13

EV nie ma jaj i tyle. Nie potrafi mądrze zarządzać taka ławka jaka ma do dyapzycji. Niw potrafi ograć zawodników i mieć asa w rekaawie ze puści go z ławki w 60 i ten będzie szarpał. Tak nie ma bo grają święte krowy a z zmianami to już dramat. Przy stanie 1:0 on się kurde muruje na CN jak by to byl finał LM a nie faza grupowa

1

Po co on jakby cos miał zrobić
Malcom to ma chociaż jakiś zryw i drybling

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Śmieszy wynik jak na Barce u siebie . Tak nie dojedziemy daleko w LM

0

A Valdek pwiszcza to za Arthura
Paranoja

0

Malcom znowu nie powącha trawy ehh

0

Valdek jak ty nie masz jak to się w głowie nie mieści. Współczuje twojej żonie

1

Jak mnie śmieszą te zmiany hahahh

5

hhahaha będziemy bronić u się ie wyniku nie no nie wierze haha

0

Valdek myśli ze dalej prowadzi ATHLETIC. Wszytko gra to po choooj zmiany

0

Japierd.. Gdzie te zmiany nosz kurla Valdek !!!!

0

WsYstko się klei wiec po co zmiany. Zajechać co niektórych zawodników do cna
Zero pomysły EV ma

1

Panie Ernest kiedy zmiany ????
Ściąg tego Ivana bo ledwo co biega

0

A Roberto oczywiście z tylu ledwo co gonił Perisicia

0

No seerio jo emocje w tym meczu sięgają zenitu o tak

0

Gra porażka ze oczy bolą, komentator to już nie wspomnę.. to nie jest poziom LM ehh

1

Nie zarząd a Valverde

0

Kurla to był Arthur nie Rakitic

13

Jest idealnie wypoczęty Vidal który grał wiele meczów przeciwko Interowi.
Aa tam ch** dam oddychającego rękawami Rakiticia

3

Nastawił się na grę asekuracyjna. Nie ma Messiego który mu broni mecze i ma nasrane w spodniach

6

Semedo w meczu z Sevilla jeden z lepszych piłkarzy meczów jest w gazie.
Logika EV a ch** dziś zagra Świeżo po kontuzji wracający Roberto

0

Niegdyś był sobie Malcom i Vidal ..

0

Jo ja nie wiem czy SR to jest żelazna obrona

1

Dopóki trenerem jest EV nie warto ściągać De Lighta i De Jonga bo się tylko zmarnują jo będą albo robić za kibiców albo grzać ławę

0

Nie jeden trener by się o taka kadrę jak ma Ernest zabijał ale nie on on ma swoje dziwne chore zasady

10

Wiec Nelson dostaje strzała z liścia pięknie się spisywał ledwo Roberto wraca już Nelson grzeje ławę.. ojj Valdi jesteś jednym wielim cepem

0

Mats mi przypomina troch Valdesa
Mats ma tak jak miał Valdes:
Wyciąga takie piłki, przy których większość bramkarzy odprowadziłaby wzrokiem piłkę do siatki, ale czasem też wpuszcza takie szmaty ze głowa mała.

0

Messi chłopcze ma kontuzje

0

Scenariusz jak z bajki
EV daje na Real so pierwszej jedenastki Malcoma ten odpala i strzela bramkę może dwie i asystuje ojjj ciekawe co by Valdi zrobił.. w nagrodę następny mecz na ławie!?

1

A Valverde kl zwykle zachowawcze odpowiedzi ehh.. pisałem kilka razy i napisze jescze raz ten chłop nie m JAJ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?