PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz tego kolesia wyprzedza to się dzieje na boisku
0
Coś czuje ze piłkarze realu będą kosić ile wlezie Frankiego
0
Proszę was nie sprzedawajcie Frankiego jeśli zagra słaby mecz albo coś mu wychodzić nie będzie
0
W tej cenie na olx możesz wyrwać ps pro
1
Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Olleeee olleee oleeee
0
To my jesteśmy tacy dla i czy Athletic tak dobrze gra ??
0
Nie było karnego.. eh sędziowie nawet z wątek w Hiszpanii są daremni
0
I po kiero sprzedawali Digne... to był jedyny dobry stabilny i pewny zmiennik
0
Ależ by to było piękne gdyby na SB na rewanż w środku wyszli
Vidal , Serio, Cou
Arthur niestety kontuzja
0
Mecz był bardzo słaby w wykonaniu naszych..
1
Widać gołym okiem ze się naszym nie chce
1
Seeemedo brawo
2
Semedo porażka kolejny mecz z rzędu pokazuje ze to on zasługuje na pierwsza 11 na PO
1
Co się stało z naszym najdroższym piłkarzem ??? Nie kumam tego
0
Stary Akurat Malcom jako jedyny z Semedo coś szarpie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nudny mecz szczególnie ze strony Naszych
1
Bo jasper ma kontuzje geniuszu
1
Ojj ale będzie meczyko!!
Jak by Malcom w takim meczu strzelił brankę to by się odblokował na dobre i grałby jak z nut
0
Jego mina mówi wszystko, ze zostaje na 100%
0
siemanko,
Zajmuje się ktoś akwarystyką? :)
0
Hej,
Poszukuje kogoś do kogo moge się dołączyć na konto Netflix za 13zł.
0
Panie Ernest zmiany !!!!!!
0
Bo jak Zostanie Rakitic i z nik Valdi to De jong nie pogra i tyle będzie z jego talentu
0
I cyk brameczka
0
Jeśli tak będą grać w każdym meczu LM to ten tytuł w tym sezonie mamy w kieszeni
0
Kurla Arthuuuuuur
24
To już widze jak sobie DE Jong pogra...
0
BYle ten De Jong nie okaże się kotem w worku..
Koleś rozegrał tylko jeden dobry sezon i to w Holandii..
Oby to nie był drugi Andrzej Gomes
0
Moga sprowadzać De jongow, De lightow, kolejnych Neymarow .. ale bez Messiego będziemy bez duszy jak Real bez Cerka