4

Czy ktoś jescze oprócz mnie obstawia finał Barca Ajax ?

0

Toooooo jest niemozliwe

0

Nieeeee no ja nie wierze !!!!!!

0

I ja !

0

Bramki ja wyjedzie liczą się inaczej koleś

0

Oni muszę teraz dwie bramki strzelić ??

0

tych co wymieniłem próbując zrobić takie coś stracili by za sobą Nogi

2

Oddam Rakiticia, Sergio, Arthura za De Bruyne !

0

A ten Eriksen którym się tak każdy jara to nie pokazuje jakiegoś wybitnego poziomu

0

Czy totki czy city stawiam ze Ajax będzie w finale

0

Ajax zabiega zawodników Pepa. Ciekawy to bedzie meczyko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli my zagramy pewnie a City.. bo z tego co widać cisną ostro Totkow.
Btw czemu gra Harry ?

2

Tak mnie naszła myśl- co jesli Ajax wygra LM kto dostacie ZP?.. Tadić? :D

0

Ajax akurat może zabiegać Barce jeśli trafią na siebie w finale i tyle będzie z tego finału.

2

Coooou wracasz na dobre tory wkoncu !!???

2

Ernest jak ty mi zaimponowałem w tej chwili

1

United przejdziemy ale Lpool czy Juve nas wysadzi w kosmos

0

ZGADZAM SIĘ !

0

Co wy gadanie ze Man u nie zagroził. A główka Dalota ?? Przecież jak by to był taki Ronaldo czy nawet Suatez to pewna bramka. Przeciwko Juve City czy Lpool taka gra nie wystarczy o odpadniemy z LM jak rok temu tyle w temacie

1

Takie wczorajsze totki czy city w dzisiejszym meczu by nas rozniosło

0

Komentarz usunięty

0

Ogląda ten mecz ?? To jest totalna katastrofa

0

Wystarczyłby klasę lepszy rywal i nas jada

3

Kurna my taka gra LM nie wygramy ...

0

Ojjjj Messi się teraz wku....

0

Przydałby się Vidal !

20

Pokaz fontann i ogrody

2

Wygraliśmy wczoraj ostatni najtrudniejszy i najistotniejszy mecz w Lidze. Liga jest nasza dzięki temu zwycięstwu. Wiec Valdek tera jest czas dla naszych rezerw w lidze niech się ogrywają i pokażą na co ich stać ! Teraz główny cel to LM !

0

Ajax za Pavona daje dyche a myśmy wykładali za niego coś w granicach 30mln.. Śmiech na sali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?