0

Komentarz tego kolesia wyprzedza to się dzieje na boisku

0

Coś czuje ze piłkarze realu będą kosić ile wlezie Frankiego

0

Proszę was nie sprzedawajcie Frankiego jeśli zagra słaby mecz albo coś mu wychodzić nie będzie

0

W tej cenie na olx możesz wyrwać ps pro

1

Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Olleeee olleee oleeee

0

To my jesteśmy tacy dla i czy Athletic tak dobrze gra ??

0

Nie było karnego.. eh sędziowie nawet z wątek w Hiszpanii są daremni

0

I po kiero sprzedawali Digne... to był jedyny dobry stabilny i pewny zmiennik

0

Ależ by to było piękne gdyby na SB na rewanż w środku wyszli
Vidal , Serio, Cou

Arthur niestety kontuzja

0

Mecz był bardzo słaby w wykonaniu naszych..

1

Widać gołym okiem ze się naszym nie chce

1

Seeemedo brawo

2

Semedo porażka kolejny mecz z rzędu pokazuje ze to on zasługuje na pierwsza 11 na PO

1

Co się stało z naszym najdroższym piłkarzem ??? Nie kumam tego

0

Stary Akurat Malcom jako jedyny z Semedo coś szarpie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nudny mecz szczególnie ze strony Naszych

1

Bo jasper ma kontuzje geniuszu

1

Ojj ale będzie meczyko!!
Jak by Malcom w takim meczu strzelił brankę to by się odblokował na dobre i grałby jak z nut

0

Jego mina mówi wszystko, ze zostaje na 100%

0

siemanko,
Zajmuje się ktoś akwarystyką? :)

0

Hej,

Poszukuje kogoś do kogo moge się dołączyć na konto Netflix za 13zł.

0

Panie Ernest zmiany !!!!!!

0

Bo jak Zostanie Rakitic i z nik Valdi to De jong nie pogra i tyle będzie z jego talentu

0

I cyk brameczka

0

Jeśli tak będą grać w każdym meczu LM to ten tytuł w tym sezonie mamy w kieszeni

0

Kurla Arthuuuuuur

24

To już widze jak sobie DE Jong pogra...

0

BYle ten De Jong nie okaże się kotem w worku..
Koleś rozegrał tylko jeden dobry sezon i to w Holandii..
Oby to nie był drugi Andrzej Gomes

0

Moga sprowadzać De jongow, De lightow, kolejnych Neymarow .. ale bez Messiego będziemy bez duszy jak Real bez Cerka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?