

0

Ten Arsenal ma szanse ? Kurde mam ich na kuponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?