PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Andrzej Gomesz zawala bramkę na 4-1 hyh
0
Siemka
Mam pytanko
Czy będzie może organizowany przez jakiś fanklub wyjazd do Barcy na lecz w LM z Lyonem ?
5
Syndrom Valverde
17
Mam nadzieje ze zamiast jego przyjdzie De Jong
0
PS4 ma zabezpieczenia i z tego co wiem nie da się jej przerobić,
0
i po kiego było sprzedawać Mine.. teraz idealnie by pasował- chłop by dostawał szansę to byłby filar defensywy
0
Weigl to była taka wschodząca gwiazda a od tego sezonu ciagle ława. Ktoś coś się co się z nim stało ?
0
Słaba ta Borussia jest
0
Ten Milan tez się meczy ehh
0
Herta z Augsburg ale mecz.. mam nadzieje ze Herta wygra i BVB bo mam ich na kuponie
0
Wybieram się a lutym ma mecz z żona.
Czy ktoś ma jakieś wskazówki jaki i gdzie i kiedy kupić najlepiej bilet lotniczy gdzie się a miarę tanio zatrzymać na nocleg i gdzie najlepiej kupić bilet na mecz ?
5
Bo Erni chce chyba podbić cenę przed styczniem za Suareza
4
Erni ma chyba podpisane jakieś tajne umowy ze świętymi krowami z naszego składu ze nie może ich ściągać w trakcie meczu
1
Czemu nie ściągnie Messiego ssiego noz kurla
6
CZemu przy takim wyniku nie zaoszczędzi tych zawodników pierwszego garnituru to ja nie rozumem
1
To co w 1/8 Roma i pykniemy ich 6:0 w dwumeczu :D
0
Denisa to on wprowadza żeby podbić jego cenę chyba
0
Chce pokazać dlaczego wolał go i żeby nie marudzili ze tak tanio Paco bez problemów puścili
0
No Panie EV jednak potewfisz zauważyć ze ktoś gra kaszanę i wprowadzić zmianę i to w 64 min
2
Munir by sobie nawet w drugiej lidze nie poradził
12
Porażka jest to ze Munir dostaje więcej szans niż dostawał Paco. A co robi Munir potrwfi tylko tracić piłkę większego pożytku z niego nie ma
1
Miranda o dziwo dobrze sobie radzi jak na takiego przeciwnika. Brawa
0
Myślałem ze zachowają honor wygrają jak przystaje na drużynę z topu
1
Co ten Inter co te Atleti... kupon mi niszczą
1
https://www.facebook.com/183318092244649/posts/362083547701435/
Oznaczył bym Patrica Evra Ale nie mam go w znajomych :D
0
Jak wyglada Mam City w dzisiejszym meczu bo mam ich na kuponie ?
0
Jaka jest nagroda za wygrane głosowanie ?
0
U nas w firmie jest akcja szlachetna paczka.
Dla dwóch rodzin zebrano tyle jedzenia i rzeczy ze tym by można było wyżywić cały sierociniec na miesiąc. Dodatkowo jeszcze do tego każdej z rodzin kupiono pralkę i lodówkę.
1
Można tak powiedzieć
Ale mam przykłady kilku par ba nawet narzeczonych ze po daniu sobie zegarka się rozeszły i się już nie zeszli na nowo :D
0
Pamiętaj dziewczynie się zegarka nie kupuje.