PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czy ktoś jescze oprócz mnie obstawia finał Barca Ajax ?
0
Toooooo jest niemozliwe
0
Nieeeee no ja nie wierze !!!!!!
0
I ja !
0
Bramki ja wyjedzie liczą się inaczej koleś
0
Oni muszę teraz dwie bramki strzelić ??
0
tych co wymieniłem próbując zrobić takie coś stracili by za sobą Nogi
2
Oddam Rakiticia, Sergio, Arthura za De Bruyne !
0
A ten Eriksen którym się tak każdy jara to nie pokazuje jakiegoś wybitnego poziomu
0
Czy totki czy city stawiam ze Ajax będzie w finale
0
Ajax zabiega zawodników Pepa. Ciekawy to bedzie meczyko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli my zagramy pewnie a City.. bo z tego co widać cisną ostro Totkow.
Btw czemu gra Harry ?
2
Tak mnie naszła myśl- co jesli Ajax wygra LM kto dostacie ZP?.. Tadić? :D
0
Ajax akurat może zabiegać Barce jeśli trafią na siebie w finale i tyle będzie z tego finału.
2
Coooou wracasz na dobre tory wkoncu !!???
2
Ernest jak ty mi zaimponowałem w tej chwili
1
United przejdziemy ale Lpool czy Juve nas wysadzi w kosmos
0
ZGADZAM SIĘ !
0
Co wy gadanie ze Man u nie zagroził. A główka Dalota ?? Przecież jak by to był taki Ronaldo czy nawet Suatez to pewna bramka. Przeciwko Juve City czy Lpool taka gra nie wystarczy o odpadniemy z LM jak rok temu tyle w temacie
1
Takie wczorajsze totki czy city w dzisiejszym meczu by nas rozniosło
0
Komentarz usunięty
0
Ogląda ten mecz ?? To jest totalna katastrofa
0
Wystarczyłby klasę lepszy rywal i nas jada
3
Kurna my taka gra LM nie wygramy ...
0
Ojjjj Messi się teraz wku....
0
Przydałby się Vidal !
20
Pokaz fontann i ogrody
2
Wygraliśmy wczoraj ostatni najtrudniejszy i najistotniejszy mecz w Lidze. Liga jest nasza dzięki temu zwycięstwu. Wiec Valdek tera jest czas dla naszych rezerw w lidze niech się ogrywają i pokażą na co ich stać ! Teraz główny cel to LM !
0
Ajax za Pavona daje dyche a myśmy wykładali za niego coś w granicach 30mln.. Śmiech na sali