PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kimirionum nie doczekasz się .. bo kaZdy musi mieć coś z barcelonismo
2
Puicz- tak się wymawia jego nazwisko ??
21
Trener wyleci
Zarząd wyleci
Tesla wyleci na marsa
Ale Rakitic nigdy nie wyleci z składu Barcy
0
Serio.. Rakitic??? On chyba nigdy nie usiądzie na ławie
2
@Serokles ja to bym jakiegoś whiskey z cola ogarnoł i czas by zleciał :D
5
@BarcaInfo Setien - Nowe Porządki !!!!!!!!!!!!
0
@BarcaInfo ALe czegoś nie rozumiem.. za 1,5 roku?
Przecież czy on nie miał umowy do końca tego sezonu z możliwością przedłużenia?
0
@TheNekro94 Moze dopiero zaczyna przygodę z alko i sie chwali jaki on to mocny nie jest :D lub słaby ze wypił trochę i twierdzi ze pooochalł ze hojo
3
@barcafan9512 super perspektywa :) Pozazdrościć ;)
0
@barteq chłopie zapomniałeś o Antku ??
0
Składzik na Granade coś przeczuwam;
Neto lub Stegen jak wydobrzeje.
Semedo, Lenglet, Pique, Fripo
Puig, Sergio, Vidal
Ansu, Antek, Leo
3
Setien stworzył w Betisie piękny football, piłkarze chodzili jak w zegarku. Czemu nie miał wyników ? Nie miał tak dobrych zawodników w Betisie jak w Barcy.. gdy teraz to się połączy jest nadzieja na powrót wielkiej Blaugrany
3
I nie ma się czym jarac.. przyszedł kolejny koleś bez osiągnięć i który nigdy nie prowadził wielkiej drużynie z gwizdami
0
To raczej będzie klapa.. prowadzi dopiero kilka miesięcy All Sad.. moim zdaniem zły wybór
3
@NaFazieHitman OD tego jest VAR, aby takie sytuacje wyjaśniać.
Chcesz być drugim realem który dzięki, bez honoru wygrał 3x LM?
0
Mbappe było ściągać zamiast szklankę Dembele a nie teraz płakać..
0
@Lama20 musisz wyrobić nowy dowód panie
2
Valdek broni remisu ludzie co wy chcecie.. czego się po nim spodziewacie
1
Fati zrobił by więcej przez te 10 min niz Suarez i Antek przez 80min
0
Jak można wystawiać Semedo na mecz z Realem od pierwszej minuty skoro przez prawie miesiąc nie grał wcale...
0
NIe ma to jak przyjść w poniedziałek do pracy i od razu dowiedzieć się, że twój zaje***** szef nie będzie już twoim szefem.. Cudownie ...
5
Vidala sprzedawać to strzał w kolano.
1
@Avada Kedavra chyba kot a nie kaczka ;)
0
Stegen znowu ratuje nam kolejny mecz
0
Nie dać na taki mecz do pierwszego składu Vidala to jest strzał w kolano
1
Roberto lata hak by miał dwie ciężkie kule u nóg
0
@macio_944 Valverde lubo to
0
Ale nas cisną. Nasi są jak we mgle
0
haha ......
0
Wague nie powąchał w tym sezonie jescze murawy teraz rzuca go na głęboka wodę do pierwszej 11 i on ma się sprawdzić ?? Zagra złe zawody i Valdek będzie miał pretekst żeby na niego nie stawiać . To celowe zagranie