0

Andrzej Gomesz zawala bramkę na 4-1 hyh

0

Siemka
Mam pytanko
Czy będzie może organizowany przez jakiś fanklub wyjazd do Barcy na lecz w LM z Lyonem ?

5

Syndrom Valverde

17

Mam nadzieje ze zamiast jego przyjdzie De Jong

0

PS4 ma zabezpieczenia i z tego co wiem nie da się jej przerobić,

0

i po kiego było sprzedawać Mine.. teraz idealnie by pasował- chłop by dostawał szansę to byłby filar defensywy

0

Weigl to była taka wschodząca gwiazda a od tego sezonu ciagle ława. Ktoś coś się co się z nim stało ?

0

Słaba ta Borussia jest

0

Ten Milan tez się meczy ehh

0

Herta z Augsburg ale mecz.. mam nadzieje ze Herta wygra i BVB bo mam ich na kuponie

0

Wybieram się a lutym ma mecz z żona.
Czy ktoś ma jakieś wskazówki jaki i gdzie i kiedy kupić najlepiej bilet lotniczy gdzie się a miarę tanio zatrzymać na nocleg i gdzie najlepiej kupić bilet na mecz ?

5

Bo Erni chce chyba podbić cenę przed styczniem za Suareza

4

Erni ma chyba podpisane jakieś tajne umowy ze świętymi krowami z naszego składu ze nie może ich ściągać w trakcie meczu

1

Czemu nie ściągnie Messiego ssiego noz kurla

6

CZemu przy takim wyniku nie zaoszczędzi tych zawodników pierwszego garnituru to ja nie rozumem

1

To co w 1/8 Roma i pykniemy ich 6:0 w dwumeczu :D

0

Denisa to on wprowadza żeby podbić jego cenę chyba

0

Chce pokazać dlaczego wolał go i żeby nie marudzili ze tak tanio Paco bez problemów puścili

0

No Panie EV jednak potewfisz zauważyć ze ktoś gra kaszanę i wprowadzić zmianę i to w 64 min

2

Munir by sobie nawet w drugiej lidze nie poradził

12

Porażka jest to ze Munir dostaje więcej szans niż dostawał Paco. A co robi Munir potrwfi tylko tracić piłkę większego pożytku z niego nie ma

1

Miranda o dziwo dobrze sobie radzi jak na takiego przeciwnika. Brawa

0

Myślałem ze zachowają honor wygrają jak przystaje na drużynę z topu

1

Co ten Inter co te Atleti... kupon mi niszczą

1

https://www.facebook.com/183318092244649/posts/362083547701435/
Oznaczył bym Patrica Evra Ale nie mam go w znajomych :D

0

Jak wyglada Mam City w dzisiejszym meczu bo mam ich na kuponie ?

0

Jaka jest nagroda za wygrane głosowanie ?

0

U nas w firmie jest akcja szlachetna paczka.
Dla dwóch rodzin zebrano tyle jedzenia i rzeczy ze tym by można było wyżywić cały sierociniec na miesiąc. Dodatkowo jeszcze do tego każdej z rodzin kupiono pralkę i lodówkę.

1

Można tak powiedzieć
Ale mam przykłady kilku par ba nawet narzeczonych ze po daniu sobie zegarka się rozeszły i się już nie zeszli na nowo :D

0

Pamiętaj dziewczynie się zegarka nie kupuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?