PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
EV nie ma jaj i tyle. Nie potrafi mądrze zarządzać taka ławka jaka ma do dyapzycji. Niw potrafi ograć zawodników i mieć asa w rekaawie ze puści go z ławki w 60 i ten będzie szarpał. Tak nie ma bo grają święte krowy a z zmianami to już dramat. Przy stanie 1:0 on się kurde muruje na CN jak by to byl finał LM a nie faza grupowa
1
Po co on jakby cos miał zrobić
Malcom to ma chociaż jakiś zryw i drybling
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Śmieszy wynik jak na Barce u siebie . Tak nie dojedziemy daleko w LM
0
A Valdek pwiszcza to za Arthura
Paranoja
0
Malcom znowu nie powącha trawy ehh
0
Valdek jak ty nie masz jak to się w głowie nie mieści. Współczuje twojej żonie
1
Jak mnie śmieszą te zmiany hahahh
5
hhahaha będziemy bronić u się ie wyniku nie no nie wierze haha
0
Valdek myśli ze dalej prowadzi ATHLETIC. Wszytko gra to po choooj zmiany
0
Japierd.. Gdzie te zmiany nosz kurla Valdek !!!!
0
WsYstko się klei wiec po co zmiany. Zajechać co niektórych zawodników do cna
Zero pomysły EV ma
1
Panie Ernest kiedy zmiany ????
Ściąg tego Ivana bo ledwo co biega
0
A Roberto oczywiście z tylu ledwo co gonił Perisicia
0
No seerio jo emocje w tym meczu sięgają zenitu o tak
0
Gra porażka ze oczy bolą, komentator to już nie wspomnę.. to nie jest poziom LM ehh
1
Nie zarząd a Valverde
0
Kurla to był Arthur nie Rakitic
13
Jest idealnie wypoczęty Vidal który grał wiele meczów przeciwko Interowi.
Aa tam ch** dam oddychającego rękawami Rakiticia
3
Nastawił się na grę asekuracyjna. Nie ma Messiego który mu broni mecze i ma nasrane w spodniach
6
Semedo w meczu z Sevilla jeden z lepszych piłkarzy meczów jest w gazie.
Logika EV a ch** dziś zagra Świeżo po kontuzji wracający Roberto
0
Niegdyś był sobie Malcom i Vidal ..
0
Jo ja nie wiem czy SR to jest żelazna obrona
1
Dopóki trenerem jest EV nie warto ściągać De Lighta i De Jonga bo się tylko zmarnują jo będą albo robić za kibiców albo grzać ławę
0
Nie jeden trener by się o taka kadrę jak ma Ernest zabijał ale nie on on ma swoje dziwne chore zasady
10
Wiec Nelson dostaje strzała z liścia pięknie się spisywał ledwo Roberto wraca już Nelson grzeje ławę.. ojj Valdi jesteś jednym wielim cepem
0
Mats mi przypomina troch Valdesa
Mats ma tak jak miał Valdes:
Wyciąga takie piłki, przy których większość bramkarzy odprowadziłaby wzrokiem piłkę do siatki, ale czasem też wpuszcza takie szmaty ze głowa mała.
0
Messi chłopcze ma kontuzje
0
Scenariusz jak z bajki
EV daje na Real so pierwszej jedenastki Malcoma ten odpala i strzela bramkę może dwie i asystuje ojjj ciekawe co by Valdi zrobił.. w nagrodę następny mecz na ławie!?
1
A Valverde kl zwykle zachowawcze odpowiedzi ehh.. pisałem kilka razy i napisze jescze raz ten chłop nie m JAJ