0

jakie wy macie problemy to się w głowie nie mieści, tak się zastawiam musi sie wam bardzo nudzić ze wymyślacie i piszecie te wylewy tutaj.

3

Pytałem poważnie ale widać to powaga nie należy do twoich mocnych stron.

0

Ludziska Siemka,
Na jakiej stronce kupie blulze naszego ukochanego klubu?

34

Dostał zaufanie od trenera i odpłaca się ładując s każdym meczu bramę..

0

Czyli będzie ta sama sytuacja co z Figo.
Neymar się sprzeda do realu i później na klasyku polecą świńskie łby w jego stronę.

0

Maestro !

3

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Malcom znowu nie powołany wczoraj był?? To jest jakaś paranoja. To gomes to drewno grało więcej niż Malcom który potrzebuje minut żeby się pokazać

0

Dobrze ze nie oglądałem tylko sobie spokojnie grałem z szfagrem i żona w kręgle . Z tego co czytam to tragedia . A co będzie gdy Leo odejdzie na emerytur..... jedna wielka zenua

0

Będziemy wyglądać jak Panienki na wybiegu Miss World.

0

Azpilicueta nie do wyjęcia z Chelsea

0

Fajne trio ale BEZ Suareza już. trzeba świeżynki na pozycji 9

3

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tej durnej piosence Podsiadło "nie ma fal".. głupszej piosenki nie słyszałem a puszczają to w radiu kilka razy na godzinę.. Porażka.

11

Nie dziwi mnie to ani trochę, gdyby nie Messi dziś nawet nie bylibyśmy w 3 trójce w tabeli

0

Firmino

0

To jest jakas parodia

0

Siemka
Lambrowicze pomoże ktoś. Bo powoli skupuje prezenty pod choinke i moja siostra chciała radio samochode z bluetooh, dzięki któremu można połączyć tel i rozmawiać lubl puszczac muzykę .
Cena tak myśle do 200zl może ktoś coś polecić ?
Z góry dzięki

0

To pewnie jakiś szpital psychiatryczny to normalne zjawisko

2

I na co nam ten De Light i De Jong. Dopóki EV nas prowadzi nie da im szans gry i chłopaki zmarnują potencjał

2

Polecam hamburgera z wołowina mEEEGA

8

Jeśli De Light ma przyjśc i dostawać tyle szans gry co nasi zmiennicy to szkoda niszczyć jego potencjału w czasie gdy EV prowadzi Barce.

4

Może przykład Paco otworzy zarządowi oczy i pokaże jak EV marnuje potencjał zawodników ..

10

Kończ waść wstydu oszczędź ..

2

Powiedzcie gdzie wy pracujecie ze tyle zarabiacie, sam się przyjmę choćby od zaraz.

0

Bo ma DNA BARCy i tyle

0

500 Gb możliwe ze tak.

6

Psujemy sobie krew na osobie Valverde a to i tak nic nie da.
NIkt nie zmieni jego postępowania zarząd jest za miękki zeby mu powiedzieć dwa zdania. Dopóki on będzie trenował będzie źle. Szkoda tylko ze marnują sie ostatnie lata gry Messiego.

1

Więc widzimy ze od przyszłego Sezonu Real się wzmocni mocno,.
Na pewno ściągną Hazarda to jest wiadome od jakiegoś czasu i pewnie wyrwą jakiegoś dobrego trenera.

0

Chyba nie powiesz ze nie poszedłbyś na wymianę Suarez za Firmino.

0

Ale bym zobaczył takiego Firmino w barwach Blaugrany ojjj

1

Jak dla mnie to

Mats
Semedo - Lenglet - Umtiti - Alba
Vidal - Busi - Arthur
Dembele - Messi - Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?